Kova erkeğini geri döndürmenin yolları

Kova erkeğini geri döndürmenin yolları

İlişkilerde bazen birisinden ayrılırız ve daha sonra ayrılmamış olmayı dileriz. Eğer sizde de böyle bir durum olduysa, onu geri döndürme şansınızı arttırmak için onun burcuna bakabilirsiniz.

Burada özellikle kova erkeğini geri döndürmenin yoluna bakacağız. Şahane kişilik özellikleri nedeniyle çok sevilen burçlar arasındadır. Bu özellikler kusurlarıyla birleştiklerinde onu size geri döndürmenin yolunu açarlar.

İşe yarayıp yaramadıklarını görmek için bu taktiklerden bir ikisini uygulayabilirsiniz. Eğer işe yaramazlarsa, farklı bir taktiği deneyin. Hepsini birden denemeniz sizin için yorucu, onun için kafa karıştırıcı olacaktır.

Elde etmesi zor görünmek

Eski sevgiliyi geri döndürmekte kullanılan en popüler yöntemlerden bir tanesi elde etmesi zor görünmektir. Bu kova erkeğinde iyi bir taktik olabilir çünkü neyi kaçırdığını fark eder. Elbette ayrı olduğunuz için bunu yapması zor olabilir. Ama bu taktiği kullanmak istiyorsanız ve hala iletişimdeyseniz, her zaman uygun durumda olmayın. Eski sevgililer genelde sürekli iletişimde olmaya alışkındırlar ve bu nedenle sizi istediği zaman göremediği zaman bundan hoşlanmayacaktır.

Onunla konuşun

Kova erkeğini tekrar hayatınıza getirmenin en direkt ve hızlı yollarından birisi ona doğrudan ilişkiyi tekrar istediğinizi söylemektir. Böylece ne hissettiğini tam anlamıyla bilebilirsiniz. Bu biraz garip bir sohbet olabilir ve güç gerektirebilir. Ama uzun vadede üzülmenizi engeller ve canlandırmak istediğiniz ilişkiyi istemiyorsa bunu zamanında öğrenmenizi sağlar.

İyi görünün

İlgi çekmek birinin sizi özleyip tekrar istemesi için iyi bir yoldur. Kova erkeği eski sevgilisi güzel görününce genelde geri döner. Bu onun artistik ve yaratıcı yanından kaynaklanır ve hayatında güzel şeyler görmek ister. Fiziksel çekim onun için büyük bir şeydir ve bu nedenle onu geri istiyorsanız birbirinizle vakit geçirecek olursanız çok iyi görünün.

Hobileri ile ilgilenin

İkiniz arasındaki bağı güçlendirmenin en iyi yollarından birisi benzer ilgilere sahip olmaktır. Bununla birlikte eski sevgilinizin hobileri hakkında çok şey biliyorsanız onun size geri dönme şansını iyileştirebilirsiniz. İlgi alanlarına dair kolayca konuşabileceği ve bunları paylaşabileceği birisiyle vakit geçirmeyi özleyecektir.

Rahatlayın

Kova erkeğine çekici görünmenin en iyi yollarından birisi onunlayken olabildiğince rahat olmaktır. Bu esasında elde edilmesi zor olmanın bir uzantısıdır. Ayrıca onun çevresinde gergin olursanız, muhtemelen iyi yanlarınızı gösteremeyeceksiniz. Rahatlayınca özgüveniniz artar ve kova erkeğini çekebilirsiniz.

Kendinize odaklanın

Kova erkeğinin etrafındayken özgüveninizi iyileştirmenin bir diğer yolu kendinize odaklanmaktır. Kendi ihtiyaçlarınız için zaman ayırmak ve zihinsel-fiziksel sağlığınızı iyileştirmek onu geri çekecektir. Kendinize zaman ayırdığınız için sizi daha çok sevecektir ve ayrıca elde edilmesi zor olduğunuz için size çekilecektir. Artık sizin birinci önceliğiniz o olmamalı.

Arkadaşlarınızla dışarı çıkın

Zoru oynamanın en iyi yollarından birisi arkadaşlarınızla dışarı çıkmaktır. Bu kendinizi öne çıkarmanın bir yoludur. İlişkinizi dengeler ve birlikte olmanıza sebep olabilir.

Doğal bir sohbet başlatın

Onunla tekrar birlikte olmak için doğrudan konuşmak biraz garip olabilir ama geri alma niyetiyle bir sohbet başlatmanın başka yolları da var. Eğer onunla doğal bir sohbet başlatabilirseniz, konu ne olursa olsun, bir diyalog penceresi açabilir ve iletişim kanalınız ile gelecekte onun onu hala sevdiğinizi bilmesini sağlayabilirsiniz.

Kıskandırın

Kova erkeğini kıskandırmanın en iyi yollarından birisi romantizmi canlandırmaktır. Eğer hayatınızdaki tek erkek değilse bunu sevmeyecektir ve sizi tekrar kovalamaya başlayacaktır. İnatçı biri olduğunu biliyorsanız bu taktik çok iyi olabilir.

Ayrıca başka insanlar ile çıkmak birinden ayrıldıktan sonra yapılabilecek sağlıklı bir iştir. Onu ardınızda bırakmanıza yardımcı olur, tekrar birleşmeden önce size neyi düzeltmeniz gerektiğine dair bir bakış açısı verebilir.

Sık Sorulan Sorular

Kova erkeğini nasıl geri elde edebilirim?

Kova erkeğini geri elde etmek için onun kusurlarını kullanırken iyi yanlarına da hitap etmek gerekir. Bir şans daha vermeniz gerektiğini düşünüyorsanız onu ayrıldıktan sonra tekrar elde etmek mümkün. Yukarıdaki önerilerden bir ikisini deneyerek başlayın.

Kova erkeği geri döner mi?

Kova erkeğinin geri dönmek için biraz zamana ihtiyacı olabilir ancak tamamen bitirmediyse bir ilişkiye dönmekten mutlu olabilecek bir burçtur. Bir şans daha vermekten mutlu olabilir.

Ayrıldıktan sonra kova erkeğinin sizi özlemesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Onun sizi özlemesini sağlamak ilişkinin bitmemiş olmasını diliyorsanız önemlidir. Yukarıdaki taktiklerin bir ikisini deneyin. Onun kişiliğine daha uygun olanı tercih edin.

Kova hayatına hızlıca devam eder mi?

Kova erkeği romantik kararları vermekte hızlıdır. Ancak en kararsız burçlardan da birisidir. Eğer onun bağlantısız bir insan olduğunu biliyorsanız ki bu genelde çok bağımsız bir insan türüdür, diğerlerinden daha hızlı karar verdiğini görebilirsiniz.

Kova erkeği sizi gözardı ederse ne yapmalı?

Kova erkeği sizi gözardı ederse, ilişkinin durumuna dair çok ümitsiz olmamak gerek. Bunun yerine kendinize odaklanın ve durumu çözmeye çalışın. Ona neyin yanlış olduğunu doğrudan sorun. Bu biraz garip olabilir ancak temele inmek için en iyi yoldur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir