© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Genç kızlar için yaza özel saç renkleri

Genç kızlar için yaza özel saç renkleri

 

Gençlik yıllarının hepsi de değişime yöneliktir. Moda, müzik, makyaj ve tabii ki saçınızı her şekle sokmayı deneyeceksiniz. Saç çok yönlüdür, hızlı ve kolay bir şekilde tüm görünümünüzü bir anda değiştirebilirsiniz. Genç kızlarda özellikle farklı renkler çok çekicidir. Bir tutam pembelik, biraz uçlarda maviler gibi farklı dokunuşlar denemek kolay olabilir.

Tamamen renk değiştirmek daha genç saçlarınız için erken olacaktır ama saçınızı bir ton açık rengi ya da bir ton koyu hali gibi kolay ulaşılabilir saçı yormayacak seçimler yapabilirsiniz. Kuaförünüzden hafif renk tonlarında vurgulamalar, yüz çerçeveleme için tonlama, ombré veya renk açma teknikleri gibi küçük işlemler üzerinde karar verin.

Bakalım bizim ekibin size özel önerileri neler olacak?

1) Altın renk tutamları

Yumuşak, hafif açık tonda bir gölge ile sarı vurguları gösterin. Bu serin şampanya tutamları (altın da diyebilirsiniz) açık sarışın saçlar için mükemmel bir vurgu olacaktır. Yüz çerçeveleme ve renk açma teknikleri, eklenen derinlik ve boyuta sahip süper ince bir doku sağlar.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Açık renkli saç, tipik olarak açık tenli ve açık renk gözlülerle düşünülür. Bu saç rengi kombinasyonu düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarda kolaylıkla işe yarar.

İpucu:

Bu gölgenin boyutsallığını arttırmak için, yumuşak dalgalar ekleyin.

2) Pastel Şakayık

Platin rengi ince tutam şeritlerle biraz hacim kazanır. Bu esinlenilen gölge, ultra hafif olarak yapılmak istenen gölgede geçici bir renk hareketi eklemek için harika bir yoldur.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu serin tonlamalara sahip saç, cilt altında pembe veya mavi renk tonları sergileyen cilt ile en uyumlu renktir. Saç rengi kombinasyonu düz veya dalgalı saçlar için harika.

İpucu:

Daha sıcak cilt tonlarında bakır veya mercan çizgileri eklemeyi denemelisiniz.

3) Zencefil Çayı

Çilek sarısı saç rengini bakır ve baharat ile vurgulayabilirsiniz. Bu çok boyutlu renk, bir sonraki formunda kesinlikle çok belirleyici olabiliyor. Stratejik vurgular, saç ucuna doğru dikkat çeker.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu sıcak tonlamalı gölge, bir ‘şeftali ve krem’ cilt için mükemmel olarak uygundur ve herhangi bir saç tipinde işe yarar.

İpucu:

Çok tonlu gölgelendirme ile renginizi canlı tutun.

4) İnanılmaz Kumral

Bu güzel kırmızı renk ile doğal olarak sıcak tonlar saçınıza hakim olacaktır. Bu parlak ışıltılı gölge, kalabalıkta öne çıkmak isteyen kahverengi gözlü kızlar için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu muhteşem kırmızı, sıradan bir ten rengine karşı çıkış ve herhangi bir saç türü için de uygundur.

İpucu:

Renk koruyucu bir şampuan ve saç kremi ile bu rengi koruyabilirsiniz.

5) Maunalı Kız

Kahverengi saçları, iki ton açarak kullanın. Bu maun renk tonu, esmerler için hoş bir tamamlayıcıdır. Renk açma teknikleri ile saçı rahat elde edebilirsiniz.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk, orta açık-orta ton cilt tonlarında en iyi sonucu verirken, serin tonlardaki kırmızı-mor renkler daha derin ciltleri renklendirebilir. Bu stil en iyi dalgalı saçlara uyar.

İpucu:

Saçı ayırdığınız yerde renk tonlaması yapmak çarpıcı bir görünüm yakalamanızı sağlar.

6) Mükemmel Kısa Saç

Koyu kahverengi saçları yumuşak altın renkli tonlarla açın. Bu yumuşak yaz tonları gölgelemesi, donuk saçlara anında ışıltı katıyor. Balyaj renklendirme teknikleri sizi bu asimetrik renkte saç kesiminin en ortasına çekecek.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu stil herhangi bir cilt üzerinde ve düz saçtan kıvırcık saç türüne kadar yakışır.

İpucu:

Daha cesur bir görünüm elde etmek için, daha büyük röfleler eklemeyi deneyin veya yalnızca alın kahküllerine yoğunlaştırarak deneyin.

7) Bal Tonları

Altın sarısı ve kayısı renklerle kahverengi saçları bal tonlarına getirerek canlandırın. Saçınız uzadıkça, bu narin tonlar yumuşak bir şekilde ombré’ye dönüşecek.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk ve stil, herhangi bir cilt rengi için yeterince çok yönlüdür ve düz saçtan kıvırcık saça kadar her saç tipinde kullanılabilir.

İpucu:

Kolay bakım yapmak için sadece saçlarınızın uçlarını temizletin.

8) Kaşmir Dokunuşu

Şık görünüm için yumuşak, kumlu tonlara sahip çapıcı bir kahverengi saçı, zarif gölgelerle vurgulayın.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk, serin tonlamalı ve derin ciltler üzerinde iyi çalışır. Bu görünüm düz saçlarda en çok tercih edilenlerden biridir.

İpucu:

Doğal görünüm için süper ince tutamları deneyin.

9) Koyu Kızıl Tonlar

Tatlı erik tonlarıyla çikolatalı kahverenginin rengini geliştirin. Bu nefis renk, süper yansıma parlaklığına sahip zengin tonların en iyi yakalandığı halidir.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk serin ve derin cilt renkleri üzerinde en iyi sonucu verir. Bu stil düz saçtan kıvırcık saçlara kadar herhangi bir saç türüne uygundur.

İpucu:

Yüksek ışıltı sağlayacak bir ürünle parlaklık verin.

10) Karamel İncelikler

Koyu, espresso kahverengisi saçlar zengin karamel tonlarıyla güzelce karışır. Bu leziz gölgeler ince ama rafine boyutuyla derin şekilde yerleşir.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk, düz veya kıvırcık olan herhangi bir saç türüne yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir