Bu geceki süper ayın enerjisine nasıl dokunmalı?

31 Ocak üç sebepten dolayı çok önemli: birincisi, süper ay serisinde üçüncü ve ayın dünyaya çok yakın olduğu bir pozisyonda gerçekleştiği için normalden %14 daha parlak. Aynı zamanda ayın ikinci dolunayı ve bu da onu mavi ay konumuna getiriyor ve bu süper mavi ay, dünyanın gölgesinden geçecek ve bir tam ay tutulması oluşturacak. Bu esnada da kırmızı bir halesi olacak ve kanlı ay olarak da adlandırılan bu durumun sonuncusu 150 yıl önce gerçekleşti.

Bu Dolunaydan Nasıl Bir Enerji Beklemeli?

Aslan yaratıcılığı, ihtişamı, romantizmi ve doğurganlığı yönetir ve bu nedenle pek çoğumuz bu ay hadisesi vasıtasıyla amaçlarımızın bir sonucu doğurduğunu görme imkanı yakalayacağız. Dolunayı kaçırsanız bile enerjisi üç gün boyunca devam edecektir.

Ay tutulmaları değişimin habercisidirler ve kaçınılamaz olan eylemleri hızlandırır, yeni yönlere bakmamıza yardımcı olurlar. Çarşamba gününde gizemler çözülebilirler ve bunun yanında bu gizemlerden ortaya çıkan bilgilerin nasıl kullanılacağı kişilerin kendi kararlarına kalır.

İşte bu süper mavi kanlı ayın tüm potansiyelini değerlendirmek için yapabileceklerimiz!

• Egonuzdan Uzaklaşın

Gururlu aslan, kendini sever ve tabii ki kendini sevmenin utanacak bir yanı olmasa da, dolunay ve tutulma zamanında kendi egomuzu düşünmeden çevremizdeki insanlara karşı bonkör olmak gerekir. Tüm ego ile alakalı şeyler aslanın yönetimi altındadır.

• Sahte Tevazudan Kaçının

Pek çoğumuz aslında övünür gibi görünmemek için kendimizi överken tevazu perdesinin arkasına saklanırız ve buna şu sıralar bir son vermek gerekli.

• Cesur Bir Adım Atın

Aslan zodyakın kahramanıdır ve bu nedenle kimsenin cesaret edemediği şeyleri yapmak ister. Korku duymayan bir insan bulmak imkansızdır ancak korkularına hakim olabilen cesur insanlar vardır. Cesaretin insanları stresten ve pek çok kronik hastalıktan koruduğu da bilinmektedir çünkü korkuya teslim olmak stres yaratırken, ona teslim olmamak huzuru sağlamayı kolaylaştırır.

• Yaratıcı Bir İş Başlatın

Aslan doğurganlığı da simgeler ve bu ay tutulması yaratıcılık için mükemmel bir andır. Hayatınızdan statik şeyleri uzaklaştırın ve yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere girişin. Yeni bir sektörde iş yapabilir, kitap yazabilir, tablolar yapabilir, besteler ve güfteler üretebilirsiniz. Size yaratıcı gelen ne varsa bu 3 gün boyunca onda evrenin desteğini arkanızda hissedeceksiniz.

• Kalbinizi Açın

Her bir zodyak, vücudun farklı bir konumunu temsil eder. Aslan için bu konum kalp, omuzlar ve omurlardır. Aslanın bu gücünden faydalanmak için dolunay zamanında yoga yapabilirsiniz.

• Bir Hikaye Paylaşın

Bu dönemde insanlarla iletişime geçmek, onlara hikayenizi anlatmak, zihninizin pek çok bölgesini çalıştıracaktır ve bugün sahip olduğunuz yetenek, dinleyicilerin dikkatini çekmek için yeterli olacak. Bilhassa iş dünyasında sunum gibi şeyler gerçekleştirmek zorunda olanlar bundan hiç çekinmesinler.

• Aşkı Seçin

Romantizm, tutkular ve istekler de aslanın hakimiyeti altındadırlar. Bu nedenle bu hafta kendinizi biraz şehvet içerisinde bulabilirsiniz ve hayat enerjisi ile dolu olabilirsiniz. Bunun damarlarınızdan akmasına müsaade edin ve keyfini çıkarın.

• Işığa Adım Atın

Yeteneklerinizi öne çıkarabilmek için de çok güzel bir zaman. Bunun için bilgi ve yetenek sahibi olduğunuz konularda adım atabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir