1 Balerin

Kadın sırtüstü yatar ve bacaklarını olabildiğince yukarı kaldırır ve açar. Bu pozisyona Kamasutra’da esneme adı veriliyor. Bu pozisyonu çok iyi bir penetrasyon ve ilkel bir his elde etmek için kullanabilirsiniz. Bu pozisyon kadını açık ve itaatkar bir duruşa sokar, erkek ise dominant ve erkeksi görünür, kadının üzerine avcı duruşuyla eğilir. Balerin pozisyonu bol bol yüzyüze sevgi dolu bir temas ve öpüşme imkanı sunar, misyoner pozisyonunu biraz daha ilginç bir hale getirir.

2 Yüksek Sürüş

Şık balerin pozisyonundan eforsuzca geçilebilen bu pozisyonda keyif alacağınız bir aşk üçgeni oluşur çünkü kadın bacaklarını üçgen şekli alacak şekilde ayarlar. Böylece erkek daha yüksekte pozisyon alabilir ve yandan daha iyi bir penetrasyon elde eder, uyarımı değiştirerek iki tarafın da uyarılmasına yardımcı olur. Daha derine girmiştir ve bu nedenle daha yakın hissettirir. Kalçaları hafifçe yer değiştirmek bile ilişkide ikinizin yaşadığı hisler üzerinde büyük değişiklikler yaratabilir ve bu nedenle uyarımı taze tutmak için ağırlığınızı düzenli aralıklar ile değiştirin.

3 Konforlu Seks

Yüzyüze durmak, yoğun göz teması ve birbirinizin kollarına dolanarak durmak… bu pozisyon tam bir cinsel ilişkiden çok erotik bir sarılma gibidir. Yan yana durmak ruhani bir cinsel ilişki için çok iyi bir yoldur ve bu pozisyonda ustalaşması da oldukça kolaydır.

İlk olarak misyoner pozisyonunda başlayın, yani erkek üstte olsun ve sonra içinize girdiğinde yana doğru devrilin, kollarınızı birbirinize destek için dolayın ve erkeğin üst bacakları onun kalçalarına dolansın. Burada ileri geri hareketini yapmayın, onun yerine pelvik taban kaslarınızı sıkın ve daha belli belirsiz ileri geri hareketlerin keyfini çıkarın. Kadının bacakları yapışıktır ve bu nedenle çok sıkı hissettirir. Yakınlığı elde ettiğinizde yüzyüze konuşmalar da yapabilirsiniz.

Bu pozisyon şehvetli değil de konuşkan hissettiğinizde daha uygundur. İşyerinde zorlu bir günden sonra, güzel bir yemekten sonra bağ kurmanızı sağlayacak bir cinsel ilişkiye zemin hazırlar. Bu tip pozisyonlara geçiş kolaydır ve aynı zamanda tatmin edicidir. Şimdilik konforun tadını çıkarın!

4 Koza

Adım 1

Basitçe sarılın, birlikte nefes alın ve birbirinizi takdir edin. Bu nazik bir ruhani düzeyde bağ kurma hareketidir ancak biraz öpüşme ve dokunma ile işleri kızıştırabilirsiniz. Fakat en azından bir kaç dakika boyunca ikinci adıma geçmeden anda kalın.

Adım 2

Erkek diz çöker, kadın üstüne tırmanır, sarılmaya devam eder. Erkek şimdi içine girmiştir ancak henüz ileri geri hareketler yoktur. Her şey tek bir bütün olabilmeye bağlı ve bu nedenle ikiniz de birbirinizin aşkına kozaya girmiş gibi olursunuz. Biraz basit görünüyor ancak penetrasyon mevcuttur. Hareketsiz kalın, sabırlı olun ve anda kalmak için çaba gösterin. İsterseniz yapabilirsiniz.

Adım 3

Şimdi gerçekten eyleme geçme zamanı. Kadın arkaya doğru yaslanır ve erkeğin boynuna tutunarak ondan güç alır, erkek ise onu ileri geri hareket ettirerek sürtünme yaratır. Biraz daha yakınlık isterseniz onu kendinize doğru çekebilirsiniz.

5 Bastırma

İkiniz de standart misyoner pozisyonunda başlarsınız ve sonrasında kadın bacaklarını büker ve onları bedenine doğru çeker. Bu pozisyonun en temel olayı erkeğin kalçasına sadece dolanmak değil, aynı zamanda bastırmaktır. Böylece hem vajinal kaslar hem de pelvik kaslar sıkılaşırlar. Üst bacaklarınızı erkeğin belinde birleştirerek ayakları çapraz hale getirerek de yapabilirsiniz, ayaklarınız yatağa basarken de yapabilirsiniz. Eğer kalça kaslarınız yorulursa, pelvik taban kaslarını da sıkıp bırakabilir ve erkeğin penisini içeriden “sağabilirsiniz”. Tamamen farklı bir histir çünkü penisi yukarı aşağı ittirilmek yerine sıkılıyordur.

6 Bukalemun

Bu ilginç pozisyon hem tutku dolu hem de rahat ve erotiktir. Yani kimseye yük bindirmeden pek çok imkanı elde etmenize yardımcı olur. Yapması kolaydır. Erkek yana doğru yatar, kadın her iki bacağını da yukarı kaldırır ve erkeğin girişi için biraz hareket eder. Daha kolay olacaksa önce erkek girebilir ve daha sonra kadın bacaklarını kaldırabilir.

Ne kadar enerjik olacağınız size bağlı. Bu hareket tatlı bir seks için yavaş, nazik hareketlere imkan tanıdığı gibi, erkeğin kalçalardan sıkı bir şekilde tutmasını sağlayarak daha heyecanlı bir ilişkiye de imkan tanır. Tüm yan yana pozisyonlarda olduğu gibi erkeğin uzun bir penisinin olması fayda sağlar çünkü kısa penis kolayca çıkabilir. İşleri biraz daha karıştırmak için kadının vajinasının açısını değiştirebilir ve daha sıkı bir tutuş hissi için bacakları daha yukarıya kaldırabilirsiniz.

Bu pozisyonun geleneksel ismi “iki balık”tır çünkü pozisyon kuyruklarını birbirine dolamış bir balık çiftini taklit eder.

7 Rock’n Ride

Adım 1

Erkek bacaklarını altına almış şekilde diz çöker. Kadın üstüne tırmanır, kendini onun üst bacaklarına doğru konumlandırır ve böylece onu sürüyormuş gibi olur. İkisi de dengede durmak ve penetrasyonu korumak için yakın şekilde sarılır. Kadın daha yukarı veya aşağı kayarak vajinal duvarındaki en hassas noktayı bulmak üzere denemelerde bulunabilir.

Adım 2

Belli belirsiz ancak daha etkili bir ileri geri etkisi elde etmek için sallanma hareketlerinde bulunabilirsiniz. Kadının ayakları yere basar ve böylece güç alacak bir şey bulmuş olur. Erkek kadını basenlerinden kaldırır. Erkek sırtını dik tutarsa ve mide kaslarını çalıştırırsa daha kolay olur. Kadın pelvik taban kaslarını sıkarak erkeği sert tutmayı başarabilir.

8 Yatay Dans

Başlamadan önce bir soru: birlikte iyi dans ediyor musunuz? Eğer cevap hayırsa, bu hareketi atlamanız muhtemelen daha iyi olur çünkü hareket çift koordinasyonuna bağlı. Kadın arkaya yaslanır, bacakları ayrı durur ve bir eli ile yatak başlığını tutar. Erkek onun bacakları arasında diz çöker ve giriş yapar, kadın ise onu kalçalarından tutar ve kendini yukarı doğru çeker, bu sırada erkek de öne eğilir ve yatak başlığına doğru tutunur. Sonrasında aşağı yukarı hareketlerde bulunursunuz, elleriniz ile yatak başlığına doğru itme ve çekme hareketleri yaparsınız. Çok fazla efor gerektirdiğini mi düşünüyorsunuz? Kadının kalçasının altına iki tane sert yastık koyabilirsiniz veya onun yatak başlığını iki eliyle tutmasını sağlayabilirsiniz ve bu sırada siz de onu kalçalarından tutarsınız.

9 Seksi Tahteravalli

Erkek bacakları uzatılmış ve ayrık şekilde oturur. Kadın onun üstüne çıkar ve tam olarak oturmadan önce erkeğin giriş yapmasını sağlar. Sonrasında erkeğin ellerini beline dolar ve böylece beline destek almış olur. Bu pozisyon esasen iki kişinin de orgazm olması için değildir ancak cinsel bağlantının keyfini çıkartmanız ve rahatlamanız içindir. Cinsel hisleri takdir etmek ve sadece sonuca odaklanmamak için kullanabilirsiniz.

10 Tembel Günler

Erotik ama yatar bir pozisyondur ve pek çok oynaşma hissi sağlar. Bu tip pozisyonlar uyarılmış olduğunuz ve ilgi duyduğunuz ancak çok fazla cinsel ilişki de istemediğiniz günler için idealdir. Oldukça ten tene temas vardır ve elleriniz de serbesttir. Giriş çıkış yapmadan birbirinize sürtünmek için de uygun bir pozisyondur. Çeşitli pozisyonları deneme fikrinin ardında sadece çok küçük farklar olsa bile farklı giriş tarzlarını deneme isteği vardır.

11 Çapraz Bilek

Eğer erkeğin penisi biraz küçükse çok iyi bir pozisyondur. Kadının basenlerinin birbirine dayalı olduğu pozisyonlar bacaklarının açık olduğu pozisyonlara göre daha fazla sürtünme yaratırlar. Bileklerini çapraz tutmak ileri geri hareket sırasında bacaklarını sabit tutar. Penetrasyon yüzeyseldir ve bunun da iki kişi için de faydası vardır. Vajinanın ilk üçte birlik kısmında daha fazla sinir ucu vardır ve burası kanalın en dar kısmı olduğundan erkeğin dar bir vajina hissi elde etmesine yardımcı olur.

12 Haftasonu

Yarı uykulu Pazar sabahı seksi veya Pazar öğleden sonrası seksi için idealdir. Bu pozisyon ikiniz de aynı yöne bakmanıza rağmen çok yakın hissettirir çünkü tüm beden teması vardır. Erkek arkadan girer ve kadın kalçasını kaldırır veya elleriyle erkeğe yardımcı olur. Erkek onu öpebilir, boynunu ısırabilir, kadının memeleri ve klitorisine elleri ile ulaşarak oynayabilir. Hamile kadınlar için de çok uygun bir pozisyondur.

13 Rahatlama Seansı

Çok yorgun, çok sarhoş veya cinsellik için çok mu meşgulsünüz? Artık bir bahaneniz yok! Bu pozisyon tam da bu tip durumlar için bulunmuştur. Erkek sağlam ancak rahat bir mobilyaya sırtını dayar, kadın onun önünde yatar, bacaklarını kaldırarak erkeğin omzuna koyar ve erkek de giriş yapar. Seksidir çünkü iki kişi de birbirinin vücudunu rahatça görür ve penetrasyon hem derin hem de yakın bir tatmin sağlar. Erkek kadının kalçalarından tutar ve onları kendininki ile aynı anda hareket ettirir. Eğer erkek gerçekten kadının dikkatini çekmek istiyorsa, ellerini uzatarak onun klitorisi veya anüsüyle de oynayabilir.

14 Kontrolsüz Oynama

 

Bu hareket için çok sağlam ve dengeli ama kolsuz bir sandalye veya bir basamak gerekir. Tek ihtiyacınız erkeğin normal şekilde oturması. Daha sonra kadın onun kucağına oturur ve iki ayağı da yerde olur. Sonrasında kadın kendini yukarı aşağı hareket ettirerek penisi üzerinde hareket eder. Bu hareketin pek çok görünür faydası vardır: ilk olarak tutkulu bir anla başlayan hareketi doğal bir hale dönüştürür. İkinci olarak, kadın veya erkeğin elleriyle klitorisi uyarması çok kolaydır. Bu sırada kadın bir kucak dansı yapıyor olur ve istediği kadar kontrolsüz bir oyun oynayabilir.

15 Ruhtan Ruha

Erkek üstte olabilir ancak kadının erkeğin kalçasına bacağını dolaması onu ruhtan ruha bir cinsel dokunuş için hakimiyet sağlamasına yardımcı olur.

Bu küçük ancak ruhani olarak önemli hareket, standart yüzyüze pozisyonun biraz değişik halidir ancak büyük bir fark yaratır. Kadın bir bacağını erkeğin kalçasına dolar ve böylece onu olabildiğince kendine doğru çekebilir. Kendini ise bir güç pozisyonuna alır çünkü artık baskı uygulayarak derinliği, ritmi ve penetrasyon hızını belirleyebilir. Bu pozisyonu ayakta yaparak zorluk düzeyini arttırabilirsiniz.

Giriş derinliğini değiştirmek için kadın bacağını daha yukarı veya aşağı hareket ettirebilir, hatta daha sıkı bir hissiyat için yan da dönebilir. Daha fazla tatmin eklemek için öne eğilerek meme uçlarınızın birbirinize değmesini sağlayabilirsiniz veya erkeğin sırtını hafifçe tırmalayabilirsiniz. Kadın tırnaklarını erkeğin derisine hafifçe geçirirse dikkat çekici olacaktır.

Kadının kontrolü ele almasını sağlamak neredeyse her zaman iyi bir fikirdir çünkü hareket hızını yavaşlatma eğiliminde olacaktır. Geleneksel ileri geri hareket yerine daire şeklinde hareketleri de deneyerek daha uzun bir cinsel ilişki elde edebilirsiniz.

16 Dalgıç

Erkeğin üstte olması neredeyse her zaman çiftlerin en sevdikleri üç pozisyon arasında olur çünkü çok güçlüdür. Erkeğin yatmak yerine diz çöker pozisyonda olması daha fazla hareket aralığı sağlar ancak esas hissiyatı kadının bacaklarının pozisyonu yaratır.

Derin penetrasyon için kadın bacaklarını erkeğin omzuna koyar, bacaklar ne kadar yukarıda ve geriye doğru açık olursa, penis o kadar içeri girer. Bacakları geniş bir şekilde açarak erkeğin pübik kemiğe ve karın bölgesine dayanması sağlanır ve böylece klitoriste sürtünme hissi elde edilir. Kadının bacakları düz ve bitişik dururken erkeğin bacaklarının onun dışında olması, daha sıkı bir vajina sağlar ve bu sırada kadının klitorisi de uyarılır.

Erkeğin üstte olduğu çoğu pozisyonda, kadının kalçalarının altına yastık koymak fayda sağlar. Ayrıca sadece ileri geri değil, sallanma ve farklı hareketler de çeşitlilik sağlarlar.

17 Ten Festivali

Bu duruşta çok fazla ısırık ve oyun vardır ve neden favori olduğunu görmek kolaydır. Penetrasyon doğrudan ve derindir. Erkeğin tek yapması gereken kadının kalçalarını kendine doğru çekmektir. Eğer birbirinizi öpmeye ara verebilirseniz, birbirinizin gözlerine bakın.

18 Kontrollü Tempo

Bu tam tersi olan pozisyonun sırtüstü versiyonudur. Bu hareketi elde etmek için kadın erkeğin penisinin sadece başını içine almalı ve daha sonra onu tamamen içine çekmek için biraz hareket etmeli ve vajinal kaslarını sıkıp bırakmalı. Erkeği orgazm durumuna getirmek için kalçalarını yana doğru sallayabilir. İleri geri rolü değişir ve işin çoğunu kadın yapar.

19 Şarkı Söyleyen Maymun

Bu Li T’ung Hsuan’ın ünlü taoist yatak odası kitabında bulunan 26 hareketten bir tanesidir. Bu hareketlerin neredeyse hepsi dört temel hareketin varyasyonudurlar: erkek üstte, kadın üstte, yan yana ve arkadaş giriş. Pozisyon isimleri çok gizemlidir ancak bazıları kavranamazdır. Bu kitap yüzyıllardır var ve hala ona dair öğrenilecek çok şey var. Bu nedenle kendinizi akışa bırakın.

Bu pozisyon çok tutkulu ve hareketli değil, yakın ve duyusal bir tatmin sağlar. Kadın üste tırmanır, erkek normal şekilde giriş yapar, sonrasında kadın dengesini korumak için kolunun birisini erkeğin boynuna dolar, diğerini ise bacağına dolar. Erkek ileri eğilir ve karın kaslarını çalıştırarak onunla fiziksel olarak bağlantıda kalır. Çok fazla hareket özgürlüğü yoktur ancak kadın penis üzerinde ileri geri hareket edebilir, alt ve üst kalça kaslarını sıkıp gevşetebilir. Eğer orijinal Tao yazıtlarına bağlı kalmak istiyorsanız, erkek ellerini doğrudan kadının kalçasının altına koymalı ve biraz sürtünme elde etmek için çekme hareketi yapmalı.

20 Ellerinde

Tüm ilişki pozisyonlarında klitoris uyarımı eklemenizi önermeyen bir cinsel hayat uzmanı bulmanız zordur. Peki bu işi kim daha iyi yapar, erkek mi kadın mı? Kadın genelde bu işi daha iyi yapar çünkü erkek bir yandan ileri geri gidip gelirken bir yandan da kibar ve devamlı bir okşama hareketini yapmakta zorlanır. Eli genelde farkına varmadan kayar ve kadın da garip hissedebilir.

İki parmağınızla “V” şekli yapın ve daha sonra onları vajinanın çevresine yerleştirin. Böylece penis parmakların arasına girsin. Bu klitorisi, iç dudakları ve üretrayı uyarır ve erkek için de daha fazla tatmin ekler.

21 Bükülme

Bu pozisyon garip görünür çünkü kadın bükülmüştür ama aslında çok rahatlatıcıdır. İkiniz de yana yatar şekilde başlayın ve normal bir yan yana pozisyon gibi giriş yapın. Bu noktada ikiniz de aynı yöne bakıyorsunuz. Kadın sonrasında üst bacağını kaldırır ve onu erkeğin belinin üstünden geriye atar. El ele tutuşabilirsiniz ve kadın diğer eli ile erkeğin yüzünü tutabilirse seksi olduğu kadar süper romantik bir hareket de olabilir. Ruh halinize göre devam edin. Tutkulu olması gereken bu pozisyonu sevgi dolu bir pozisyona dönüştürmekten çekinmeyin.

Pozisyon değiştirme konusuna değinmişken belirtmek gerek: bir sevişmede farklı pozisyonlar denemek oldukça güzeldir ancak bu konuda doğal bir akışı takip etmek daha iyi olabilir. Sırf pozisyon değiştirmek için değiştirmek o kadar da iyi olmaz. Özellikle erkekler bunun çok etkileyici olduğunu düşünüyorlar ama değil. Hatta bez bebek gibi oraya buraya savrulmak hiç de uyarıcı bir deneyim değil. Fakat bunun gibi tutkulu ancak sevgi dolu pozisyonlar daha iyi olabilirler.

22 Bacak Kaldırma

Yoğun göz teması kurabilmek bu pozisyona tutku ve yakınlık sağlar. Ayrıca kadının bacakları da erotizmi arttıracak şekilde açıktır.

Kadın bacaklarını havaya kaldırır, elleri ile basenlerini tutarak geniş bir V şekli oluşturur. Erkek ise klasik erkek üstte pozisyonda giriş yapar. Ancak kadın daha derin bir giriş arzu ederse, dizlerini bükmeli ve onları göğsüne doğru çekmeli. Bu duruşun bazı yorumlarında kadın ayaklarını erkeğin göğüs kısmına koyabiliyor.

Bu pozisyon vajinayı kısaltır, daha sıkı hissettirir ve vajinası büyük olan bir kadına karşılık penisi küçük olan erkekler için idealdir. Bacakların pozisyonu önemli. Eğer penetrasyon çok derin olursa ve acı verirse, kadın bacaklarını göğsünde birleştirmeli ve kalçasını ayırmak yerine birleştirmeli.

Bu pozisyon misyoner benzeri pozisyonların sıkıcı olmak zorunda olmadıklarının bir kanıtıdır. Seks ve yakınlık bir araya geldiğinde daha ruhani bir deneyim elde etmek mümkün olur.

23 Sarmaşık

Bu biraz zorlu bir harekettir ancak hızlı, acil ve spontan seks için daha iyisi yoktur. Çok erkeksidir: Erkek güçlü durur ve kadın ise çok baskı altındadır. Ayrıca hızlı seks için idealdir. Kıyafetleri çıkarmaya gerek yoktur. Onları biraz yana iteleseniz yeterli olur.

Kadın bir duvara dayanır, bir bacağını havaya kaldırarak erkeğin giriş yapmasını sağlar ve erkek de onun bacakları arasında durur, havadaki bacağı eliyle tutar. Kadın denge için duvara dayanabilri ve böylece erkeğin gidip gelmesi kolaylaşır. Kadın bacağını ne kadar kaldırırsa penetrasyon da o kadar derin olur.

Eğer boylarınız tamamen farklıysa bu hareket zor olur. Eğer pozisyon almakta zorlanıyorsanız kadın yatağın kenarında otururken giriş yapın ve sonra havaya kaldırarak devam edin.

24 Kanat Çırpma

Adım 1

Erkek dizleri altına bükülü şekilde diz çöker ve kadın kucağına çıkar, birbirinize sarılırsınız. Erkek en baştan itibaren giriş yapmıştır ancak ileri geri hareket yoktur. Evet, burada temel fikir doğrudan aceleyle hareketlere başlamak yerine anın tadını çıkarmaktır.

Adım 2

Kadın onun üstünde nazikçe yukarı aşağı hareket eder, ama esas işi kalçaları değil pelvik taban kasları yapar. Onları hızlıca ve tekrarla sıkıp bırakarak kanatlarını çırpan bir kelebek etkisi yapar.

Adım 3

Erkek kendini kaldırır ve böylece dizlerinin üstünde durur, bir ayağı yatağa basar. Kadın bacaklarını bir kelebeğin kanatlarını açtığı gibi dışa doğru açar. Şimdi, eğer erkek çok kaslı bir yapıda değilse hareket sınırlıdır ancak cinsel organlar sıkıca kenetlenmişlerdir ve özel bir giriş açısı bunu tamamlar. Kadın ne kadar geriye yaslanırsa baskı o kadar fazla olur. Erkeğin dizleri onu yerde tutar ve kadın doğal bir denge noktası bulana kadar hafifçe hareket edebilir.

25 Gözleri Sonuna Kadar Açık

Kadının kalçalarını kaldırması ve belinin açısı klitoral temas ve mutlu bir kadın anlamına gelir. Kadının kalçalarının yukarıda olması, erkeğinin içinde olmasını istediği duygusunu verir.

Kadın sırtını büker ve kalçasını kaldırır, bacaklarını genişçe açar. Erkek ise ellerini kullanarak destek alır. Tüm yüzyüze pozisyonlarda olduğu gibi bu da misyoner pozisyonundan temel alır ama kalçalar yatağa gömülü değildir ve havaya oldukça kalkmış durumdadırlar. Sadece kalça ve bacaklar için iyi bir egzersiz değildir, aynı zamanda klitorisi penisin köküne doğru bastırır ve hareketler sırasında sürtünme sağlar. Eğer kadının bacak veya kalçaları ağrımaya başlarsa, kalçasının altına sıkı bir yastık da koyabilirsiniz.

Bu pozisyon göz teması ve birbirinizin orgazmını izlemek için idealdir. Araştırmalar çiftlerin %70’inin gözleri kapalı şekilde seviştiğini ve sadece %15’inin orgazm sırasında gözlerini açtığını gösteriyorlar. Yani aslında yakın bir bağ kurmanız gereken anda birbirinize bakmıyorsunuz. Garip değil mi? Bu pozisyon denemek için mükemmel bir fırsattır. Yani gözlerinizi başından sonuna kadar açın.

26 Talim Atışı

Şık ve bale gibi olan bu pozisyon çok koreografi gerektiriyor gibi görünse de oldukça kolaydır. Kadın sırtüstü yatar ve erkek önünde diz çöker. Denge için basenlerine tutunur, kadın bir dizini büker, ayak tabanını erkeğin göğsüne koyar ve diğer bacağı da olabildiğince dışa doğru açar. Erkek dikkatli şekilde gidip gelir çünkü açı çok sıradışıdır ve bu nedenle önce yüzeyse hareketlerle deneme yapmak gerekir.

Kadının klitorisi erkeğin alt karın bölgesiyle doğrudan temas halindedir. Pelvis bölgesini döndürürse klitoral uyarım neredeyse garantidir ve klitoral orgazm ise orgazm olmanın en kolay yollarından birisidir. Kadının desteklenmeyen bacağı ağrımaya başlayabilir ama bu bacak şekillendirmenin de bir yolu olabilir. Alternatif olarak kadının bacağını duvara dayayabileceği bir yerde de durabilirsiniz.

27 Tembel Çaprazlama

Bu pozisyon ilginizi çekecek kadar sıradışıdır ama ikiniz de yorgun hissediyorsanız oldukça çekici de olabilir. Başlarınız karşı taraflarda olacak şekilde yatın, bacaklarınızı açın ve penetrasyondan önce makas pozisyonu alın. Kadının klitorisini uyarabilmesi için mükemmeldir ve bacakların makas gibi olması perineum bölgesine baskı sağlar. Bu pozisyonun kötü yanı sarılmanın mümkün olmamasıdır ancak buna karşın birbirinize dair mükemmel, genel bir görüşünüz olur.

28 Ateşli Uyarım

Hayır, burada erkeğin o kadar mesafeden giriş yapacak kadar büyük bir penisinin olması gerekmiyor. Kadın burada erkeği provoke edecek kadar neredeyse giriş sağlayacak bir yükseklikte durur ve böylece erkek “beni içine almazsan ölürüm” aşamasına gelir. Yani bol bol uyarılır. Uyarılmak cinsel olarak çok güçlü bir araçtır. Kamasutra temel olarak partneriniz arzu ile dolana kadar beklemekle alakalıdır.

29 Daha İyi Zıplama

Üstte zıplayın ve ona hayatının sürüşünü verin, bu erotik hareketin her anının keyfini çıkartın. Bu hareketin en büyük numarası pozisyondan çok tekniktir çünkü içeride olan biten daha önemlidir. Bu hareket pek çok kişinin yapmaya üşendiği Kegel egzersizlerinin neticesinin alınabileceği yerdir. Çünkü kadın pelvik taban kaslarını sıkıp bıraktığında erkeğin penisini orgazma sürükleyebilir.

Kadının yüzü dışarı bakar ve erkeğini güzel bir okşama pozisyonunda bırakır. Güçlü bir tutuş sağlar ve kendi göğüs ile klitorisini okşayabilir. Ayrıca erkek de izlemekten çok dokunmayı seviyorsa bunları ona yapabilir.

30 Fil

Hayvansı, ilkel ve çok hassas noktalara dokunma için uygun olan bu pozisyon, erkeği kadının tatmininden sorumlu tutar. Kamasutraya göre sevişmenin yeni ve heyecanlı yollarını arıyorsanız, hayvanlar krallığından ötesine bakmanız gerekmez.

Bu pozisyon fillerin çiftleşmesinden ilham almıştır. Kadın yatağa yüzüstü yatar, kalçalarını birleştirir. Üst bedenini yataktan biraz yukarı kaldırarak erkeğe yakınlaşabilir veya düz şekilde yatabilir. Erkek arkadan giriş yapar, ağırlığını kolları ile destekler ve onun kalçalarının üzerinden gider gelir. Kadın için klitoral uyarım yoktur ancak erkek hassas olan ön vajinal duvara dokunacaktır ve bu nedenle vajinal G noktası orgazmı mümkün olabilir. Kadın kalçasını ne kadar yukarı bükebilirse, ön vajinal duvara dokunma ihtimali o kadar artar.

Bu ve diğer tüm arkadan girişli pozisyonlar pek çok insanın yapılacaklar listesinde yer alırlar çünkü kirli fantezileri sağlamak için çok iyidirler. Ayrıca partnerinizin istediğiniz kişi olduğunu hayal etmeniz de mümkün olur.

31 Mümkün Görev

Bu standart misyoner pozisyonunun bir versiyonudur ve onu erkek için daha rahat hale getirir çünkü kendini dirsekleri ile desteklemek zorunda kalmaz. Ayrıca kadının bedenini rahatça görebilir ve gidiş gelişlerin kontrolü ondadır. Kadın ise bacaklarını tam açarak veya erkeğin beline doğru getirerek yaşadığı hisleri çeşitlendirebilir. Derin penetrasyon için kadın dizlerini çenesine kadar çekebilir ve ayaklarını erkeğin omzuna koyabilir.

32 Büyük Oğlanlar İçin En İyisi

Kadın sırtüstü yatar ve erkek onun bacakları arasına diz çöker. Sonrasında kadın kalçasını kaldırır, erkeğin girişine izin verir. Erkek onu kendine doğru çeker, kadın ise erkek onun kalçalarını desteklerken elleri ile ayak bileklerini tutar. Kadın sıkı bir tutuş elde edecek kadar esnekse, bacaklarını çok daha fazla açabilir. Eğer erkeğin penisi büyükse ve kadının vajinası küçükse iyi bir pozisyondur. Kadın açılmıştır ve kalçasını kaldırmıştır, erkek ise derinlere gidebilir.

33 Üstün Kadın

Adım 1

Kadın erkeğin karşısına oturur ve bacakları onun üst bacaklarının üstünden geçer. Sarılın ancak henüz bir şey yapmayın. Sadece birbirinizi yavaşça uyararak yavaş ve tatlı bir şekilde pozisyon almaya çalışıyorsunuz.

Adım 2

Erkek bacaklarını kadının omzuna gelene kadar kaldırır ve sonra giriş yapar. Kadın onun alt bacaklarının üstüne ellerini koyar ve bekler. Kendini bu dominant role doğru ittirir.

Adım 3

Kadın şimdi “erkek” pozisyonundadır ve erkek ise ona uyum sağlamış ve tehlikelere açık haldedir. Girişin nasıl olduğunu kavramakta zorlanıyor musunuz? Bazı çiftler bu pozisyonda girişi başaramayabilirler ama bazen her şey penetrasyon demek değildir. Zihin ve hayal gücünüzü de çalıştırmayı ihmal etmeyin.

34 Sallan Bebek

 

Erkek sırtüstü yatar, kadın onun ayaklarına doğru bakar ve kendini penisin üstüne yerleştirir, dizlerini büker ve kalfleri erkeğe doğru dönüktür. Kadın destek için erkeğin üst bacaklarını kullanır ve erkek ise sırtüstü yatar ve kadının kalçalarının önünde yukarı aşağı ve sağa sola sallanmasını keyifle izler. Bu hareket daha çok erkeğin işine gelir çünkü görsel bir ziyafeti vardır. Ama çok fazla klitoral uyarım sağlamaz. Diğer yandan erkeği uyarmak kadının da çok fazla uyarılmasına yardımcı olabilir.

Yüzyüze temasın olmaması bu pozisyonda partnerinizi göremeyeceğiniz anlamına gelir ancak erotik bir “anonimlik” sağlar. Kadın dik oturabilir veya biraz öne doğru eğilerek ağırlığını ellerine verebilir, böylece vulva ve anüs bölgesini gösterebilir. Ama dikkatli olun. Çok fazla öne eğilmek penisin dışarı çıkmasına sebep olabilir.

35 Öne Eğilme

Bu ikinize de iyi hissettiren arkadan girişli pozisyonları şık bir versiyonudur. Erkek arkadan girer, kadın öne eğilmiştir ve destek için bir mobilyaya tutunuyordur. Ayak bileklerini çapraz tutması vajinal ve kalça kaslarını penisin etrafına sarmasını sağlayarak sıkı hissettirir ve böylece kadının hissiyatı da artabilir. Güçlü bir pozisyondur çünkü hazırlığa ihtiyaç yoktur. Tek ihtiyaç kadının tutunabileceği bir şeydir.

36 Yan Oturma

Kadın yine üsttedir ancak yan oturuyordur ve bu da vajinanın açısını değiştirerek ikiniz için de yeni ve değişik bir his sağlar. Kadının hareket etmesi zordur ancak erkek hareket edebilir ve ileri doğru kendini itebilir. Kadın geriye doğru oturur ve bedenini gösteren bu duruşun içinde güzel görünür. Hareketin gelenekse ismi “kuğu”dur çünkü bu pozisyon sularda şık bir şekilde süzülen bir kuğuya benzer.

37 Rock’n Roll

Erkek kadının üstünde ve yukarıda duruyordur ama bedeni biraz daha kadının baş kısmına doğrudur. Kendini kollarıyla havaya kaldırmak yerine daha aşağıdadır. Kasık bölgeleri yakındır ve bu nedenle penisin kök kısmı kadının klitorisine sürter ve birlikte hareket ederken orada kalır. Sabit ritmli bir sallanan sandalye hayal edin: kadın yukarı hareketi yönetir, erkeğin kasıklarını geri itmek için ileri ve yukarı hareket eder. Erkek ise kadının kasıklarını geriye ve aşağı doğru zorlar. Baskı ve karşıt baskı derin bir penetrasyon sağlar.

Evet, karmaşık bir harekettir. Yılların ardından alışkanlık haline gelmiş olan bir hareketin dışında düşünmek gerekir ve bazıları öğrendikten sonra devamlı olarak bu şekilde ilişki yaşasa da, bazıları sadece çok motive ve enerjik hissettiklerinde bunu yaparlar.

38 Önce Kadın

Kadının üstte olduğu pozisyonun farklı bir halidir. Burada kadının diz ve baldırları diz çökerek değil, squat pozisyonunda desteklidir. Diğer pozisyonlar kadar rahat değildir ancak hareket etmesi daha kolaydır. Yani kadın kendini tatminden sorumludur.

Biraz efor gerektirir gibi görünse de böyle değildir. Kadının kendinden sorumlu olduğu pozisyonlarda cinsel ilişkinin çok iyi olmasının sebebi, kadının kendini ileri geri erkeğe sürtmesinin kolay olması ve bu nedenle klitorisin uyarımının mümkün olmasıdır. Bacakları bu tempoyu sürdürebildiği sürece kadın erkeğin ne kadar derine gideceğini kontrol eder, giriş açısını ayarlar ve hatta ilişkinin süresi ve sertliğini de kendisi belirleyebilir.

39 Kapı Kolu

Cinsel ilişkiyi kiminle yaşadığınız kadar nerede yaşadığınız da oldukça önemlidir. Sıradan misyoner pozisyonunu banyo zeminine taşıdığınız zaman bir anda çıplak ellerinizle canavar öldürmekten daha ilkel hale gelir. Muhtemelen tüm odalarda bir şeyler yaptınız ama peki ya kapı eşikleri? Erkek kapı kirişlerine doğru yaslanır, kadın kendini ona dayar ve kalçasını havaya kaldırır. Doğaçlama seks için evinizdeki mümkün olan tüm alan, yüzey ve mobilyalara göz atın.

40 Mağara

Ayak parmaklarına dokunmakta zorlanan kadınlara çok uygun değildir çünkü esnek uzuvlar gereklidir. Sıradan ileri geri hareketler imkansızdır ve bu nedenle aşağı yukarı hareketler uygulanır. Bacaklar kapalı olduğundan vajinal kanal hayli daralır ve sonrasında kadın bacaklarını açarak daha derin bir penetrasyon için geçiş sağlar. Mağara pozisyonu kısa penisli erkekler için idealdir çünkü vulvayı kaldırır, döndürür ve ortaya çıkartır ve ikinize de iyi hissettirir.

41 Ünlü 5 Adım

Adım 1

Bu kısım kolay: ikiniz de yere diz çökersiniz, birbirinize doğru bakarsınız ve bir süre sarılırsınız.

Adım 2

Erkek aşağı yukarı aynı pozisyonda kalır ve kadın dönmeye başlar. Sol bacağını erkeğin üst bacağının üstünden atar, erkek ise kolunu onun kalçasına dolar. Erkeğin parmaklarını klitoris üzerinde gezdirmesi için bu noktada biraz durun.

Adım 3

Kadın dönmeye devam eder, şimdi göğüslerini onları ağzı açık bekleyen erkeğine doğru ittirmek için hazır durumdadır. Şimdi derin, uzun bir öpüşme ve önünüzde olan şeylerle oynama için biraz bu pozisyonda kalın.

Adım 4

Kadının esnekliğinin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız bunu öğrenmek üzeresiniz çünkü burada kadın omurgasını döndürür, vulvayı erkeğin penisine yakınlaştırır ve kendini onun giriş yapabileceği bir şekilde konumlandırır.

Adım 5

Kadın dönüşünü tamamladığında, ikiniz de geleneksel arkadan girişli pozisyona gelmiş olursunuz. Kadının bir yere dayanması ve erkek arkadan girerken dinlenmesi mümkündür. Sonrasında gidiş gelişler başlar.

42 Şehvetli Saniyeler

Kadın sırtüstü yatar ve bacaklarını başına doğru çeker. Böylece vajinayı ortaya çıkartır ve dudaklarını da ona doğru davetkar şekilde itmiş olur. Eğer kadın bir seferde birden fazla orgazm hedefliyorsa bu pozisyon iyidir çünkü erkeğin penetrasyondan oral sekse geçmesi, oradan anal oyunlara geçmesi ve parmakları ile uyarımda bulunması kolay olur. Farklı uyarım tarzları arasında geçiş yapmak birden fazla defa boşalma ihtimalini hayli arttırır.

43 Uzun ve Tutkulu

İlişkinin daha uzun sürmesini mi istiyorsunuz? Bu pozisyon iyi bir seçenek olur çünkü ileri geri hareketler sınırlıdır. Sürtünme daha azdır ve erkeğin erken boşalma ihtimali de düşüktür. Erkek sırtüstü yatar ve kadın dışarı doğru durur. Göz teması yoktur ve ten teması da minimumdadır, bu nedenle biraz kişiliksiz görünebilir ama partnerinizi içermeyen bir fantezi yaşama havasındaysanız bu durum bir artı haline gelir. Başka insanlara dair fanteziler kurmak normaldir ama çenenizi bu konuda kapalı tutmayı unutmayın!

44 Yengeç

Bu tatmin edici görsellik sunan ama aynı zamanda görece basit bir harekettir. İkinizi de erotik uyarıma rahat bir şekilde yönlendirir. Kadın sırtüstü yatar, dizlerini çenesine doğru çeker. Erkek önünde diz çöker ve giriş yapar, kadının baldırlarının ön kısmından tutup onları bir arada tutar ve denge elde eder. Kadın ise bacaklarını kaldırmak için basenlerinden tutabilir.

Bu pozisyon çok fazla derin bir penetrasyon sağlar ve bu nedenle rahim ağzınızın çok hassas olduğu bir günde olmadığınızdan emin olun. Bu hassasiyet bazı günlerde daha fazla veya az olabilir. Çok ilkel ve ham bir pozisyondur ve bu nedenle hızlı orgazm sağlayabilir. Kadının bacakları bir arada durur ve bu da daha sıkı ve yüzeysel bir vajinal duvar demektir. Erkek açılı değil doğrudan bir itiş yapar ve bu nedenle doğrudan ön vajinal duvara dokunabilir.

Bacaklara yük bindiren bir hareket olduğundan ikiniz de bir noktada biraz esnetme isteyebilirsiniz. Bu fırsatı bir ara oral seks için kullanabilirsiniz. Çok uzun süreli bir hareket olmadığından boşalmaya yaklaştığınızda kullanabilirsiniz.

45 Yemek Yapmaktan İyi

Bu pozisyon mutfak tezgahı üzerinde yapılıyor ama hayli basit! Kadın sırtüstü yatar, ayakları erkeğin omzundadır. Erkek ayakta durur ve onun kalçalarından tutar, giriş yapar. Penetrasyon derindir ve geleneksel gidiş gelişler mümkün olur. Spontan erotik isteği tatmin etme konusunda yeterince ilkeldir.

46 Doggy Style

Bu hareket Discovery Channel’da belgesel izliyormuşsunuz gibi hissettirebilir ancak çok ilkel bir hareket olması onu bir o kadar da erotik hale getirir, bu da erkeğin bu pozisyonda diğer pozisyonlara göre çok daha erken boşalmasına sebep olur. Bu kadının ruh haline göre iyi de olabilir kötü de. Peki ne kadar çabuk? Araştırmalar 1.8 dakika diyorlar.

47 Bak, Eller Yok!

İlişkide kadının orgazmlarını arttırmanın en iyi yollarından bir tanesi işin içine bir de vibratör katmaktan geçer. Bu pozisyon erkeğin kadını uyarmasını kolaylaştırır veya ellerini kullanmayan çiftler için de iyi bir alternatiftir. Örneğin küçük, C şekilli ve kadının taktığı bazı vibratörler var. Bunları açıyor, sokuyorsunuz ve L şekline dönüşüyor. Klitoral ped dudaklar ve klitorise değiyor, diğer ucu ise G noktası üzerinde çalışıyor. Düz bir cihaz olduğundan seks sırasında erkek onu hissetmiyor ama yine de tatmin edici bir titreşim oluşuyor.

48 Kelebek

Bu pozisyonun tam adı “uçan kelebek”. Çünkü dışa açık kollar kanata benziyorlar ve kadın ise erkekle birlikte üstte duruyor. Bu pozisyon Taoist felsefedeki hayatın dengede olduğu ve her şeyin eşit ve karşıt bir tepkisinin bulunduğu inancına oldukça uygun. Burada kadın hakimiyeti var çünkü ritmi kontrol ediyor. Hareket sınırlı ve muhtemelen “yine çıktı” lafını çok kullanacaksınız ama doğru yaparsanız tüm beden temasının rakipsiz hissini yaşayacaksınız.

49 Seksi Yaslanma

Bu pozisyon Tao pozisyonlarından ilham alır ama çoktan pek çok çiftin favorisidir çünkü iki isteği de aynı anda tatmin eder: hem seks hem de rahatlık isteği!

Erkek yumuşak bir şeyin üzerinde diz çöker, kadın ise kendini yatağın kenarına konumlandırır ve bacaklarını genişçe açarak erkeğin girmesini sağlar. Erkek kadının kalçalarından sıkıca tutar ve onu penisinin üzerinde yukarı aşağı hareket ettirir. Basit ve çok etkilidir. Yatağın kenarı sadece ilişki için iyi değildir, aynı zamanda oral seks yapmak ve yaptırmak için de güçlü ve rahattır. Çünkü el ve dil için rahat bir erişim imkanı tanır.

50 Pense

Çok farklı bir şey değildir, genel olarak temel kadın üstte pozisyondur. Erkek sırtüstü yatar ve rahatlar, kadın üstüne biner ve dizleri bükülüdür. Bu hareket çiftlerin düzenli olarak kullandıkları iki üç pozisyondan bir tanesidir ve bunun iyi bir sebebi var. Erkeğin elleri kadına serbestçe dokunacak şekilde boştadır ve kadın tam önünde açıkça durur, göğüsleri kuşbakışı bir bakışla önünde güzelce sallanıyordur. Kadın penetrasyonun tam kontrolüne sahiptir ve klitorisine de kolayca uzanabilir veya ekstra uyarım için bir vibratörü tutabilir.

Ancak pozisyonu tatmin ediciden yakıcıya dönüştürmenin bir sırrı var: kadının pelvik taban kasları. Kamasutrada bu pozisyona “pense” adı veriliyor çünkü kadın kendini yukarı aşağı ittirip durmak yerine penisi vajinal kasları ile tekrar tekrar sıkabilir ve bu sırada bir pense gibi olur! Eğer kasları bu işi yapacak kadar güçlü değillerse, kontrollü dairesel hareketler de uygulayabilir. Bu erkeğin gözünde çok yoğun bir tatmin sağlar ve kadın da orgazm için gerekli olan klitoral baskıyı elde eder.

51 Derine Dalma

Kamasutradan etkilenen bu pozisyon, maksimum penetrasyonu sağlar çünkü vajina tamamen açıktır. Kadın tamamen açılmıştır, yani tüm ıslak ve istekli uzuvlarını partnerine gösterir ve bu nedenle ikisi için de çok güçlü bir pozisyon haline gelir. Erkeğin görüşü güzeldir, penisinin girip çıktığını izleyebilir. Öpüşemezsiniz çünkü yüzleriniz birbirine yakın değildir ve bu da erotik gerilimi arttırır ve sadece penetrasyona odaklanmanızı sağlar.

52 Bir Olmak

Tantrik oturma pozisyonunun bir versiyonu olan bu pozisyonda birbirinizde “çözüneceksiniz”. Yakın gövdelerin yanında göz temasının olması onu yakınlaştırıcı bir hareket yapar ve aynı zamanda nefeslerinizi senkronize etmeyi de deneyebilirsiniz. Kadının üstte olduğu ve bu nedenle ritmi, hızı ve giriş derinliğini kontrol edebildiği bu pozisyon, kadının kucakta olmasından dolayı onun itaatkar bir duruşta olmasını sağlar ve bu nedenle iki kişi için de güçlü bir duruştur. Eğer kadın daha yükseğe oturursa ve üst bacaklarını erkeğin dirseğinin üzerinde tutarsa, erkek onu kaldırarak tam kontrol elde edebilir.

53 Sallanan At

Adım 1

Erkek bacakları dışarı açık şekilde oturur ve kadın da onların arasına yan oturur, bacakları erkeğin üst bacaklarının üstünden geçer. İkisi de sarılır ve ten tene temasın keyfini çıkarırlar. Henüz bir aksiyon yoktur ama sabırlı olun: bu ruhani cinsel pozisyon sadece aksiyondan ibaret değildir.

Adım 2

Kadın ayak bileğini provoke edici şekilde erkeğin omzuna koyar ve baldır kaslarını tutar. Bunun amacı nedir? Esneklik çok seksi bir şey olabilir! Erkek onun esnekliğinden etkilenir ve organlarını görebilir, bu nedenle tamamen uyarılabilir.

Adım 3

Kadın sinyali verdiğinde erkek giriş yapabilir. Kadın geriye yaslanır, bacağını erkeğin omzunda tutar. Hala ileri geri yoktur, sadece anın keyfini çıkartın!

Adım 4

Birbirinizin bileklerinden tutun ve ikiniz de geriye yaslanın. Daha sonra birisinin geriye diğerinin öne yaslandığı sallanan at hareketini elde edebilir ve bunun için birbirinizi kollarınızdan çekebilirsiniz. Bu seksi bir sallanmadır çünkü tatmin yaşarken birbirinizin yüz ifadelerini görme imkanınız vardır.

54 Seks Refleksi

Ayaklar pek çok kültürde çok erotik görülürler. Hiç erkeklerin büyük ayak parmakları ile kadınların klitorislerini uyardıkları ve onları tatmin ettikleri antik çizimleri gördünüz mü? Bu pozisyon birbirinizin ayaklarını tutmanız ve masaj yapmanıza imkan tanır ve hareketsiz şekilde durarak veya aranızdaki cinsel enerjiyi dolaşıma sokarak durmanızı sağlayacak güzel bir duruştur.

55 Azgın Robot

Bu çok garip bir pozisyondur. İlk olarak, kadının erkeğin üstünde dümdüz yatması gariptir. Ama esas garip olan kollarını bir robot gibi tam olarak yanında dümdüz tutmasıdır. Kamasutra bu duruşun kadını sürüş pozisyonuna getirdiğini söyler. Açık konuşmak gerekirse pek çok kişinin favorisi olmayan bir harekettir çünkü pek tutkulu görünmez. Ancak birbirinizi uyarmayı yasaklamanın tam tersi bir etkisi de olabilir.

56 Sıkıca Kavrama

Adım 1

Erkek arkaya yaslanık şekilde durur, bacakları ileri doğru açıktır ve ayrıktır, ağırlığını yana açık kolları ile destekler. Kadın ise onun göğsüne dayanır, kendini kaldırmak için ona doğru ittirir, kalçasını kaldırır ve ellerini kullanarak erkeğin giriş yapmasına yardımcı olur. Ondan sonra kucağına oturur ve rahatlar.

Adım 2

Sırtını ona doğru bırakıp kaldırarak ikisini de uyaracak olan sürtünmeyi yaratır. Erkek ise onun boynunu öpmek ve kulağına korkunç şeyler söylemek için uygun bir konumdadır.

Adım 3

Bacaklarını bir araya getiren kadın öne doğru eğilir ve ellerini ayak bileklerinden tutar hale getirir. Bu penisi sıkar. Bu sırada erkek üst bacaklarını onun popo yanaklarına kenetler ve sallanır. Arkadan görüntüden hoşlanan erkekler için çok seksi olabilir ve erotik repertuvara eklenebilir.

57 Dünyanın Favorisi

Bunu hiç denediniz mi? Haha! Elbette denediniz: bildiğimiz misyoner pozisyonu dünya çapında çiftlerin favorisi.

Yakınlaşmak istediğinizde erkeğin üste çıktığı bu pozisyondan daha iyisini bulmak zordur. Burada temel olarak şu oluyor: kadın sırtüstü yatıyor, erkek üste geçiyor ve giriş yapıyor. Şimdi gezegendeki neredeyse her çiftin temel cinsel ilişki pozisyonunu öğrenmiş oldunuz.

Bunun bu kadar popüler olmasının bir sebebi var: birbirinizi yalayabilir, ısırabilir, öpebilirsiniz. Birbirinizin ifadelerini görebilir, göğüsleri ve kalçaları uyarabilir, kulağınıza sözler söyleyebilirsiniz. Bu kadar çok sevilmesinin bir sebebi var. Neredeyse her yere çekilebilecek kadar güçlü olması. Yerde, masada, koltukta, mobilyalarda…

Bu bölümdeki yavaş ve ruh dolu seks pozisyonları biraz fazla uslu görünebilirler ancak anda kalmanıza yardımcı olacak favori yüzyüze pozisyonların sağladığı ruhani elementlere de göz atmak gerekli. Daha değişken bir tempo için bu bölümdeki pozisyonlardan diğer pozisyonlara doğru geçiş de yapabilirsiniz.

58 Cinsel İyileşme

Misyoner pozisyonunda başlayın ve erkek ağırlığını elleri üzerinde taşısın. Kadın ise bacaklarını onun beline sarar, bileklerini onun sırtında çaprazlar. Erkek yukarı tırmanır ve onu yüksektir, böylece kadının pelvisi penisi ve vajinayı mükemmel bir hizalanma için döner. Erkek sonrasında tamamen hareketsiz kalır ve kadın kalçası ile ufak daireler çizerek önce bir yana sonra diğer yana döndürür. Bunun hedefi iyileşme ve cinsel organları uyarmaktır. Hasta olmasanız bile denemeye değerdir!

59 Seksi Kestirme

Bu küçük numara bir nefes alma pozisyonu olarak görülebilir, yani daha karmaşık ve talepkar hareketlerin arasında kullanılabilir. Eğer isterseniz biraz kestirmeyi bile tercih edebilirsiniz. Teoride ikiniz uyuyakalsanız bile erkeğin penisinin kadının içerisinde kalma imkanı vardır. Gerçekte ise muhtemelen dışarı çıkacak ve onun kalçasına dayanacaktır.

60 İnek

Yatmak istiyorsunuz ancak etrafta yatak yok mu? Bu pozisyon spontan seks için idealdir ve kirli, anonim yabancı fantezileri için de mükemmel bir pozisyondur.

Kadın ayaklarını denge için açar ve iki eli de yere düz basana kadar eğilir. Erkek arkadan girer ve elleri ile kadının kalçasını tutarak ileri geri hareketi yapabilir hale gelir. Erkek dominanttır ve kadın ise ona açıktır. Bu da ateşli bir seks anlamıne gelir. Evet, zorlu bir harekettir ama erkeğin kasıkları kadının kalçasına vururken ileri doğru hareket yapmak G noktasını uyarabilir ve bu nedenle denemeye değerdir. İkiniz de dengede olduğunuzda erkek elleri ile kadının klitorisini uyarabilir.

61 At Arabası

Adım 1

Yumuşak bir yüzeyde denge kurmak daha zor olsa da bunun ödülünü daha sonra alacaksınız… bana inanın! Erkek squat yapar, kadın onun kucağına doğru oturarak penisine doğru indirir ve öper.

Adım 2

Erkek kadının içindeyken onu geriye doğru ittirir. Kadın ise kendini onun sırtına tutunarak dengeler ve erkek de onu tutar. İtme eylemi hissiyatı ikisi için de değiştirir çünkü vajinanın açısı değişir.

Adım 3

Yumuşak bir yüzeye düşerler, hala bağlıdırlar ve bu defa ikisi de bacaklarını uzatır, birbirlerinin omzuna doğru düşerler, ağırlıklarını dirsekleri ile desteklerler. Vajinal kanalın açısı tekrar değişir ve bu da yeni bir hissiyata sebep olur.

Adım 4

Yakınlaşmak için dik oturmaya başlayan erkek bacaklarını açar ve ikisi de kollarını erkeğin dizlerinin altında birbirlerine bağlarlar. Erkeğin ayakları yere sağlam basar ve bu sırada sallanma hareketine geçersiniz. Bu dengeleyici bir eylemdir ve kısa süre içerisinde duruşu korumak için verilen çaba tatminden daha fazla olmaya başlar.

Adım 5

Şimdi çok daha rahat bir pozisyona geçiş yapmanın anı gelmiş demektir. Erotik olarak birbirinize bağlısınızdır ve şimdi orgazma doğru ilerleme zamanı geldi. Gözlerinizi açın, yoğunluğu arttırmak için birbirinizin boşalmasını izleyin.

62 Tanrıça

Erkek arkasında bol bol yastıkla arkaya doğru oturur ve böylece önünde olup bitenleri rahatça seyreder. Kadın üstüne biner ancak öne eğilmek yerine erkeğin dizlerini tutacak şekilde arkaya eğilir. Bu hareket göğüslerini kaldırmasını sağlar ve ayrıca tüm ön gövdesi erkeğin önüne serilmiş olur. Çok eşit bir pozisyondur çünkü gidip gelme hareketini sırayla yapabilirsiniz. Erkek kadını kaldırabilir ve indirebilir veya kadın kalçalarını dairesel hareketler ile hareket ettirebilir.

63 Şehvetli Süzülme

Çok güçlü mü hissediyorsunuz? Bu hareket aldatıcı şekilde kolay görünür ama uzmanlaşmak için ikinizin de güç ve deneyime ihtiyacınız var. Erkek sırtüstü yatar ve kadın üstüne çıkar, ayakları kalçalarının yanında yatağa düz basar ve sonrasında erkeğin üst bacaklarından destek ve güç alarak kalçalarını onun penisi üzerinde sağa ve sola doğru sallar. Şehvetli daireler çizer. Aynı çiçeğin üstünde süzülen bir arı gibidir. Özel duygular yaratmak için hareketleri ne kadar çeşitlendireceği önemlidir.

64 Nilüfer Çiçeği

Bu klasik bir Kamasutra hareketidir ve bu nedenle denemeye değer. Ancak denemek burada temel noktadır çünkü bu pozisyonda kalmak kadını keyiften çıldırtmak yerine muhtemelen dişlerini sıkmasına sebep olacaktır. Kadın sırtüstü yatar, bacaklarını çapraz yapar ve onları göğsüne doğru çeker. Erkek diz çöker ve girer. Vajinayı penisi karşılayacak şekilde yukarı kaldırmak için hazırlanmıştır. Ancak yoga sınıfının en iyisi değilseniz, penis ve vajina birbirine sadece el sallayacaktır.

65 Yüksekten Sürüş

Standart bir yana yatışlı harekettir ancak küçük değişimler büyük farklar yaratabilirler. Kadının bacaklarının pozisyonunu değiştirmek hissiyatı oldukça etkiler. Bir bacağı havada biraz garip hissedebilir ancak bu aynı zamanda erkeğin penisinin seksi bir noktayı bulmasını da kolaylaştırır. Eğer kadın bacağını kaldırırsa, erkek daha derine gidebilir. Düz tutarsa ve erkeğin bacakları kadının bacaklarının dışında olursa, vajina daralır ve klitorise sürtünmesi daha kolay hale gelir. Kadının bacaklarını erkeğin beline dolaması rock’n roll tarzı bir itiş sağlar ve yine klitoral uyarım sağlar.

66 Aşk Üçgeni

Kadın sırtüstü yatar ve erkek önünde diz çöker. Sonrasında erkek onun ayaklarından tutar ve tabanlarını bir araya getirir, bacaklarını tekrar kadının göğsüne doğru dayar. Bacakları üçgen şeklini alır ve böylece genital organların bir çerçevesi gibi durur.

Bu tatlı ve spiritüel olarak önemli olan pozisyonu denemek için bazı tamamen pratik sebepler de var. İlk olarak kadının klitorisine erişmesini kolaylaştırır ve bu da bu pozisyonda boşalma ihtimalini arttırır. İkincisi, kendi göğüsleri ile de oynayabilir.

67 Çömelen Kaplan

Erkek sırtüstü yatar, kadın ona arkasını döner ve oturma pozisyonunda kendini penise doğru indirir. Ayaklarını tutan kadın sonrasında kendisini yukarı çeker ve böylece gövdesi olabildiğince düz durur. Kamasutra zamanlarında erkek muhtemelen onu şıklığı, esnekliği ve üstün duruşu nedeniyle çok takdir ederdi. Günümüzde muhtemelen kalçalarının nasıl da güzel yukarı aşağı gittiğine bakması mümkün. Kadın gidiş geliş hareketini yapmalı ancak erkek de onu kalçalarından kaldırarak yardımcı olabilir.

68 Halat Çekme Oyunu

İkiniz de dik oturarak başlarsınız. Kadın ayağını erkeğin göğsüne koyar ve giriş yapabilmesi için arkaya yaslanır. Sonrasında ikiniz de birbirinizin kollarından tutar ve arkaya yaslanırsınız. Eğer bu hareketi tam olarak kitabına uygun yapmak isterseniz, erkek de ayaklarını kadının göğsüne koymalı. Bunu yapabilirseniz Guinness Rekorlar Kitabı’na başvurmayı unutmayın! Beklendiği üzere buradaki tek gidip gelme hareketi ileri geri sallanmaktan ibaret.

69 Çivi

Tutkulu değil de biraz daha oyuncu bir pozisyondur ve hayli hafiftir. Birisinin ayağı başınızdayken seksi ciddiye almayı bir deneyin.

Esas adı “çivi çakmak” olan bu pozisyonda kadının topuğu erkeğin alnındadır ve burada temel fikir onun baldırı ve ayağının bir çekiç gibi görünmesidir ve erkeğin başı ise bir çivinin başına benzer. Biraz tehlikeli görünse de bacağın havada olması eğlenceli olabilir. Tatlı, basit ve hızlıdır: kadın düz yatar, erkek önünde diz çöker ve giriş yapar. Kadın sonrasında bir bacağı dışarı doğru açar ve diğerini havaya kaldırarak erkeğin başına koyar.

Gidiş gelişler yavaş ve kontrollü olmalılar ve bu da çok fazla seksi olabilir. Erotik gerilimi arttırmak için erkek de ellerini kadının göğüs kemiğine koyabilir ve onu aşağı bastırıyormuş gibi davranabilir. Ancak dikkatli olun: bazı kadınlar bu hareketi çok lezzetli bir tehlikelilikte görseler de, bazıları için rahatsız edici olabilir.

Erkek gidip gelirken kadının bacağı hareket eder. Eğer kadının yüzünüze tekme atması size pek çekici gelmiyorsa, bacağını yana doğru koydurun. Hatta isterseniz onun ayak parmaklarını emin veya ona görüntünün oradan ne kadar güzel olduğunu söyleyin.

70 Lades Kemiği

Bu Kamasutra favorisinin adı esasen “esneme” ancak bu isim biraz sıkıcı olurdu. Kadın sırtüstü yatar ve bacaklarını mümkün olduğunca çok açar. Erkek önüne diz çöker ve girer, kadının bileklerinden tutarak bacaklarını açık tutar ve daha seksi hale getirir.

Çoğu kişi için hareketin avantajı penetrasyondur. Ancak daha ruhani tipler için kadının kendini bu kadar geniş açması, cinsel ruhunu sevdiğine açmasını ifade eder. Erkek için görsel bir vulva festivali vardır ve ayrıca gözlerle yoğun bakışmalar da mümkün olur. Erkek arada bir gidip gelmeyi bırakabilir ve öne eğilip kadını öpebilir, kadın ise bacaklarının yerini arada bir değiştirerek farklı hissiyatlar yaratabilir.

Bunu bedenden çok hayalgücü için bir ödül gibi düşünün. Klitoral uyarım yoktur. Ancak duruşun çok erotik olmasından dolayı yapmaktan keyif alacaksınız. Kadının da kasık ve kalçada hayli kıvrak olması gerekiyor.

71 Dönence

Adım 1

İlk defa seks yaptığınızda kadını gerçekten etkilemek mi istiyorsunuz? Bu pozisyonu deneyin ve siz gittikten sonra kız arkadaşınız telefona sarılıp sizi arkadaşlarına kesinlikle anlatacaktır! Ancak önceden uyaralım: Kamasutrada bile çok pratik yapmanız önerilen bir harekettir. Temel misyoner pozisyonunda başlayın ve kadın çok sıradan olduğunuzu düşünmeye başladığında geri çekilin, onun gözlerine bakın ve hareket etmeye hazırlanın.

Adım 2

Bir bacağı kaldırın, sonrasında diğerini ve böylece iki bacağınız da onun bir yanında dursun. Bu sırada penisiniz dışarı çıkmasın. Bacaklarınızı biraz ayırarak buna engel olabilirsiniz. Ellerinizi ve ayaklarınızı kullanarak bedeninizi kadına göre yan hale getirin. Ağırlığınızı devamlı ellerinizle destekleyin.

Adım 3

Onun ayak parmaklarına bakana kadar harekete devam edin ve çok dikkatli şekilde bir bacağınızı onun yüzünün üstünden geçirin. Eğer tam olmazsa veya yanlışlıkla yüzüne tekme atarsanız biraz espri duygusunun olması için dua edin. Yeterince pratik yapana kadar bu hareketi çok denememekte fayda var.

72 Özel Dansçı

Bu güzel ve koreografik tutkulu bacak kaldırma hareketinde kadın erkeğin penisi için erotik bir dans yapar. Sonrasında sırtüstü yatar ve dizlerini çenesine çeker. Erkek önüne çöküp giriş yapar ve sonrasında kadın bacaklarını düzleştirip erkeğin omuzlarına koyar, bir bacağını geri çekerek bükük kalmasını sağlar. Kadın erkeğin üst bacaklarına tutunur ve erkek ise onunkileri tutarak denge kurar. Bu sırada kadın dans eder, yani bacak pozisyonunu sık sık değiştirir.

Vajina kısalmıştır, yani sıkı bir haldedir. Kadın bacaklarının konumunu değiştirdikçe bu durum erkeğin penisine masaj yapar ve özel bir dönme hissi yaratır. Erkek çok erkeksi görünür ve kadının göğüslerini izleyebilir.

73 Baştan Ayağa

Bu pozisyon çok etkileyici görünür ve gerçekte de öyledir. Daha önce yana dönük seks yaptıysanız, muhtemelen farkında olmadan benzer bir şeklini yapmışsınızdır.

Burada tek fark, aynı yöne bakmak yerine tamamen karşı yönlere bakmanız. Yani başınız birbirinizin ayaklarına bakar. Çoğu kadın girişi daha kolay hale getirmek için zaten yatakta aşağı kayar ve bu pozisyon da bu doğal hareketi biraz daha fazlalaştırır.

Kolay, eğlenceli ve tanıdıktır. Başka bir sebebe ihtiyacınız var mı? Peki şuna ne demeli: tamamen yeni bir şeydir. Her seks yaptığınızda yeni bir şey deneme alışkanlığı kazandığınızda, pek çok çiftin takılı kaldığı sıkılma aşamasına düşmekten de kurtulursunuz. Yapması kolaydır, sadece her bir seansta aşağıdakilerden birisini değiştirmeniz gerekir: yapma zamanı, yaptığınız oda, kıyafetleriniz, seçtiğiniz pozisyon, kimin başlatacağı, odak noktasının ne olacağı (elle uyarım, oral uyarım, ilişki gibi).

74 At Binme

Önemli bir pozisyondur çünkü bu duruşun şekli, antik çinlilerin iki yeşimtaşını birbirine yapıştırırken kullandıkları özel bir düzeni taklit eder. Kadın yan yatar, bir bacağını dizinden büker ve yukarı çeker. Erkek onun arkasında diz çöker, ona yandan biner ve yan bir açıyla giriş yapar. Kadını sabit tutmak için onun omzunu tutar. Çok kesinlik gerektiren bir pozisyondur ve ikinizi de kontrollü, disiplinli bir seks için uygun ruh haline sokabilir.

75 Seksi Deniz Yıldızı

Yatağa yatın, başlarınız karşı taraflara baksın. Bacaklarınızı makas gibi yaparak erkeğin girişine izin verin, sonrasında ellerinizi kendinizi biraz kaldırmak için nereden destek alabilecekseniz oraya koyun. Ayrılmak yerine ittiren, sürtünen bir hareket ile klitoris üzerindeki baskıyı koruyun. Tembel bir Pazar sabahı pozisyonudur ve ikinizin de dişinizi fırçalamaya vakti olmadıysa çok uygun olacaktır.

76 Şehvetli Squat

Erkek bacakları ayrık şekilde squat yapar ve kadın da üstüne çıkar. Böylece erkeğin başı kadının göğüslerinin arasındaki güzel bir noktaya denk gelir. Kadın onun omuzlarından tutar ve ayaklarını denge için yatağa düz bastırır. Erkek kadını kalçalarından tutar. Gidiş geliş hareketinden ziyade hafif bir sallanma hareketinde bulunur ve bu sırada kadın da pelvik taban kaslarını sıkar. Kalça kasları yorulduğunda erkek geriye doğru yuvarlanabilir ve onu kucağında zıplatabilir.

77 Derin

Kadın sırtüstü yatar ve erkek kontrolü ele alır. Erkeğin iyi bir dengesinin olması gerekli ve ikinizin de bu pozisyon için görece koordine bir ritme ihtiyacınız var. Fakat yine de efor sarfetmeye değer çünkü hem penisi hem de vajinayı aynı hizaya getirir. Erkek genelde aşağı doğru itiş ile giriş yapar ve bu nedenle penetrasyona farklı bir keyif getirir. Erkeğin bacakları dışa açık şekilde yatmak yerine squat yapması gibi basit değişimler gidiş gelişlerin hissini ve tarzını ciddi şekilde değiştirebilirler.

78 Çapraz Aşıklar

Kadın sırtüstü yatar ve bacaklarını doğrudan havaya kaldırır ve onları birbirine çapraz şekilde tutar. Erkek giriş yapar, arkaya doğru yaslanır ve ağırlığını dengelemek için ellerini kullanır. Bu hareket sıkışık bir harekettir çünkü kadının üst bacakları yüksektedir ve birbirinin üstünde durmaktadır.

Bir kadının partnerinin penisini vajinasıyla en çok sıkıştırabileceği pozisyonlardan birisidir ve bu nedenle yapılacaklar listenizde olmalıdır. Eğer vajinal kaslarını aynı anda sıkmayı başarabilirse, penis çok güçlü ve seksi bir sıkışma hissine sahip olacaktır.

79 Sallanan Seksi Bebek

Adım 1

Birbirinize bakacak şekilde ayakta durun. Sonrasında erkek bir dizinin üstüne çöker, evlilik teklif edecekmiş gibi durur. Kadın da aynı taraftaki bacağını kaldırıp ayağını erkeğin üst bacağının üstüne koyar, onun kalça kemiğine doğru ittirir. Kadının parmak uçları dışarı, topuğu içeri doğru bakar. Bu anda birbirinizin gözlerine yoğun şekilde bakabilirsiniz ve daha fiziksel işlere geçmeden önce duygusal olarak bağ kurabilirsiniz.

Adım 2

Artık bu kadar bakışmak yeter. Daha eğlenceli işlere hazırsınız. Kadın kendini erkeğin üst bacaklarına doğru indirir, kollarını denge için onun boynuna sarar. Erkek giriş yapar ve ikiniz de artık güzel, uzun bir erotik öpüşme için büyülü bir pozisyonda olursunuz. Eğer biraz eğlenmek isterseniz göğüslerle oynamak da mümkün.

Adım 3

Rahatlamaya başladığınız zaman özellikle erkek için çok yüksek enerji gerektiren bir hareket gelecek. Kadın arkaya doğru yaslanır, erkek onu belinden tutar ve kasıklarını yakınlaştırır, kadın ise destek için erkeğin omuzlarından tutar. Erkek onu küçük hareketler ile ileri geri doğru çeker ama işin çoğunu kadın yapar çünkü vajinal kaslarını sıkar ve bırakır.

80 Yukarı, Yukarı ve Uzağa

Bu etkileyici görünür ve fantastik hissettirir. Doğru şekilde yapmanın temel noktası erkeğin penisinin biraz uzunca olmasıdır ve ereksiyonu da iyi durumda, sert olmalı. Erkek önce pozisyon alır ve kadın pozisyon alırken penisinin dibinden sıkıca tutar. Kadın bu sırada elleri ile erkeğin giriş yapmasına yardımcı olur. Giriş yapıldığında erkek kadının bedenini istediği yöne doğru hareket ettirerek penetrasyon açısını değiştirebilir.

81 Deh Deh

Bu pozisyon at binmeye benzer ve erkek sırtüstü yatarken dizlerini yukarı kaldırır ve bacaklarını açar. Kadın ise onların arasına gelir ve elleri ile penisi kendine sokar, sonrasında öne eğilir ve dizlerini kullanarak penisin üzerinde yukarı aşağı hareket eder. Erkeğe bir at gibi biner. Erkeğin omuzlarının altına yastık koymak biraz daha kolaylaştırabilri. Eğer bacakları yorulmaya başlarsa yüzyüze oturur pozisyona da geçiş yapabilirsiniz.

82 Tahteravalli

Adım 1

Erkek düz yatar, üst bacakları biraz ayrıktır. Kadın kendini üstte konumlandırır, birbirlerinin kollarından tutarken dik şekilde oturur. Kadın ayaklarını erkeğin yanlarına bastırarak dengeyi korur, sonrasında başının yavaşça arkaya düşmesine izin verir. Burada bir kaç dakika durabilirsiniz çünkü böylece kadın ilişki sırasında başına giden kanın hissine alışabilir. Bu hareketi sevenler bunun pozisyonu daha yoğun hale getirdiğini söylüyorlar, bazıları ise baş dönmesi yaptığını. Başınız dönerse kafanızı tekrar dikin.

Adım 2

Kadın karın kaslarını sıkar ve ayaklarını erkeğin koltuk altlarına koyarak destek alır. Sonrasında birbirinizin el bileklerinden sıkıca tutarsınız ve birbirinizi yukarı aşağı çekersiniz. Kadın karın kaslarını kullanırsa bu hareket daha kolay olur. Yukarı harekette onları sıkabilir, geriye giderken serbest bırakabilirsiniz. Alışması zaman alabilir ama bir süre sonra güzel bir ritim bulacaksınız.

Adım 3

Son aşamada kadın tamamen arkaya yaslanır ve ikiniz de sallanır bir hareket yaparsınız. Erkek kadını kolları ile ileri geri çeker ve kadın da kolları ve karın kaslarını kullanır. Liderlik yapan yoktur ve beraber çalışırsınız, doğal bir denge noktası bulmak için uğraşırsınız. Sevenler bu tip ters duruşlu orgazmların çok iyi olduğunu için başa giden kan miktarındaki artışın her şeyi yoğunlaştırdığını söylüyorlar. Bazılarında ise baş ağrısı yapıyormuş.

83 Aşk Kaldıracı

Erkek yüksek sırtlıklı bir sandalyeye oturur, kadın üstüne biner ve sonrasında ayak bileklerini erkeğin omuzlarına koyar. Eğer erkek bak ama dokunma tarzı bir kucak dansını seviyorsa, bu hareket favorisi olabilir. Erkek kadını tam olarak görür, kadın ise üst bacaklarını birbirine birleştirerek penis üzerindeki baskıyı arttırabilir. Yaşı büyük veya alkol almış olduğu için daha fazla sürtünmeye ihtiyaç duyan erkekler için mükemmeldir. İstikrarsız bir denge olması nedeniyle erkek klitorisi uyaramaz ve bu nedenle sonrasında elle veya ağızla uyarım güzel gidebilir.

84 Dönen Şehir

Misyoner pozisyonunun sıkıcı olduğunu kim söyledi? Sansasyonel bir sürpriz için onu döndürün. Eğer erkek maceracı ise, geleneksel pozisyonda giriş yapar ve sonrasında yavaşça döner. Eğer bu şekilde zor görünüyorsa döndükten sonra giriş yapmayı da deneyebilirsiniz. Bu pozisyon özellikle erkeğin penisi büyükse ve çok sert bir ereksiyonu yoksa uygun olur. Bazı çiftler bunu başarırken, bazıları yapamaz.

85 Balık

Adım 1

Kamasutrada genellikle teknik ve pozisyonlar için hayvanlardan ilham alınır. Bu pozisyonun kadına yüzüyormuş gibi hissettirdiği iddia ediliyor. Erkek bir dizini yastığın üstüne koyarak diz çöker. Kadın oturur, kendini onun penisine doğru indirir. Erkek onun klitorisi ile oynamak için biraz durur, göğüsleri ile ilgilenir ve boynundan öper. Genel olarak kadını şehvetlendirmek için uğraşır.

Adım 2

Kadın öne doğru eğilir, ön kollarını bir mobilyanın üstüne koyar. Erkek ise onun belinden tutar ve ileri geri çekerek gidiş geliş hareketlerine başlar. Kadın ise koltuktan destek alır, erkeğin üst bacaklarında dinlenir. Ancak çok fazla yana yaslanırsa erkek dışarı çıkabilir.

Adım 3

Erkek ayağa kalkar ve biraz zorlanabilir ama sonrasında kadının üst bacaklarını sıkıca tutar. Şimdi kadın kendi ağırlığını dirsekleri ve ön kolları ile destekler, erkek daha derin, tutkulu bir gidiş geliş içerisindeyken kendini hazırlar. Balık gibi mi hissettiriyor? Bence değil.

86 Eğim

Boylarınız birbirine yakın değilse bu hareketi denemeyin bile. Eğer topuklu ayakkabı durumu kurtarıyorsa deneyebilirsiniz. Kadın aynı zamanda esnek kalçalara sahip olmalı çünkü poposunu yukarı ve geriye döndürmek zorunda.

Kadın bacaklarını ne kadar açarsa, o kadar kolay hale gelir. Ancak ellerini üst bacaklarına koyması biraz denge sağlayabilse de, erkeğin heyecanlı şekilde gidip gelmesi devrilmeye sebep olabilir. Bu nedenle çok da abartmayın. Erkek kadının göğüsleri, klitorisi, perineumu ile oynayabilir ve böylece kadının gösterdiği çabanın karşılığını verebilir.

87 Gösteriş Seksi

Bu pozisyon partnerinizin eski sevgilisinin sizi birlikte yakalamasını istediğiniz pozisyondur. Çok kafadan kaçık bir pozisyondur. Sandalyenin bir duvara sağlamca dayandığından emin olun. Onun yerine çok sert bir yatak da olur. Kadın omuzlarını erkeğin göğüslerine dayar, erkek giriş yapar ve kadının kalçasını yukarı kendine doğru çeker. Eğer erkeğin penisi kayıp çıkıyorsa, kadın bacaklarını daha fazla açar ve kalçasını daha yükseğe kaldırır. Erkek güçlü ve kadın dayanıklı ise mümkün bir harekettir.

88 Dar Sıkış

Buradaki sıradışı giriş açısı şehvetli bir sevişme için taze, eğlenceli bir başlangıç sağlar. Kadın sırtüstü yatar ve bacaklarını yukarıya, kendi kafasına doğru çeker. Erkek diz çöker ve giriş yapar, kalçalarını onun popo yanaklarına dayar, kadın ise baldırlarını erkeğin omuzlarında dinlendirir ve elleriyle erkeğin poposunu tutar. Bacaklarını bu kadar kaldırmak kadının vajinasının daralmasını sağlar ve bu da çok derine ulaşmayı sağlar. Hızlı, yüzeysel ve derin, yavaş itişler gibi çeşitli hızlarda deneyebilirsiniz.

89 Salon Aşıkları

Biraz dengesiz bir pozisyon gibi görünür ve aslında öyledir de. Kadının yere düşmemesi için temel nokta, erkeğin üst bacaklarını sıkıca yerinde tutmasıdır çünkü bunlar kadının kalçalarının altında olurlar. Eğer çok heyecanlanır ve bacakları ayırırsanız, mutsuz bir kız arkadaş ile baş etmeniz gerekebilir.

Erkek koltuğa doğru yaslanır, kadın onun kucağına oturur, sonrasında dikkatli şekilde arkaya doğru yaslanır, elleri erkeğin baldırlarındadır ve ayakları ise erkeğin yanında koltuğun üstündedir. Bu pozisyonda ikinizin de hayat, aşk ve tutku üzerine meditasyon yapmanız beklenir ama yeni avizenizin ne kadar güzel olduğunu da düşünebilirsiniz.

Bu pozisyonda ustalaşmanın temel noktası, geleneksel gidiş gelişli ilişkinin aksine içeride olup bitenlere odaklanmaktır. Kadın penisi sıkmak için pelvik taban kaslarını kasar, erkek ise aynı şey için küçük hareketlerde bulunur: penisinin çevresindeki kasları kasar ve bir iki saniye durur, sonrasında bırakır. Kadınlarda pelvik taban kaslarının kontrolünden çok bahsedilir ancak Çinliler 3000 yıldan daha önce erkeklerin de PC kaslarını kontrol ederek boşalmayı geciktirebileceklerini ve çoklu orgazm yaşayabileceklerini keşfettiler. Kaslarınızı sıkmak ikiniz için de sağlam bir eğlence sağlayabilir.

90 Duvara Dayanma

Bu pozisyon erkeğin kadına giriş açısını düşünmeye başlayana kadar çok kolay görünebilir. Bazı erkekler çok rahatsız bulurlar çünkü penis garip bir açıyla bükülür ve kadın da kalçasını gerçekten iyi bir şekilde arkaya ve yukarı dönük tutmadıkça penis çıkar durur. Peki neden denemeli? Çünkü doğru şekilde yaparsanız çok büyük heyecanların yaşanabileceği fantastik bir pozisyondur.

91 Tom Cat

Bu pozisyonda erkek kontrole sahiptir. Atletik tiplere daha uygundur çünkü erkeğin iyi bir üst fizik yapısının bulunması gerekir. Ödülü ise tüm bu eforun çok dar bir vajinal kanal yaratmasıdır. Çünkü kadın bacaklarını erkeğe sarar ve bileklerini birbirine kilitler. Bunun anlamı daha fazla sürtünmedir ve bu da ilişkiyi herkes için daha güzel hale getirir.

92 Maymun

Bu pozisyon tatmin sağlar ve göründüğü kadar da dinamiktir. Hızlı, tutkulu, spontan seks için mükemmeldir ve erkeksi, mağara adamı tipi pozisyonlar arasında yer alır. Evet, zorludur ancak bir kaç dakikadan daha fazla sürmesini beklemiyorsanız tamamen yapılabilir bir harekettir.

Erkek bir duvara dayanır ve kadının kalçalarından sıkı bir şekilde tutarak onu kaldırır. Kadın ise kollarını erkeğin boynuna dolar, kendi üst bacakları ile erkeğin üst bacaklarını tutar, ayaklarını duvara koyarak kaldıraç elde eder ve erkeğin gidip gelmesine yardımcı olur. Gidiş geliş hareketleri ileri geri hareketten ziyade yukarı aşağı halinde olurlar. Boylarınız ne kadar yakın olursa o kadar kolay olur.

93 Zıplayan Kurbağa

Squat çok rahat bir hareket değildir ancak yorulan bacaklarınızın bir ödülü olur: erkek standart bir şekilde üstte yatmaya göre gidiş gelişlerde çok daha fazla kontrole sahiptir. Kadın bir veya iki bacağını erkeği ne kadar derinde istediğine göre kaldırabilir. Genel olarak kısa, tutkulu sevişmelere uygundur ve eğer beş dakikadan daha uzun sürecek gibiyse geleneksel misyoner pozisyonuna doğru geçiş yapabilirsiniz.

94 Hedef Üzerinde

Popüler algının aksine Kamasutrada sadece 24 hareket tanımlanır ve bunların büyük kısmında kadın sırtüstü yatıyordur ve bacakları ise çeşitli açılarda duruyordur. Ancak pozisyondaki belli belirsiz değişiklikler bile penetrasyon açısında büyük değişimler yaratabilir. Geleneksel ayak göğüste pozisyonlarının bir varyasyonu olan bu pozisyonda, erkek oturmak yerine diz çöker, ön vajinal duvar uyarımını hedefler. G-noktası fanları bunu sevecekler ancak erkeğin kadının klitorisi üzerinde uğraşması da mümkün olur.

95 Askıda On

Adım 1

Bu pozisyon erkeğe ormanın kralı gibi hissettirmeyecekse, hiç bir hareket hissettiremez. Erkek kadının önünde diz çöker, kadın ise onun kucağına oturur ve ikiniz de olabildiğince yakınlaşırsınız. Erkek kafasının dayalı olduğu göğüslerin arasında rahatlar ve ikiniz de ten tene temasın keyfini çıkarırsınız.

Adım 2

Kadın geriye doğru çekilir ve kendini biraz kaldırarak erkeğin giriş yapmasını sağlar. Erkeğe yardımcı olmak için ellerini kullanmak hile yapmak olmaz. Şimdi birinci adımdaki pozisyona geri dönün ancak erkek içeride kalsın. Bu noktada gidiş gelişler yok. Bunun yerine kadın pelvik taban kaslarını sıkar ve bırakır.

Adım 3

Kadın sıkıca tutunurken erkek ayağa kalkar ve dizlerini bükülü tutar. Erkek sonrasında onu aşağı doğru indirir ve böylece kadın penetrasyon devam ederken olabildiğince aşağıda durur. Birbirinize bu şekilde dayalı dururken yapacak çok bir hareket yoktur ve bu nedenle pelvik taban kaslarınızla sağma hareketi yapmaya devam etmelisiniz. Eğer gidiş gelişler ile bitirmek isterseniz erkeğin kadını bir mobilyanın üzerine koyarak destek alması da kolay olur.

96 Bisiklet Sürüşü

Erkek bisiklet egzersizi pozisyonunda durur. Siz de yüzünüzü diğer yana döner, kendinizi onun kalçasına oturarak onun penisine doğru alçaltırsınız. Erkeğin ayakları sizin sırtınıza dayalı durur, sizin parmaklarınız ise denge için onun üst bacaklarına dokunur. Evet, sizi çok şaşırtmış bir hareket olabilir. Erkeğin penisi bacaklarının arasından geriye dönüktür. Bu nedenle tam ereksiyon değil de yarı-ereksiyon daha uygun olur. Erkek bunu çok sevmeyebilir ama siz kesinlikle seveceksiniz. Sürücü koltuğunda kadın vardır ve bu nedenle gidiş gelişlerin derinlik ve hızını kendiniz ayarlayarak orgazmı kontrol edebilirsiniz.

97 Aşağı İniş

Erkek sert bir yüzey üzerinde diz çöker, sırtını dik tutar. Kadın ise bacakları omuzlarında onun önünde yatar. Ereksiyonunu aşağı doğru tutan erkek giriş yapar. Penetrasyon yüzeyseldir ama bu kötü bir şey değildir çünkü vajinal sinir uçlarının büyük kısmı giriş kısmında bulunur. Yüzeysel olması aynı zamanda penisin en hassas kısmı olan baş kısmının kadının en hassas kısmı ile temas edeceği anlamına gelir.

98 Kenetlenme

Adım 1

Bu hareket için ya iyi şekillenmiş ve güçlü kaslara ihtiyacınız vardır ya da baktıktan sonra gülme krizine girersiniz. Güçlü, sağlam ve yoga düzeyinde fit olmanız gerekiyor yoksa bir kaç dakikadan daha fazla devam edemezsiniz. Ama yine de denemeye değer. Basitçe başlıyor: erkek düz bacaklar ile oturur ve kadın üstüne çıkar.

Adım 2

Erkek kadının belinden tutar, kadın ise arkaya doğru yaslanır ve ağırlığını ellerine verir. Kadın sonrasında bir ayağını yere koyar ve diğer bacağını erkeğin omzuna koyar. İki bacağınızı da onun omzuna koymaya çalışarak hareketi insanüstü bir hale getirmeye çalışmayın. Bu durumda erkek ya ağırlığınız altında devrilir ya da siz garip bir pozisyonda kalırsınız ve kendinizi bir çuval patates gibi hissedersiniz.

Adım 3

Son harekette erkek kadını tamamen bırakır ve böylece kadın kendi ağırlığını tamamen destekler, erkek ise ellerini karşılıklı bir pozisyona getirir. Erkek iki ayağını da yerde tutarak kendini kollarından destekler ve hareket yaratmak için kalçasını yukarı doğru ittirir. Çok yeni bir his ortaya çıkar ve becerebilirseniz ikiniz için de etkileyici olur. Sonrasında kollarınız acır. Sonrasında göbeğinizin titrediğini görürsünüz. Sonra çökersiniz ve işi bitirmek için hızlıca eski bir pozisyona geçersiniz.

99 Tirbüşon

Kadın üsttedir ve sonrasında bir dizi hareket ile erkek hala içindeyken dönüş yapar ve diğer tarafa doğru bakar hale gelir. Yani kadın rodeo usulü erkeğin üstünde başlar, sonra kendini dengelemek için ellerini kullanır, bir bacağını bedeni üzerinden havaya kaldırır ve yana doğru dönmeye başlar. Kadın dönmeye devam eder, bir kaç gidiş geliş için arada bir durur, sonrasında tam tersi yöne bakıyor olur. Erkek ise penisinde özel bir tirbüşon hissi elde eder ve kadının bedenine tüm açılardan bakma fırsatı yakalar.

100 Kafaüstü

Birbirinize bakarak ayakta durursunuz. Kadın kucağınıza zıplar ve bacaklarını erkeğin beline sarar, kollarını ise boynuna dolar. Erkek giriş yapar ve sonrasında yavaşça kadını bırakmaya başlar, bedeninin kafaüstü pozisyona gelmesine kadar geriye doğru gitmesini sağlar. Bu noktada kadının avuç içleri yere basıyordur ve yüzü arkaya bakıyordur. Erkek onu belinden ve poposundan tutarak destekler. Evet, esnek olmanız gereken bir hareket ancak aslında göründüğü kadar zor değil.