Kova erkeğinin sizi özlemesini sağlamanın yolları

Eğer bir kova erkeğine aşık olduysanız veya onunla ilişki yaşıyorsanız, onun sizi özlemesini nasıl sağlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Her burcun farklı bir karakteri var ve partnerinizin zihninin nasıl çalıştığını bilmek önemli. Özellikle onu neyin uyardığını ve romantik olarak ilgisini çektiğini bilmek gerekiyor. Eğer burcu için nelerin işe yaradığının farkında olmazsanız, yapmaya çalıştığınız her şeyin onu daha da uzağa ittiğini görebilirsiniz.

Kova Erkeğinin Özellikleri

Bir insanın özellikleri elbette ona özel olacaktır ve burada paylaştığımız tüm özellikler ilginizi çeken kova erkeği için geçerli olmayabilir. Ama insanlar çoğu zaman burçlarının özelliklerine çok benzer kişiliklere sahip olurlar.

İlk olarak kovanın 20 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında doğduğunu belirtelim. Kova bir hava burcudur. Genel olarak iyi iletişim kurarlar, adalet ararlar, entelektüeldirler ve özeldirler.

Kova Erkeğini Size Takıntılı Hale Getirmenin 11 Yolu

Kova erkeğinin sizi özlemesini sağlamak konusunda öğrenmeniz gereken en önemli şeylerden bir tanesi, onların çok bağımsız olduklarını ve bol bol kişisel alana ihtiyaç duyduklarını bilmektir. Ayrıca sevdiklerine açılmaları da biraz sürer ve sadece mükemmel olacağını hissettikleri ilişkilere başlarlar.

İlgiyi azaltın

Kova erkeği yoğunluğu sevmez ve bu nedenle sevgilinizden uzaktayken çok ilgiliyseniz, bunu hemen bırakın. Onun açılması için uğraşsanız da, ikinizin şimdi ne olduğunu sormaya çalışsanız da, yoğunluğu biraz azaltın ve geri adım atın.

Kova erkeği aşırı ilgiden çekinir çünkü çok erken açılmaktan çekinir ve yanlış kişiye bağlanmak istemez. Kovanın açılması uzun sürer ve açıldıkları kişiye tamamen güvenmesi gerekir. Bu nedenle çok fazla ilgili olursanız onu uzaklaştırırsınız.

Alan yaratın

Birisinin sizi özlemesini sağlamanın en iyi yolu geçici olarak onun yanından ayrılmaktır ve biraz alan yaratmaktır. Kovalar sürekli olarak birisinin yanında olmasına ihtiyaç duyan insanlar değillerdir ve yalnız başına vakit geçirmekten de keyif alırlar. Bu nedenle onun sizi özlemesini ve aşık olmasını istiyorsanız, biraz geri adım atın ve aranızda biraz mesafe yaratın.

İlk tanıştığınız günden itibaren bağımsız olun

Kova genel olarak kendi ayakları üzerinde duran bir partneri sever, yani bağımsız bir kadın olmalısınız. Normalde bir ilişkiye başladığımızda bağımsızlığımızın bir kısmını kaybederiz çünkü bir süreliğine başka birisinin düşüncelerine kapılırız. Ama bu tip bir erkekle böyle bir ilişki yaşayamazsınız çünkü bağımsızlığınızı kaybederseniz ilgisini kaybedecektir.

Bu nedenle kova erkeğinin sizi özlemesini sağlamak için kendi işinize bakmalısınız. Muhtemelen ilk tanıştığınızda bağımsız olmanızdan hoşlandı ve bu nedenle hala bu bağımsızlığa sahip olduğunuzu ona hatırlatmanız gerekiyor. Biraz ayrı durun ve hayatınızı yaşayın, arkadaşlarınızı görün ve sizin için önemli işlere odaklanın.

Ona her şeyi anlatmayın

Tüm erkekler, özellikle de kova, gizemi severler. Eğer hayatınızdaki her bir detayı ona anlatırsanız öğrenecek yeni bir şey kalmadığını fark eder ve size olan ilgisini hızlıca kaybolur, sizi özlemez çünkü size dair her şeyi bilir. Bunun yerine biraz gizemli kalın ve o da her zaman size dair öğrenecek bir şeyler olduğunu hissetsin.

Mesaj gönderip durmayın

Sürekli arka arkaya mesajlar göndermek genel olarak iyi değildir ama kova erkeğinin sizi özlemesini sağlamaya çalışıyorsanız, bunu asla yapmayın. Yukarıda bahsedildiği gibi, kovanın bağımsızlık eğilimi vardır ve ilişkide baskıyı sevmez, bu nedenle sürekli arka arkaya mesaj atarsanız, onun sizi özlemesini sağlamaz, onu tam tersi yöne itersiniz.

