© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

İkizler Burcu Kadınını Benzersiz Yapan 20 Özellik

Malum, ikizler burcu ayındayız ve uzun boylu, yuvarlak ve yumuşak hatlı vücutları, her daim gülen yüzleriyle ikizler burcu kadınlarının eşsiz özelliklerine değinmekte fayda var. Bir ortamda elleri, kolları, bacakları uzun ve ince, beyaz ya da kumral tenli çok çekici bir kadına gözünüz takıldıysa onun ikizler burcu kadını olduğundan emin olabilirsiniz. En trend, fazlasıyla kaliteli marka kıyafetler, kendinden emin bir duruş, “burnum düşse, eğilim almam” tavrı ikizler kadınını vazgeçilmez yapıyor. Hafif dalgalı saçlarını bütünleyen ela ya da kahverengi gözler, belli belirsiz bir makyaj, ama tam yerinde belirgin bir ruj ikizler burcu kadınının aşık edici klasik özellikleridir. İşte çevrenizde bu özelliklerden birkaçını taşıyan bir kadın varsa, bence hiç kaçırmayın, zira karakteri de en az dış görünüşü kadar cazip ve hayranlık uyandırıcıdır.

 • Her daim enerjiktir!

Bazıları vardır sanki, “yorgun doğmuş” gibi görünür, bir işi kaç saatte ancak yapar. Böyle bir kadın gördüyseniz, onun ikizler olması imkansız. İkizler kadını, sürekli bir yerlere koşturup durur, asla şikayet etmeden kendi alanında olsun olmasın bir şeyler yapmaya çalışır. Tüm gün saatlerce çalışan ikizler burcu kadınını akşam dışarıda eğlenmeye davet etseniz hiç şikayet etmeden hemen giyinir, süslenir gelir.

 • Yorulmak nedir bilmez!

İkizler burcu kadınının keyfi yerindeyse, yorgunluk ondan uzaktır. Şöyle ki, duygusal anlamda onu geren, rahatsız eden bir sorun yoksa ikizler burcu kadını için 10 saat çalışmak sorun olmaz. Her daim aklında yeni planlar, projeler, fikirler vardır ve bunlar için hem zaman hem de enerji bulur. İkizler burcu kadını “yorgunum” diyorsa, aslında sizinle bir şeyler yapmak istemiyor olabilir. Çünkü yorgunluk ona fazla uzak bir kavram.

 • Renkli bir kişiliğe sahiptir!

İkizler burcu kadını hem giyim, kuşam hem de karakter olarak capcanlı ve rengarenktir. İçinin heyecanı, enerjisi, pozitif hali dışına taşmaktadır. İkizler burcu kadınının yanında asla sıkılmazsınız, eğer sıkılıyorsanız, sorunu kendinizde arasanız iyi olur.

 • Olumlu düşünme odaklıdır!

İkizler burcu kadını, kendi dış görünüşüne de, zekasına da çok güvenir ve bu özgüven dolayısıyla da her şeyi başarabileceğine, her şeyin mümkün olduğuna inanır. Her daim pozitif düşünen ikizler burcu kadını, bu olumlu bakış açısının ödülünü de elbette başarılarıyla alır.

 • Pratik zekaya sahiptir!

Hiçbir zaman etrafına buğulu gözlerle bakan, bir yerlere dalmış kara kara düşünen bir ikizler burcu kadını ile karşılaşmazsınız. Çünkü eğer ortada bir sorun varsa, gayet kısa bir yoldan o sorun çözülür. Pek çok kişinin üzerine odaklandığı konularda ikizler burcu kadını pratik zekasını kullanır ve çok da akla gelmeyecek bir çıkış yolu bulur.

 • Çözüm odaklı düşünür!

Oturup dertlenmek ikizler burcu kadını için hiç de uygun değildir. Bir sorun varsa, fazla düşünmeye gerek yoktur, hemen çözülmelidir. İşte bu mantıkla hareket eden ikizler burcu kadını direkt olarak çözüme odaklanır, kısa yoldan sorunları çözer.

 • Mantıklıdır!

İkizler burcu kadınının hem duygusal hem de mantıksal zekası çok güçlüdür. Ancak daha çok mantıklı yönünü kullanmayı tercih eder. Öyle saatlerce boş bir arabesk dünyada dolaşmak yerine ikizler burcu kadını pratik zekasını ve çözüm odaklı düşünce yapısını kullanır, her soruna gayet mantıklı bir çözüm bulur. Varsa bir derdiniz, bence acilen bir ikizler burcu kadınına başvurun, eliniz boş dönmezsiniz.

 • Yeniliklere açıktır!

İkizler burcu kadını kendine has kuralları olan bir kadın olsa da, geleneksel yöntemlere, kurallara takılıp kalmaz. Zira kendisi bir mantıklı düşünme abidesi olduğu için ona mantıklı bir yoldan yaklaşmaya çalışırsanız sonu mutlaka olumlu olacaktır. Çünkü yeni bilgiler edinmek, maceralara atılmak, sürekli gelişmek, değişmek ikizler burcu kadınının klasik özellikleridir.

 • Fazlasıyla sosyaldir!

