Oğlak burcundaki Ay tutulması için yıldızlardan mesajınız var

Herkese merhabalar.

Size bugün yıldızlardan bir mesaj getirdim. Bugün sizin yıldızlar gibi hissetmenizi istiyorum. Sizler birer süper starsınız başaramayacağınız hiçbir şey yok.

Ben internet üzerinden yönlendirme yapabiliyorsam, daha önce hiç resim yapmamışken resim yapabiliyorsam ve geri kalan her şeyi yapabiliyorsam siz de yapabileceğiniz bütün şeyleri hayal edin.

Ay Tutulması Oğlak burcunda. Ay… Çılgınlık yapmanın zamanı. Evet çılgınlık, insanların Ay’ın bu zamanlarında nasıl biraz çıldırdıklarını biliyorsunuz. Çılgın olan yönünüzü dışarı çıkarmanın zamanı geldi… Evet, hepinizin. Biraz çılgınlık yapmanıza izin verin. Her zaman düzgün olmaya çalışıyor ya da yaptığınız şeyleri doğru bir şekilde yapmaya çalışıyorsunuz ki insanlar sizin hakkınızda şöyle böyle düşünmesin.

Ancak Ay’ın bu zamanı kendinizi serbest bırakın. Sorumsuz olmanız gerektiğini söylemiyorum ve tabi ki kimseyi incitmeyin, bunu kastetmiyorum. Sadece çılgın tarafınızı serbest bırakın. Çılgın, çimlerin üzerinde. Bu, pek çoğumuzun hatırlayabileceği ancak çok iyi söylemediğimiz bir şarkı. Biliyorum, ancak sadece Ay’ın bu zamanı kendinizin dışarı çıkmasına izin verin.

Gezegenimiz Dünya ile ilgili ortada çok fazla yoğunluk, çok fazla şey ile ilgili çok fazla enerji ve çok fazla kafa karışıklığı vardı ve insanlar ne yöne gittiklerini bilmiyorlardı. Ayrıca hakkında emin olmadığınız çok fazla şey yolda olabilir ve tek söyleyebileceğim, çılgın olan yanınız ile biraz çılgın davranın. Sadece çok az olgun olun, aynı şeyleri yapın ancak daha çılgınca yapın. Kaynayıp duran enerjinin birazını ortaya çıkarın. Evet sadece meydana çıkarmanızı istiyorum, gerçekten.

Üzerinizdeki örtüyü attığınızı hayal edin. Atın gitsin.

Evet üzerinizdeki örtüyü çıkarıp attığınızı hayal edebilirsiniz. Altından neler çıkabileceğini hayal edin. Bu, yoğun zamanlara yaklaşmanın çok güzel bir yoludur. Dünya gezegeni üzerinde yoğun zamanlar. Evet, bu yoğunluk genelde korku ve endişe üretir. Biliyorsunuz ki iyilik ve merhamet çok güçlü enerjilerdir. Bunun, olup bitenlerin bir parçası olmadığını söyleyemem ama ciddiyetin tam ortasında her zaman eğlenceli olan bir şeyler bulabilirsiniz. İçinizdeki komedyen her zaman komik bir şey bulmayı başarır. Bu nedenle sevgili sizleri her gün komik bir şey bulmaya davet ediyorum. Bu hafta ve önümüzdeki hafta her gün. Nereye giderseniz gidin komik şeyler bulma yeteneğinizi inşa etmenizi istiyorum. Mesela markete gittiğinizi, herkesin ciddi olduğunu düşünün. Markete girdiğinizde herkese günaydın dediğinizi, almanız gerekenleri aldığınızı ve her şeyin ortasında birden güzel bir şarkının çalmaya başladığını. Etrafınızdakileri umursamadan elinizde eldivenler, yüzünüzde maske ile dans ettiğinizi düşünün. Görüyorsunuz, sadece dans ederek enerjinizi yakalayabilir ve başkalarının sizinle dans etmeye başlamasını sağlayabilirsiniz. Sadece çılgın tarafınızı ortaya çıkararak enerjinizi aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir