Her çiftin demesi gereken en iyi 45 seks pozisyonu

Her çiftin demesi gereken en iyi 45 cinsel pozisyon

Pek çok çift yatak odasında pek de maceracı değil. İş yatağa girmeye geldiğinde, çok az kişi misyoner, doggy, kovboy kız gibi geleneksel pozisyonların dışına çıkmaya meyilli. Fakat böyle olmak zorunda değil. Siz ve partneriniz için daha iyi orgazmlar sağlayabilecek pek çok yenilikçi cinsel pozisyon mevcut ve bunların hiçbiri vücudunuzu garip şekillere sokmanızı gerektirmiyor. Sizler için bunlardan 45 tanesini bir araya getirdik.

45 biraz çok, bunun farkındayız ancak korkmayın. Bunu bir menü gibi düşünün. Havanızdaysanız bir seçeneği deneyin, eğer sevmezseniz listeden devam edin. Her pozisyon her çift için iyi olmayabilir. Bir pozisyonun aklınızı başınızdan almaması, bir diğerinin bunu yapamayacağı anlamına gelmiyor. Herkes için bir pozisyon var.

1- Kedi

Faydaları: Güçlü klitoris uyarımı. Journal of Sex and Marital Therapy’de yayınlanan bir çalışmaya göre misyoner pozisyonunda orgazm olamayan kadınlar, bu pozisyonu kullandıklarında, orgazm sıklığında %56 artış ortaya çıkmış. Diğer çalışmalar daha büyük başarılar öne sürüyorlar ve %73’e varan iyileşmelerden bahsediyorlar.

Teknik: Bu pozisyon misyoner pozisyonuna hayli benziyor ancak bedeniniz biraz daha yukarıda ve yan tarafa doğru duruyor. Göğüs göğüse olmak yerine sizin göğsünüz onun omuzlarında. Kalçalarını kaldırmak için kadın bacaklarını 45 derece kadar büküyor. Bu ise sizin onun klitorisi ile devamlı olarak bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

Deneyin: Kadından bacaklarını düzleştirmesini isteyin. O bacakları ittirirken bir kaç santimetre kalçanızı aşağı indirin.

İpucu: Yukarı ve aşağı gidip gelmek yerine daha fazla uyarım sağlamak için ileri ve geri gidip gelin. Penisinizi dairesel bir hareketle hareket ettirirseniz pozisyon kadın için daha iyi hale gelebilir.

2- Şelale

Faydaları: Kan diğer başınıza doğru da akacak!

Teknik: Yatağın kenarına gelin ve başınız ile omzunuz yerde olacak şekilde sırtüstü yatın ve kadın bu sırada üstünüzde olsun. Kafanıza akan kan orgazmdan sonra çok ilginç hisler yaşamanıza yardımcı olacak.

3- Bir Yukarı

Faydaları: Özellikle klitorisinin bir tarafı daha hassas olan kadınlar için çok iyi bir pozisyon.

Teknik: Kadın yatağın kenarında yatarken siz de yere diz çökün. Bacaklarından bir tanesini kaldırın ve ona ellerini kullanarak o bacağı desteklemesini söyleyin. Kalçanın bir yanı kalktığı zaman sizin okşamalarınıza biraz daha katkı sağlamak için biraz hareket edebilir ve ideal noktayı bulmanıza yardımcı olabilir.

Deneyin: Ritmi yakalamanız için ondan biraz kıpırdamasını isteyin.

İpucu: Oral seks sırasında parmak eklemlerinizin dilinizden sonra dokunmasına izin verin. Yumuşak doku ve parmaktaki sert kemiklerin yarattığı kontrast memnun edici hisler yaratacaktır.

4- Kovboy Kız

Faydaları: Kadına kontrol verir. G noktası uyarımı ve orgazm için iyidir.

Teknik: Kadının üstte olduğu bu pozisyon en iyi seks pozisyonlarından birisi çünkü çok çeşitli görünümler ve hisler yaaşatmayı başarır, ayrıca kontrolü kadına vererek onun hız ve derinliği ayarlamasına yardımcı olur, psikolojik bir avantaj sağlar. Yüzeysel ve derin girişlere imkan tanır. Bu pozisyondaki hareketler vajinanın ön üçte birlik kısmını uyarır ve burası en hassas yeridir.

Deneyin: Göğüs göğüse yatın, kadın bacaklarını sizin bacaklarınızın üzerine uzatsın. Ayaklarını sizin ayaklarınızın üstüne koymalı ve ittirerek vulva ile klitoral bölgeyi sizin kemiğinize sürterek daha fazla tatmin olmalı.

İpucu: Onu çok kudurmuş hale gelene kadar elle ve oral olarak uyarmanız orgazma ulaşmasını kolaylaştıracaktır. Kadının üstte olduğu pozisyondan squat pozisyonuna geçmesini sağlayarak onu oral olarak daha iyi uyarabilirsiniz.

5- Sıcak Koltuk

Faydaları: İyi bir G noktası uyarımı.

Teknik: Ayaklarınız yerde olacak şekilde yatağın kenarına veya bir sandalyeye oturun. Kadın sırtını size döner ve bacaklarınızın arasına oturarak size yaslanır. Sandalyenin kollarını tutarak veya ayaklarıyla ittirerek ileri geri gider. Arkasını bükerek giriş açısını kontrol edebilir ve kalçalarını kasıklarınıza bastırabilir. Köpek pozisyonu erkeğin hakimiyeti ile ilgiliyken, bu pozisyon kadını hakim hale getirir. Bu da onu her ikiniz için de en iyi pozisyonlardan birisi haline getirir.

Deneyin: Kadın penis, testisler ve apıç aranıza ulaşarak oraları uyarabilir. Bu sırada siz de onun meme uçlarını uyarabilirsiniz.

6- Dönme Döngüsü

Faydaları: Ekstra heyecan.

Teknik: Bu pozisyonda da kadın önceki pozisyondaki gibi kucağınıza oturur ancak bu defa çamaşır makinesinin titreşimlerinden faydalanabilirsiniz!

7- Cennete Giden Merdiven

Faydaları: Elleriyle bir yerleri tutabilir ve yatak odasına ulaşmayı beklemenize gerek yok.

Teknik: Bu az önceki pozisyonların bir türü, kadın yine sizin üzerinize sırtı dönük şekilde oturuyor ancak bu defa merdivenlerde oturuyorsunuz. Merdivenler güzel oturma imkanları sunuyorlar ve ayrıca tutamaçlar da onun kendini kaldırabilmesi için fazladan destek sunuyorlar.

8- Ters Kovboy Kız

Faydaları: Başınızın altına bir yastık koyarak kadının arkadan etkileyici bir görüntüsünü görebilirsiniz. Ayrıca giriş derinliği ve hızını kadın bu pozisyonda kontrol edebilir.

Teknik: Bacaklarınızı uzatarak sırtüstü yatın. Kadın yanınızda diz çöker ve daha sonra dönerek bacaklarını açar, kalçalarınızın üzerine biner. Kendini penisinize doğru alçaltır ve sürmeye başlar.

Deneyin: Onun öne eğilmesini sağlayarak daha fazla uyarım için penisin açısını değiştirebilirsiniz.

Kadın için ipucu: Bu pozisyonda kadın kendini uyarmak için kolayca cinsel bölgesine erişebilir veya penisi en çok his aldığı yere yöneltebilir.

9- Pol Pozisyonu

Faydaları: Kadın için çifte uyarım, sizin içinse ona giren penisinize ve ona dair iyi bir görüntü.

Teknik: Sırtüstü yatın ve bacaklarınızdan bir tanesini bükün, diğeri uzatılmış olsun. Kadın bacak arası ile bükülmüş olan bacağınızı sarar ve girişi yapar, bu sırada size sırtı dönük olur. Yukarı aşağı gidip gelirken dizinizi destek almak için kullanır.

Deneyin: Vulvasını sizin üst kasığınıza sürterek yeni şeyler hissedebilir.

Kadın için ipucu: Bu pozisyonda sizin bacağınıza masaj yapabilir veya apış aranıza dokunabilir.

10- Yüzleşme

Faydaları: Yüzyüze yakınlık sağlar, uzun seks için rahattır.

Teknik: Yatağın kenarına veya bir sandalyeye oturun. Sonra kadın size yüzünü dönsün, size kollarını sarsın ve üstünüze çıkıp kucağınıza otursun. Oturduktan sonra diz veya bacaklarını bastırarak penisiniz üzerinde aşağı yukarı gidip gelebilir. Daha hızlı olmak isterseniz kalçalarından tutarak onu kaldırıp indirebilirsiniz.

Deneyin: Sallanan bir sandalyede size doğru bakarak bacaklarını açarak oturabilir. İyi bir sallantı için eski tip sallanan sandalyeler iyi olabilirler.

İpucu: Bu pozisyonda yaratıcılık için oldukça imkan var. Üst vücutta, başta, boyunda ve yüzde uyarabileceğiniz çok yer var. Meme uçlarının emilmesini seviyorsa bunu da yapabilirsiniz.

11- Tembel Adam

Faydaları: Kontrolü kadına verir, yakınlığı korur.

Teknik: Sırtınıza yastık koyun ve bacaklarınızı uzatarak yatakta oturun. Kadın belinize oturur ve ayakları yatakta olur. Ardından dizlerini büker ve kendini size doğru alçaltır, penisinizi yönlendirmek için bir elini kullanır. Ayak topuklarını kullanarak kendini hızlı veya yavaş şekilde yükseltip alçaltabilir.

Deneyin: Bu pozisyondan örümcek pozisyonuna geçmek veya daha da zorlu olan X pozisyonuna geçmek mümkün.

12- David Copperfield

Faydaları: Bu pozisyon güçlü, yukarı okşamalı hareketi seven kadınlar için ideal.

Teknik: Kadının kalçaları altına bir yastık koyarak onları yükseltin. Dizlerini bükün ve böylece ayaklarını kürek kemiklerinize koymasına izin verin.

Deneyin: Elinizin bir hareketi ile oral çabanızı güçlendirin: Dilinizi kullanırken, elleriniz ile karın bölgesindeki derisini yukarı doğru çekerek pelvik bölgedeki derinin azalmasını sağlayarak klitorisin biraz daha açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz.

İpucu: Dilinizin onun vajinal girişini tamamen kapatmasına müsaade edin ve sonra onun hareket etmesini sağlayarak kendini dilinize sürmesini sağlayın.

13- Veliaht

Faydaları: Oral seks için en iyi pozisyonlardan birisi, kadını daha fazla uyarmak için kullanabilirsiniz.

Teknik: Partnerinizi bacakları açık şekilde bir sandalyeye oturtun. Bu noktadan devam edin. Yavaş yavaş uyarım için veya güçlü bir emiş ile bitiş için ideal bir pozisyon. Partneriniz sizi kolayca yönlendirebilir ve sizi bacaklarının arasında kolayca görebilir, bu da pek çok kadını daha fazla uyarır.

Deneyin: Bir döner sandalye alın ve dilinizi sabit tutarken sandalyeyi hareket ettirin.

İpucu: Bu pozisyonda kadının G noktasını uyandırmak için işaret ve yüzük parmağınızı vajinaya sokabilir, ileri geri yapabilirsiniz. Diliniz veya diğer elinizle onun kaşık kemiğine baskı uygulayabilirsiniz. Bu çifte basınç onu uçuracak!

14- Kapalı

Faydaları: Yavaşça uyarımın gerçekleşmesini sağlar.

Teknik: Bazı kadınlar klitorisin doğrudan uyarılmasını rahatsız edici bulurlar. Oral seks sırasında bacakların kapatılması yardımcı olabilir. Elinizi karnın altına koyarak biraz baskı uygulayabilir, sonra dolaysız bir uyarım için klitoris çevresindeki bölgeyi dilinizle uyarabilirsiniz.

İpucu: Oral seks sırasında işaret parmağınızı dilinizin ardından dokundurun. Yumuşak doku ve sert kemiklerin kontrastı memnun edici bir his yaratabilir.

15- Pretzel

 

Faydaları: Köpek pozisyonu gibi derin penetrasyon ancak yüzyüze.

Teknik: Kadın sol yanına doğru yatarken diz çöküp sol bacağının üzerine oturun. Sağ bacağını sizin belinizin çevresinden döndürmeli ve böylece size vajinaya girme imkanı sunmalı. Pek çok kadın için arkadan giriş bel ağrısı yapıyor. Bu pozisyonda derin penetrasyonun keyfini çıkartırken rahatça yatması mümkün oluyor.

Deneyin: Parmaklarınızı kullanarak onu elle uyarın. Veya penisinizi çekin, kökünü sol elinizle tutun ve ucunu klitorise sürtüp onu orgazmın sınırına getirdikten sonra sizi tekrar istediği zaman içeri sokun.

İpucu: Klitorise nazik davranın. Penisinizden çok daha hassastır ve bu nedenle başlarda hafif dokunmalısınız. Bazı kadınlar doğrudan uyarılması yarına hafif bir baskıyı tercih ederler. Yumuşak başlayın ve sonra hız ve basıncı arttırın.

Kadın için ipucu: Onun sizi yönlendirmesini isteyin, hızlı, yavaş, hafif, sert gibi.

16- G-Whiz

Faydaları: Derin penetrasyon ve G noktasının hedeflenmesi.

Teknik: Kadın sırtüstü yatar. Onun bacakları arasına diz çöker ve onları yükseltirsiniz, bacaklar omuzlarınıza konur. Onu sağa sola ve yukarı aşağı hareket ettirerek penisin başının doğrudan vajina duvarlarına temas etmesini sağlayabilirsiniz. Bu açı derin bir girişe izin verir ve bu nedenle başta yavaş girerek rahatsızlık vermeyin.

Deneyin: Bacaklarını aşağı indirin ve ayaklarını göğsünüze koymasını sağlayın. Böylece tempoyu ve giriş derinliğini kontrol edebilir.

İpucu: Orgazma yaklaştığında farkında olun. Nefesleri kısa ve hızlı olduğunda bunu anlarsınız. Cildi kızarır ve meme uçları dikleşir ve böylece uyarımın zirvesinde olduğunu anlayabilirsiniz.

17 – Köpek Tarzı

Faydaları: Derin penetrasyon ve erotik bir görüntü.

Teknik: Arkadan giriş sayesinde derin bir şekilde itiş performansı yakalayabilir ve penisin rahim ağzına dokunabilmesini sağlayabilirsiniz. Bu bölge genelde gözardı edilen bir keyif alanıdır. Fakat bunu yavaş ve kibarca yapmalısınız. Bazı kadınlar bunu ağrılı da bulabilirler.

Kadın için ipucu: Pelvik taban kaslarını dışa doğru kasan bir kadın sizin orgazmınızın yoğunluğunu arttırabilir. Bunu vajinayla bir şeyleri sıkmak gibi algılayabilirsiniz. Bu vajina duvarlarının alçalmasını sağlar ve G noktasını daha erişilebilir hale getirir.

18- Yassı Demir

Faydaları: Vajinal tatmini yoğunlaştırır.

Teknik: Kadın yüzüstü yatar ve dizleri hafif bükülü, kalçası biraz yüksektedir. Konfor ve kalçasının açısını artırmak için alt karnının altına bir yastık yerleştirebilir. Ona arkadan girersiniz ve kollarınızla kendinizi tutarak ağırlığı onun üstünden alırsınız. Bu pozisyon daha büyük hissettirmenizi sağlayabilir.

Deneyin: Eğer daha hafif itişler ve derin nefesleri kullanırsanız bu pozisyonda daha uzun süre kalabilirsiniz.

İpucu: Daha az sürtünme, daha az uyarım anlamına gelir ve daha uzun sürmesini sağlayabilir. Kaygan silikon bazlı bir kayganlaştırıcı kullanarak orgazma ulaşmadan önce daha uzun süre gidip gelebilirsiniz.

19- Tereyağı Çalkalayan

Faydaları: Başa daha fazla kan gitmesi ile uyarımın artması.

Teknik: Partneriniz sırtüstü yatsın ve ayaklarını başının üstüne çıkartsın. Onun üstünde squat pozisyonu alın ve penisinizi sokup çıkartın. Boynuna yük binmemesi için hafifçe ittirin ve dikkatli olun.

Deneyin: Kendinizi tamamen çıkartarak ona tekrar tekrar ilk defa giriyor gibi olmanın tatminini verebilirsiniz.

İpucu: Yeni şeyler beynin dopamin düzeylerini arttırarak tutkuyu ateşlerler. Dopamin romantizm ve cinsel dürtüler ile bağlantılı bir nörotransmiterdir. Bu teknik orijinal bir tekniktir ancak romantizmi devam ettirmek için bu kadar ekstrem şeyler yapmanıza da gerek yok. Herhangi yeni ve farklı bir şey işe yarayacaktır.

20- Balerin

Faydaları: Dar alanda hızlı sevişmeler için erotik bir harekettir. Dışarıda seks için de iyidir. Kolay penetrasyona izin verir. Kadın itişin, derinliğin ve açının kontrolündedir.

Teknik: Birbirinize bakar şekilde durursunuz. Bacaklarından birisini havaya kaldırır ve onu kalçanıza sarar, sizi kendine o bacak ile çeker.

Deneyin: Eğer sizi saran bacak yorulursa, onu kolunuzla tutun. Eğer kadın esnek ise bacağını omzunuzdan da atabilir.

İpucu: Bu ayakta pozisyonu sıcak duşta deneyim. Buharlı bir ön sevişme sırasında, birbirinizin tüm bedenini tuz ile ovun ve böylece sinir uçları ile kan akışını uyarabilirsiniz.

21- Bisiklet

Faydaları: Penisinizin girişini görerek keyif alabilirsiniz.

Teknik: Bir yatağın veya masanın kenarında durun, kadın ise bunun üzerine yatarak bacaklarını göğsüne doğru çeksin. Dizleri bir bisiklet egzersizi yapar gibi bükük olmalı. Bileklerinden tutun ve giriş yapın. Derin giriş ağrılı olabileceği için yavaş olun.

Deneyin: Topuklarını omuzlarınıza koymasını sağlayın ve böylece kalçaları açılacaktır ve vajina dudakları size değecektir.

Kadın için ipucu: Kendi klitorisiyle oynaması için onu cesaretlendirin. Ayrıca kalçalarını bükerek penetrasyonu kontrol edebileceğini gösterin.

22- Demir Şef

Faydaları: Hızlı ve derin bir seks için iyi bir pozisyon.

Teknik: Balerin pozisyonunun bir varyasyonu. Bunda kadının bacaklarını kaldırın kalça veya baldırlarınıza sarması gerekli. Mutfak tezgahı bu ayakta ve oturan pozisyon için mükemmel yükseliğe sahiptir.

23- Dalgıç

Faydaları: Dışarıda hızlı seks ve meraklı gözlerden uzak olmak için idealdir.

Teknik: Balerin pozisyonunun bir diğer versiyonu. Suyun kaldırma kuvveti bu pozisyonu sürdürmeyi daha kolay hale getirir. Tek yapmanız gereken mayonun bir kısmını belli parçaları açıkta bırakacak şekilde düzenlemek.

24- El Arabası

Faydaları: Çok atletik olduğu için kalori yaktırır. Evde bu pozisyonu sürdürerek dolaşabilirsiniz ancak önce perdeleri kapatın.

Teknik: Ayakta arkadan girer gibi ona girersiniz ancak kalçalarını elinizle kaldırır ve bacaklarıyla belinizi tutmasına izin verirsiniz.

Deneyin: Pelvik taban kaslarını ritmik olarak kasmasını isteyerek boşalmasına yardımcı olabilirsiniz.

25- Park Halinde El Arabası

Faydaları: Bu pozisyonun daha az yoğun bir şekli ancak hala yoğun hisler sağlar.

Deneyin: Yatağın veya sandalyenin kenarında otururken deneyin. Hareket kısıtlı ancak penetrasyon derindir.

İpucu: Biraz ses çıkarın. Derin cinsel tepkileri keşfedin ve güçlü sesler ile enerjinizi ortaya çıkartın.

26- Ayakta Ejderha

Faydaları: G noktası uyarımı için ideal bir pozisyon. Onun arkasının yuvarlak çizgilerini görmek sizin için çok erotik olabilir.

Teknik: Kadın iki el ve ayağının üzerinde dururken ona arkadan yatağın kenarındayken girin ve kalçasını kaldırmasını sağlayın.

Deneyin: Bacaklarınız onun dışındayken, onun dizlerini sıkmak için baldırlarınızı kullanın. Bu da penis çevresindeki vajinayı darlaştırır.

27- Pilates Topu

Faydaları: İtişlere güç ekler.

Teknik: Pilates topunuz varsa bunu sıcak koltuk pozisyonu için kullanabilirsiniz. Erkek topun üstüne oturmalı ve kadında onun üstüne oturmalı ve zıplamalılar

28- Lavabo

Faydaları: Bir partide hızlı seks için ideal.

Teknik: Lavaboya gidin ve ona arkadan girerken kendine aynada bakmasını isteyin. Böylece G noktasını uyaran arkadan giriş pozisyonunda göz bağlantısı da kurabilirsiniz.

29- Kanepe Sörfü

Faydaları: Hızlıdır ve yatak odası dışında macera sunar.

Teknik: Kadından koltuğun kenarından bükülmesini isteyin ve arkadan girin. Koltuğun kırtışlı kenarına sürtünerek kendine uyarım da yaratabilir.

Deneyin: Bileklerini çapraz hale getirin. Bu vajinal kasların sıkılmasını sağlayarak penis çevresinde vajinayı daha dar hale getirir.

30- Hızlıca

Faydaları: Büyük itiş gücü, mutfakta hızlı seks için ideal, özellikle de etek giyiyorsa.

Teknik: Belinden bükülmesini isteyin ve ellerini de bir mobilyada, dizlerinde veya yerde dinlendirebilir. Belinden ellerinizle tutarak destek olabilir ve arkadan giriş yapabilirsiniz.

Deneyin: Ellerinizle klitorisini uyarabilirsiniz.

İpucu: Omuzlarına masaj yaparak veya meme uçlarını uyararak tatmini arttırın.

31- Dağcı

Faydaları: İyi bir göz kontağı sağlar, ağırlığınızı onun üzerine vermenize engel olur.

Teknik: Kadınların karın kası görünce sevinmelerinin bir sebebi var. Karın kasları güçlü olan bir erkeğin yatakta iyi olacağını biliyorlar. Dağcı pozisyonu gücünüzü ve varsa sert karnınızı göstermeniz için idealdir. Bacaklarının arasındayken standart üst pozisyonunuzu alın.

Deneyin: Omuzlarınızı ve penisinizi aynı anda iterken onu kısaca öpmek için alçalın.

İpucu: Onu bir çok hareketle uyarabilirsiniz. Sadece ucunu sokabilir, yarısını sokabilir, sonra çıkarabilir ve sürtebilirsiniz. Ayrıca o da elleriyle penise erişebilir ve onu klitorisine sürtebilir.

32- Hızlı Sürüş

Faydaları: Misyoner çok standart gelmeye başladıysa biraz çeşitlilik ekler, iyi bir üst beden egzersizidir.

Teknik: Belinin altına ufak bir yastık koyun ve giriş açınızı değiştirerek yeni hisler sunun. Ellerinizi şınav çekecek gibi yatağa koyun ve ağırlığınızı onun üzerinden alın.

33- Misyoner

Faydaları: Oldukça fazla göz ve beden teması.

Teknik: Dünyadaki en yaygın kullanılan pozisyon olan misyoner pozisyonu, yüzyüze bağlantı sağlayan yakın bir pozisyondur. Bunu seversiniz çünkü giriş derinliğini ve hızını belirleyebilirsiniz. Kadın ise üzerindeki ağırlığı sever ve cilt teması oluşur. Bu pozisyon yoğun sürtünme ve derin girişten dolayı boşalmayı önlemenizi zorlaştırır. Sevişmeyi uzatmak için böyle başlayın ama sonra çok fazla ileri geri hareket gerektirmeden klitoris basıncını içeren bir pozisyona geçin.

Deneyin: Aranızda mesafe yaratmak için kollarınızla kalkın ve klitorise yakın bölgeye bir titreşimli vibratör yerleştirin.

İpucu: Sol bacağını havaya kaldırıp dizinin sağ omzunuz ile eşit düzeyde olmasını sağlayın. Diğer bacağı düz tutun. Yükselen bacağın olduğu tarafa doğru ittirin. Bu ayarlama daha sıkı bir penetrasyon sağlar ve klitorise baskı yapar.

34- Kaşık

Faydaları: Hamile veya kilolu kadınlar için rahat bir pozisyon. Ayrıca uzun süre sevişmeyi sağlar. Sonrasında uyumak için de idealdir.

Teknik: Her ikiniz de aynı yöne doğru yan yatarsınız ve kadın önünüzdedir. Dizlerini büker ve arkasını size doğru ittirerek vajinaya girişinizi kolaylaştırır. Bedenin açısını değiştirmek için hareket edebilir ve hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Deneyin: Nefeslerinizi senkronize hale getirin.

İpucu: Onun içinde olduğunuz hissini kadına daha fazla yaşatmak için, kaşık pozisyonunda biraz daha bükülmesini sağlayın ve üst bacağını göğüslerine doğru çekmesini sağlayın. Kendi pozisyonunuzu da ayarlayarak arkadan değil de üstten girer gibi durun.

35- Kaşık Çatal

Faydaları: Daha yaratıcı pozisyonlar için doğal bir geçiş köprüsü gibidir.

Teknik: Kadın sırtüstü yatar ve sağ bacağını kaldırır, böylece siz de 90 derece açı ile onun bacakları arasında durabilir ve girebilirsiniz. Bacakları bir çatallı kaşık gibi olacaktır, bu kaşık ile çatal arası bir alet. Hem sırtüstü hem de yüzüstü şekilde bunu yapabilir.

Deneyin: Eğer esnek bir kadınsa, sol bacağını havaya kaldırarak girişi derinleştirebilirsiniz.

Kadın için ipucu: Bu pozisyondan sonra üst bacağını kaldırarak omzunuza koymasını sağlayın. Buradan kolayca kendi parmaklarını kullanarak siz içindeyken klitorisini uyarabilir.

36- Hediye Paketi

Faydaları: Derin giriş ve yakınlık duygusu ile rahat bir pozisyon.

Teknik: İkiniz de birbirinize bakar şekilde yan yatarsınız. Kadın bükülür ve bacaklarını açar, vajinasını size doğru yönlendirir. Onun bacakları arasında bacaklarınızı kaldırırsınız ve o da bacaklarını size sarar.

Deneyin: Kadın bacaklarını kullanarak giriş sırasında sizi ittirebilir ve böylece daha derin bir giriş sağlanabilir.

37- Yüzyüze Kaşık

Faydaları: Sarılma ve öpüşmeyi sağlayan çok yakın bir yüzyüze pozisyon.

Teknik: Kadın hamile ise veya birinizin dizinde problem varsa idealdir çünkü ağırlığı vücuda vermez. Pozisyona girmek için ilk olarak birbirinize bakarak yan yatın. Kadın bacaklarını biraz açarak ona giriş yapmanızı sağlar, ardından bacaklarını kapatır ve böylece sizin dışarıda kalan kısmınız onun klitorisini uyarabilir. Bu pozisyonda öpüşmek de kolaydır.

Deneyin: Bu pozisyonda ittirmek zor olduğu için dairesel hareketler, yukarı aşağı gibi uyarım sağlayacak diğer teknikleri deneyin.

İpucu: Aksiyona girmeden önce birbirinizi 20 saniye kadar öpün. Sarılmak oksitosin düzeyini arttırır ve bu doğal olarak üretilen bir bağ kurma hormonudur, bu da aranızdaki bağı güçlendirir.

38- X Pozisyonu

Faydaları: Uzun ve yavaş ama uyarıcı bir seks. Yüzeysel itişler penis başındaki sinir uçlarını uyarırlar.

Teknik: Yatakta birbirinize bakacak şekilde oturun ve bacaklarınız ileri uzanık olsun. Sağ bacağınızı onun sol bacağının üzerinden kaldırın ve o da sağ bacağnı sizin sol bacağınızın üzerinden atsın. Bir araya gelin ve giriş yapın. Şimdi ikiniz de arkaya doğru yaslanıyor olursunuz ve bacaklarınız bir X şekli oluşturur. İtişler yerine yavaş hareketler olur.

Deneyin: Uzanarak ellerinizi tutabilir ve pelvik itişi birlikte sağlayabilirsiniz. Ayrıca ritmi değiştirmeden biriniz kalkıp biriniz yatarak alternatif elde edilebilir.

39- Kar Meleği

Faydaları: Kadın sizin ardınıza dair görüntü elde eder.

Teknik: Bu zor bir pozisyon. Kadın sırtüstü yatarken siz ona ters şekilde durursunuz. Bacaklarını kaldırır ve onları sizin sırtınıza sararken kalçasını kaldırır ve siz de girebilirsiniz. Ardından kalçanızı tutar ve ileri geri gidip gelmenizi kolaylaştırır. Biraz masaj da yapabilir.

İpucu: İçerideyken çevrenizde dönerek misyoner pozisyonuna da gelebilirsiniz. Ardından pozisyon değiştirin, bu defa o üstte olsun ve ters dursun.

40- Füzyon

Faydaları: Kadın için daha hızlı orgazm, daha kolay hareketler.

Teknik: Örümcek pozisyonundan sonra kadın bacaklarını omuzlarınıza kaldırabilir ve bu da orgazmı tetikleyen kas gerilimini arttırır. Kalçasını yataktan kaldırarak ileri geri ve hareketleri yapması kolaylaşır.

41- Örümcek

Faydaları: Her ikiniz de aksiyonun merkezini görürken göz bağlantısı kurabilirsiniz.

Teknik: Her ikiniz de yatağa oturursunuz ve bacaklarınız birbirinize bakarken kollarınız ile destek alırsınız. Şimdi birlikte hareket edersiniz ve o da size doğru hareket eder. Onun kalçaları sizin ayrık bacaklarınız arasında olacak, dizleri bükülü olacak ve ayakları kalçalarınzın yanında yatakta olacak. Şimdi ileri geri gidip gelebilirsiniz.

Deneyin: Ellerinizi tutar ve sizi kendine doğru squat pozisyonuna doğru çeker. Veya siz dik oturur şekilde kalabilir ve onu göğsünüze doğru çekerek tembel adam pozisyonunu elde edebilirsiniz.

İpucu: Kalçasına binerek ve sırtına masaj yaparak onu uyarın. Elleriniz meşgulken, o hareketleri sürdürerek klitorisini uyarabilir.

42- Uçan Kelebek

 

Faydaları: Dilinizin pozisyonunu kadın yönetir ve aşağı yukarı hareket ederek basıncı ayarlar.

Teknik: Dizlerini kulaklarınızın yanına koyarak üzerinize biner. Duvara veya yatak başlığına tutunabilir. Siz kendi işinizi yaparken kadın kendi parmaklarını kullanarak meme uçlarını veya vulvasını uyarabilir.

Deneyin: O kalçalarını hareket ettirip klitorisi dile değdirirken dilinizi sabit tutun.

43- 69

Faydaları: Karşılıklı oral keyif.

Teknik: 69’da kadın üstteyken, oral uyarımın yoğunluğunu kalçasını indirip kaldırarak ayarlayabilir. Bu pozisyonda onun sizin apış aranıza dokunması kolaydır ve bu bölge testislerin altındaki hassas bir bölgedir. Ayrıca erkek üstte versiyonunu da deneyin.

Deneyin: Yan yatarken 69’u deneyin.

Kadın için ipucu: Yatağın yanında bir bardak sıcak çay ve buz küpü bulundurun. Size oral seks yaptığı zaman ağzına önce buz küpü, sonra da sıcak çay koyabilir.

44- Yüze Oturma

Faydaları: Kadın için kolay, sizin için erotik bir pozisyon.

Teknik: Kadının başının ardına bir yastık koyun ve omuzlarına binin. Duvar veya yatağın başına tutunarak kendinizi destekleyin.

Kadın için ipucu: Eğer bir süre sonra kadının ağzı kurursa, nane veya meyve aromalı bir kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

45- Asansör

Faydaları: Yatak odası dışındaki oral seks için iyidir.

Teknik: Kadın diz çöker ve dişlerini dudakları ile kapattıktan sonra ağzı ile cinsel organınızı uyarır. Ardından farklı hızlarda ve arada bir dilinin hareketlerini değiştirerek bir piston gibi hareket eder.

Deneyin: Bir ayna önünde yaparak hareketi izleyerek keyif alabilirsiniz.

İpucu: Varyasyon için kadın testislerinizden birini ağzına alabilir ve bu sırada penisi eliyle uyarabilir.

.

Her çiftin demesi gereken en iyi 45 cinsel pozisyon” yazısı için 16 yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Kenal dedi ki:

  Oral seks sağlığa zararlımı

 2. Deniz dedi ki:

  Oral sekste ağız kuruluğu çok oluyor.ne yapabilirim?

 3. ALİ dedi ki:

  ÇOK SÜPER

 4. Tunç dedi ki:

  Çok güzel bir paylaşım

 5. Burak dedi ki:

  İlginiz için teşekkür ederim güzel bir iş cıkartmışşınız

 6. Aram dedi ki:

  Sanırım bütün bu okuduklarımı bir gün deneyeceğim😉 Uçan Kelebeği ve Kar Meleğini çok değişik buldum. Yazınız için teşekkürler…

 7. hamza dedi ki:

  çok güzel artık ben sevgilime böyle yapacam

 8. hüseyin dedi ki:

  Şelale pozisyonu süpermiş denicem ama cennete giden merdiven bi harika bence deneyin

 9. Kerem dedi ki:

  Cennete giden merdiven cehheneme sapmasın

 10. Derya dedi ki:

  Bence degil

 11. Askbaz dedi ki:

  Güzel

 12. Zamin dedi ki:

  Super

 13. Cem dedi ki:

  57 yaşındayım üç kere evlendim, parayla seks yapan kadınlardan bile bu pozisyonların 5 tanesini gerçekten isteyerek ve şehvetle yapan kadın görmedim.

 14. Saçma dedi ki:

  Herkeste ad girmiş maşallah yorumların hepsi fake belli oluyor

 15. sizi kakalar sizi dedi ki:

  Dırt pırt

 16. Taner dedi ki:

  Türk kadını ve bu pozisyonlar! Misyonerden başka pozisyon beklemeyin siz,%90nı seksi ondan ibaret sanıyor çünkü.Kovboz kız pozisyonu yaparsa öpüp başınıza koyun derim.