İkizler burcu kadınları asla yalnız kalmazlar. Her daim çevrelerini saran bir karşı cins ya da hemcinsi vardır. Çünkü neşeli, eğlenceli, mantıklı ve fiziksel olarak da çok çekici olan ikizler burcu kadınları arkadaş çeken mıknatıs yutmuşlardır.

 • Elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur!

Başarı azmi, hırs denilince ilk akla gelecek kadınlardan birisi de ikizler burcu kadınlarıdır. Zira ondaki özgüven ve mantık odaklı yaklaşım az bulunur türden. “Neden daha iyisi olmasın” mantığından yola çıkan ikizler burcu kadını, hep daha iyisini, daha fazlasını ister ve o bir şeyi istiyorsa kesinlikle alır. Bu sebeple eğer ikizler burcu kadını olan bir rakibiniz varsa, şimdiden geçmiş olsun demek istiyorum.

 • Kültürel donanım onun işi!

Yeni bir kitap mı çıkmış, bir bilim adamı bir şey mi keşfetmiş ya da mitolojik çağlarda neler olmuş? İşte tüm bu soruların yanıtlarını kültür fışkıran ikizler burcu kadınlarından alınabilir. Zira internette, kitaplarda her ne varsa, o bilgilerin tamamı ikizler burcu kadının zihninin tam içinde ve onları başkasına anlatmak için fırsat kolluyor.

 • Hak edene ilgi gösterir, ilgisize yol verir!

İkizler burcu kadını hem zihinsel üstünlükleri hem de çekici dış görünüşü ile her daim ilgi odağıdır ve ilgi görmeyi de çok sever. Eğer çok değerli olduğunuzu düşünürse, size de ilgi gösterebilir. Ancak benden söylemesi, en küçük bir yanlışta aniden kendinizi kapının önünde bulabilirsiniz.

 • Özgürlüğüne düşkündür!

İkizler burcu kadını çok iyi bir aşıktır, ilgiyi sever. Ancak asla ve asla özgürlüğünün kısıtlanmasına, emir verilmesine, bir şey konusunda ısrar edilmesine tahammül edemez. Zira kendisini için en iyiyi, en doğruyu zaten o biliyordur. Onun özgürlüğünü kısıtlamak kimsenin haddi değildir.

 • Otoriteye boyun eğmez!

Bir ailede, bir arkadaş grubunda ya da bir firmada nerede olursanız olun, geminin kaptanı ikizler burcu kadınıdır. Az önce saydığım gibi özgürlük düşkünü olmasından kaynaklı olarak diktatörlük ikizler kadınına sökmez yani. Otoriter bir yaklaşımla hiçbir şey yapmayacak olan ikizler burcu kadınına mantıklı yaklaşarak her şeyi yaptırmak mümkündür.

 • Tutumludur!

İkizler burcu kadını giyim, kuşama meraklıdır, en kaliteli, en marka kıyafetleri giyer dedik. Ancak buradan her gün alışverişe çıkacağı gibi bir sonuca ulaşılmaz. Kendisi akılcı ve mantıklı düşünme eğiliminde olduğu için her daim bir, hatta birkaç adım sonrasını düşünür ve asla kendisini, çevresindekileri zor durumda bırakacak harcamalarda bulunmaz. İkizler burcu kadınının her daim kendisini güvende hissedeceği bir birikimi vardır.

 • Her şeyin en iyisini kendisi seçer!

İkizler burcu kadını pazara gidip meyvesini, sebzesini nasıl kendi elleriyle seçmeyi tercih ediyorsa, hayatına girecek erkekleri ya da normal arkadaşları da kesinlikle kendisi seçer. Zira ikizler burcu kadını “seçilmez, seçer!”

 • Adalete önem verir!

Mantıklı düşüncenin olduğu yerde kesinlikle adalet de vardır. İşte ikizler burcu kadını da her daim en basit konularda bile adil olmaya, herkese hakkını vermeye özen gösterir.

 • İyilik dağıtmak onun kanında var!

Dedim ya, ikizler burcu kadını çok okur, çok araştırır. İşte bu okuyup, araştırıp öğrendiklerini de mümkünse tüm dünya ile paylaşır. Asla bencillik etmez, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, iyi kazanç ya da insanlara faydalı olabilecek her hangi bir şeyi öğrenmişse, mutlaka onu başkalarına da öğretmeye, herkesi bilgilendirmeye çalışır.

 • Aynı anda pek çok alanda başarılı olabilir!

İkizler burcu kadını çok yönlüdür. Aynı anda hem sanatta hem sporda hem de edebiyatta başarılı işler yapabilir. Yani başarılı bir öğretmen olan ikizler burcu kadını, aynı zamanda çok başarılı bir aşçı da olabilir. Yeter ki, istesin!

 • Her konuda kendine has bir tarzı vardır!

İkizler burcu kadını ne giyim tarzı, ne davranışları ne de düşünceleri bakımından hiç kimseye benzemez. İşte bu sebeple bir tane ikizler burcu kadını tanıdıysanız, artık diğerlerini bir bakışta tanıyabilirsiniz. Kendi has konuşması, gülüşü, kıvrak zekası ile ikizler burcu kadınını unutmak ya da fark etmemek ne mümkün!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir