Boğa burcu kadını, iyi bir yaşam sürmeyi sevmesiyle bilinir. Boğa kadını, gelişimi ve merdivenleri teker teker tırmanması sayesinde kendi kariyerini ve zenginliğini inşa edebilir. Çünkü parasal ve sosyal açıdan tatmin edici bir hayat onun için önemlidir. Bununla birlikte hayatının erkeğini bulduğu zaman kişisel tutkuları yerine daha sessiz ve huzurlu bir hayat da hoşuna gidebilir.

Boğa kadının ile romantik bir ilişki düşünüyor ancak aranızdaki buzları nasıl eriteceğinizi bilmiyorsanız, Boğa kadının en çok etkilendiği 10 şeyi aşağıda okuyabilirsiniz.

  1. İşleri ağırdan alın

Boğa kadınını etkilemeye çalışırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, acele etmemektir. İşleri ağırdan almalı ve sabırlı olmalısınız. Boğa kadınının sizin yanınızda rahat olması ve sizinle ilişki kurması için bir süreliğine sizi değerlendirmesi gerekir.

Boğa kadını, kendini hazır hissedene kadar sizinle bir ilişkiye başlamaz. Acele etmeniz onu ancak korkutmanıza neden olur. Sabit ve inatçı bir burç olan Boğa, onu acele ettirme girişimlerinize kötü şekilde tepki gösterir. Bu nedenle onu ilişkiye zorlamamalı ve daha sakin bir yaklaşım belirlemelisiniz.

  1. Kendinize bakım yapın

Boğa kadını Venüs tarafından yönetildiği için iyi görünümlü bir erkek hoşuna gidecektir. Onun ilgisini çekmek için tıraşınıza ve giyiminize ekstra özen gösterin ve en sevdiğiniz aksesuarlarınızı takın.

Boğa kadını, oldukça gelişmiş duyulara sahip olduğundan dolayı güzel göründüğünüzden ve güzel koktuğunuzdan emin olun ve onun çevresindeyken sevginizi ufak dokunuşlarla hissettirin. Ancak Boğa kadını uzun süreli ilişki aradığı için ona laubali bir şekilde yaklaşmayın. Duygusal ve aşık olduğu zaman gerçekten mutlu olan Boğa kadını her zaman ruh eşini arar.

  1. Onu etkilemek için çok zorlamayın

Boğa kadınını kendinize aşık etmek için onu çok fazla zorlamamalısınız. Boğa kadınını etkilemek için onu kıskandırmaya çalışmak ya da elde edilmesi zor erkeği oynamak işe yaramayacaktır.

Aşk söz konusu olduğu zaman Boğa kadını gizemli ve derin değildir. Boğa kadınını etkilemek için tek yapmanız gereken ona içten bir şekilde yaklaşmak olacaktır.

  1. Ona güvenilir olduğunuzu gösterin

Boğa kadınının kalbini kazanmak için güvenilir olduğunuzu göstermelisiniz. Boğa kadını eğlenmeyi sever, ancak ortada çok fazla risk varsa bundan hoşlanmaz.

Boğa kadını söz konusu olduğunda korkmanız gereken en son şey, onun sizi sıkıcı olarak görmesi olacaktır. Boğa kadını monotonluktan ve rutinden şikayet etmez. Çok fazla heyecanlı durumlardan hoşlanmayan Boğa kadını, beklenmedik sürprizlerle başa çıkmakta zorlanır. Bu nedenle son dakika planları hazırlamaktan kaçının, mecbur kalmadıkça randevularınızı değiştirmeyin ve onunlayken öngörülemez şekilde davranmayın.

  1. Yetenekli olduğunuz şeyleri gösterin

Boğa kadını için özellikle maddi başarı çok önemlidir. Partnerinde aradığı tek özellik bu olmasa da maddi olarak başarılı erkekleri çekici bulduğu söylenebilir. Bu nedenle Boğa kadını söz konusu olduğunda para kazanma becerinizin olması önemlidir.

Boğa kadını ile yatırımla ilgili konuları ve küresel ekonomiyi tartışarak gözüne girebilirsiniz. Boğa kadını para konusunda tek başına iyi bir durumda olsa da sizin maddi becerilerinizle de ilgilenecektir.

  1. Ona kur yapın

Boğa kadınına karşı ısrarcı olmamanız gerekse de sizi arkadaşı olarak görmemesi için ilginizi göstermelisiniz. Ona çiçek alın ya da evine bırakırken yanağına bir öpücük kondurun.

Boğa kadınına çiçek alacaksanız, çiçekleri özenli bir şekilde seçtiğinizden emin olun. En sevdiği çiçekleri öğrenin ve içerisine ufak bir not iliştirin.

  1. Kendinize güvenin

Boğa kadını kendine güvenen ve korkusuz bir kadın olduğu için ona cesur olduğunuzu göstermeniz gerekir. Boğa kadınını etkilemek istiyorsanız, ona kendinize güvendiğinizi her seferinde gösterin.

Kusurlarınız olsa da bunların farkında olduğunuzu ve bunları kabul ettiğinizi hissettirin. Birtakım güvensizlikleriniz varsa Boğa kadınıyla bir ilişkiye başlamadan önce bunların üstesinden gelin.

  1. Duygusal olarak açık olun

Boğa kadınının ilgisini çekmek istiyorsanız, duygularınızın önemli olduğunu göstermekten çekinmeyin. Boğa kadını aranızda yanlış giden bir şeyler olup olmadığını ya da birden uzaklaşmanızın nedenlerini düşünmek istemez. Onu etkileyecek olan erkeğin her konuyu konuşabilmesi gerekir.

Boğa kadını size özel ya da kişisel bir soru sorduğunda bunu mutlaka dürüst bir şekilde cevaplayın. Ayrıca Boğa kadını geçmiş ilişkilerden konuşmayı sevdiği için eski sevgililerinizle ilgili konuşmaya da hazır olun.

  1. Onu dinlediğinizi gösterin

Pek çok insan Boğa kadınını güçlü görse de aslında oldukça duygusaldır ve sevdiği kişi tarafından sevilmek ve saygı görmek ister. Boğa kadını, zayıf görünmek istemediği için duygularını karşısındakine açmakta zorlanır. Ancak onun güvenini kazandıktan sonra size açılmasını sağlayabilirsiniz.

Boğa kadınının güvenini kazanmak için onu dikkatli bir şekilde dinlemeli ve sözünü bölmemelisiniz. Boğa kadınının size anlattıkları hakkında ne kadar detay hatırlarsanız, onu o kadar çok etkileyebilirsiniz. Boğa kadını size duygularını açtığı zaman onu yargılamamanız ve anladığınızı göstermeniz önemlidir.

  1. Onu macera dolu bir gezintiye çıkarın

Boğa kadını monotonluktan da zevk alabilse de bir yandan da maceracı bir ruha sahiptir. Konfor alanından çıkıp yeni şeyler denemekten çekinmez.

Boğa kadınını etkilemek istiyorsanız, biraz maceracı olmaktan çekinmeyin. Ancak onu henüz çok fazla tanımıyorsanız, çok farklı şeyler planlamayın. Çünkü bu duruma Boğa kadınının nasıl tepki vereceğini bilemezsiniz. Ancak Boğa kadını planladığınız etkinlikten zevk aldıysa bir sonraki buluşmayı iple çekecektir.