Ona sizi hatırlatacak eşyalar bırakın

Bağımsız olmayı sevmeleri ve baskıya gelememeleri gerçeğine karşın onun sizi düşünmesini sağlamalısınız.

Bunu yapmanın en iyi yollarından bir tanesi onun evinde sizi hatırlatacak bir şeyler bulmaktır. Örneğin bir atkı bırakırsanız, onu görecektir ve sizi düşüncektir, bu da onun sizden hoşlandığını hatırlamasına yardımcı olacaktır çünkü bunu kendisi düşündü, siz bir baskı yapmadınız.

Ona şarkınızı gönderin

Eğer birlikte dinlemeyi sevdiğiniz özel bir şarkı varsa veya bir şarkı ona sizi hatırlatıyorsa, ona şarkının linkini göndermek sevimli bir davranış olacaktır. Çok ilgili bir şeyler söylemenize gerek yok, hatta daha az ilgili olursanız daha iyi. Bu şarkıyı duyunca onu düşündüğünüzü söylemeniz veya bir anıyı hatırlattığını söylemeniz yeterli olur. Şarkıyı dinlediğinde hemen sizi özleyecektir.

Onun zekasına hitap edin

Kova en entelektüel burçlardan birisidir ve bu nedenle onun sizi özlemesini sağlamanın en iyi yollarından bir tanesi onun zekasına hitap etmektir. Ona onu ne kadar özlediğinizi anlatan mesajlar göndermek yerine, ilginç bulduğunuz bir şeyi, linki veya akademik makaleyi gönderin. Bu sadece onun sizden hoşlanmasını sağlamaz, aynı zamanda sizinle oturup entelektüel bir sohbette bulunmak istemesine sebep olur.

Onu cinsel olarak uyarın

Tüm erkekler gibi kova da cinsellikten hoşlanır ve bu nedenle onun sizi özlemesini sağlamanın iyi yollarından birisi onu uyarmaktır. Biraz kirli konuşmadan başlayabilir, fotoğraflar gönderebilirsiniz. Bunun için ilişkinizin samimiyeti ve güveninize göre biraz ayarlama yapın.

Plan yapmasına izin verin

Kova siz bağımsız olduğunuzda ve kendi hayatınıza sahip olduğunuzda bundan hoşlanır ve bu nedenle ne yaparsanız yapın, sürekli olarak etrafında dolanıp onunla plan yapmayın. Bunun yerine onun sizi içeren planlar yapmasına izin verin. Onunla buluşma isteğinize son verdiğiniz anda onun sürekli sizinle buluşma planı yaptığını fark edeceksiniz.

Sizi kovalamasını sağlayın

Kova erkeği kovalamayı sever ve bu nedenle onun sizi kovaladığını hissettirmeniz gerekli. Yani her zaman uygun olmamalı, mesajlarına hemen cevap vermemeli, ilk mesaj atan olmamalı ve her zaman biraz gizemli ve soğuk olmalısınız.

Sık Sorulan Sorular

Kova erkeğinin aşık olduğunu nereden bilebilirim?

Aşık bir kova erkeği normal bir kova erkeğinden çok farklıdır çünkü size açılır ve zayıflıklarını gösterir. Kovanın çok bağımsız olmasından dolayı sadece derin bir bağ kurduğu insanlara açıldığı biliniyor. Bu nedenle sizi seven bir kova erkeği size açılacaktır.

Kova erkeğinin sizi kaybettiği için pişman olmasını nasıl sağlayabilirsiniz?

Oyunlar oynamak ve dramalar ona uygun değildir ve bu nedenle onun sizi özlemesini ve kaybettiğine pişman olmasını sağlamak için çaba göstermeyin. Eğer onun sizi gerçekten özlemesini sağlamak istiyorsanız, sadece bağımsız olun, ona alan bırakın ve hayatınızı yaşayın. Bunu yaparak ne kadar muhteşem ve güçlü olduğunuzu gösterirsiniz, böylece sizi hayatında isteyebilir.

Kovanın sizi özlediğini söylemesi ne anlama gelir?

Açık iletişim seven insanlar olarak, sizi özlediğini söylerse ona inanmalısınız. Kova erkeği oyun oynamaz ve insanlarla uğraşmaz, bu nedenle sizi özlediğini söylüyorsa, özlüyordur.

Sizi tekrar kovalamasını nasıl sağlayabilirsiniz?

Yukarıdaki 11 ipucu ile onun sizi özlemesini ve kovalamasını sağlayabilirsiniz. Kovalamayı sevdikleri için on birinci tavsiyeyi dikkate alın!

Kovanın artık sizinle ilgilenmediğini nasıl anlarsınız?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, kova açık iletişimi sever ve bu nedenle artık sizinle ilgilenmiyorsa, muhtemelen aranızdaki ilişkinin bittiğini size söyleyecektir. Bu üzücü olsa da dürüsttür ve satır aralarını okumanız gerekmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir