Aysetolga.com’a hoşgeldiniz.

Size bu yazımda,  son kitabım ‘ Neysen Onu Çekersin’ de yoğunlaştığım ve paylaştığım önemli konulardan biri olan zenginlik bilincine nasıl geçileceğini anlatacağım.

İnsanların en çok şaşırdığı şeylerden biri, zenginliğin aslında bir bilinç durumu olmasıdır. Evet, sevgili dostlar, zenginlik gerçekten de bir bilinçtir ve bunu kuantum perspektifinden ele alacağım.

Her şey, dünya üzerindeki canlı ve cansız bütün maddeler dahil, enerjiden oluşmuştur. Enerji, sadece katı cisimler, görebildiğimiz ve ölçebildiğimiz cisimler için değil, aynı zamanda ölçemediğimiz, görünmez alanlar için de geçerlidir. Kuantum fiziği, bu yüzde 96’lık karanlık madde ve karanlık enerji alanını, yani görünmeyen alanı açıklar. Bu alan, kuantum tezahüründe henüz sirayet etmemiş ve tezahür etmek için bekleyen enerji olarak bilinir.

Kuantum fiziği, her şeyin enerji ve dolayısıyla bir titreşim olduğunu söyler. Bu titreşimlerin oluşturduğu örüntü, frekans olarak adlandırılır. Modern kuantum fiziğinin kurucularından Nikolay Tesla’nın dediği gibi, “Evrenin gizemlerini anlamak istiyorsanız; enerji, titreşim ve frekanstan bahsedin.”

Zenginlik bilinci, kişisel bilincinizin yanı sıra aile, ülke ve gezegen bilincinin birleşimidir. Zenginlik, atalardan gelen zenginlik kodlarına sahip bazı insan gruplarında farklılık gösterebilir. Bu, sizin zenginlik hikayenizin çok farklı olabileceği anlamına gelir. Zenginlikle ilgili sınırlayıcı inançlarınız olabilir, bu da geçmişteki savaşlar, mübadeleler ve zorunlu göçler gibi tarihsel olaylarla ilişkilendirilebilir. Zenginlikle ilgili olumsuz kodlamalar, atalarınızın yaşadığı kayıplar nedeniyle oluşmuş olabilir.

Zenginlikle ilişkinizi fark etmek ve bu bilinçle nasıl bir ilişki kurduğunuzu anlamak önemlidir. Zenginlik bilincini keşfetmek, sınırlayıcı inançlarınızın farkına varmak ve bunları dönüştürmekle başlar. Zenginliği, kıtlık ve kayıp korkusu yerine, yaşamda istediğiniz değişimi yaratacak bir konfor aracı olarak görebilirsiniz.

Zenginlik, paradan ibaret değildir. Zenginlik bilinci, ihtiyacınız olan her şeyin evrenden size sınırsızca sunulduğu bir farkındalıktır. Bereket, evrenin doğal frekansıdır ve biz buna çocukken, annemizin karnındayken nasıl güveniyorsak, aynı şekilde güvenmemiz gerekir. Zenginlik bilincine açıldıkça, evrenden gelen destekleri daha fazla idrak eder ve şanslı hissetmeye başlarsınız.

Son olarak, zenginlik bilinciyle yaşamınızı dönüştürmek ve milyoner zihniyetini aktive etmek isterseniz, sizi “Zengin Yaşama Sanatı” webinerime davet ediyorum. Detaylı bilgi ve kayıt için web sitemizi ziyaret edin: [www.kuantumtezahürustaligi.com](http://www.kuantumtezahürustaligi.com). Bu yolculukta sizinle birlikte olmayı sabırsızlıkla bekliyorum.