İ– Yazar Ayşe Tolga, okuyuculara kişisel gelişim ve dönüşüm konularında rehberlik eden iki yeni kitapla karşımızda: “Neyi İstersen Değil, Neysen Onu Çekersen” ve bu kitaba dayalı olarak hazırlanan “Manifest Günlüğü.”

“Neyi İstersen Değil, Neysen Onu Çekersen,” Ayşe Tolga’nın en son eseri, bilinçli bir şekilde Kuantum Tezahürüyle hizalanmanın yollarını içeriyor. Bu kitap, başarının tesadüf olmadığını ve çalışmaların, bilinci tezahürle uyumlu hale getirmenin önemini vurguluyor.

“Manifest Günlüğü,” ise gelecekteki versiyonları hayal etme ve arzulanan yaşamı tasarlama konusunda güçlü tezahür tekniklerini içeriyor. Bu çalışma kitabı, “Neyi İstersen Değil, Neysen Onu Çekersen” kitabındaki ileri düzey tezahür tekniklerini içeriyor.

 

Ayşe Tolga’nın sözleriyle: “Bu, sıradan bir ajanda değil. İçerisinde ‘Neyi İstersen Değil, Neysen Onu Çekersen’ kitabında yer alan ileri düzey tezahür tekniklerinin bulunduğu bir çalışma kitabı.”

Her iki kitap da okuyuculara niyetlerine ve hayallerine ulaşmaları için rehberlik eden araçlar sunuyor.

Tolga, kitaplarında sunulan teknikler ve meditasyonları deneyimleyenlerin yaşamlarında şu değişiklikleri gözlemleyeceklerini vurguluyor:

– Hayatlarına yeni olasılıkların akışını açacaklar.

– Değişen inançlarının hayatlarına yeni bir anlam katacağını görecekler.

– Yaşam amaçlarını bulmalarına yardımcı olacaklar.

“Sevgiyi hak ettiğinizi bileceksiniz, güçlü dostluklar kuracaksınız, iş başarıları ve zenginliği deneyimleyeceksiniz, ideal eşle karşılaşıp aşkı yaşayacaksınız,” diyor Tolga.

Ayşe Tolga, okuyuculara kendi güçlerini keşfetme ve 2024’ü bir tezahür yılına dönüştürme çağrısı yapıyor. Kitaplarının sunduğu deneyimi garantilediğini belirtiyor ve “Bu destek için kitaplarımı almak sadece basit bir adım. Risksiz bir deneyim için bir şans verin, sonuçtan memnun kalacaksınız,” diyor.

“Neyi İstersen Değil, Neyien Onu Çekersen” ve “Manifest Günlüğü” kitaplarını satın almak için tıklayın

https://www.dr.com.tr/yazar/ayse-tolga/s=40186