Oğlak erkekleri hakkında söylenebilecek en önemli şeylerden birisi onların düz konuşan insanlar olmaları. Onun akıl oyunları oynadığını veya arkanızdan iş çevirdiğini göremezsiniz. Bu da onu neden görmezden geliyorsunuz sorusunu ortaya çıkarıyor.

Elbette hiç bir burç mükemmel değil ve bu nedenle önce bu erkeğin temel özelliklerine bir bakalım.

Oğlak

  • Toprak burcu
  • Satürn tarafından yönetilir
  • Oğlak sembolüne sahiptir
  • Kardinal burçtur

Gezegenlerin disiplinlilerinden olan Satürn tarafından yönetilen oğlak burcu, Satürn’ün görev ustası bir gezegen olmasından dolayı sorumluluklarımızla yüzleşmemizi sağlar. Bu burca dahil olanlar görev adamıdırlar ve kurallara uyarlar. Otorite ihtiyacını anlarlar.

Bu erkeklerden sadık, dengeli partnerler olur, yani evlilik yeminine tam olarak uygundurlar.

Oğlak erkeğinin ideal bir partner olduğunu düşünebilirsiniz ancak onun da eksik yanları var. Fakat sizi özlemesini sağlamak istiyorsanız trip atmak, görmezden gelmek en iyi taktik olmayabilir.

Hatta onu görmezden gelmek korkunç sonuçlara sebep olabilir.

Oğlak Erkeğini Görmezden Gelmemek İçin 13 Sebep

Küstahlaşır

Oğlaklar haklı olduklarını düşündüklerinde bu konuda oldukça küstah olabiliyorlar. Onların oğlak ile temsil edilmelerinin bir sebebi var.

Oğlaklar zaman harcarlar ancak daima dağın tepesine ulaşırlar. Oğlak burcu da bunu sever.

İlişkiyi Bitirir

İkizlerin soğuk olduğunu düşünüyorsanız artık yeter diyen bir oğlak burcuyla karşılaşmamışsınız demektir. Elbette size yeterince şans verecektir ancak onu sıkıştırmaya devam ederseniz son bir karar verip ilişkiyi sonlandıracaktır.

Duygular Onu Etkilemez

Oğlak erkeğine dair bilmeniz gereken bir diğer şey, kararlarını mantık çerçevesinde verdiğidir. Oğlak duygusal değildir. Hislerini halının altında tutar. Aşık oldukları insana karşı bile açık açık duygu göstermekten çekinirler.

Dengesiz Olduğunuzu Düşünür

Oğlak herkesten bir adım yukarıda olduğunu düşünür. Bu da kendini pek çok şekilde gösterebilir ancak temel olarak attığınız tribi geleceğe bir bakış olarak görecektir ve bu nedenle güvenilmez, dengesiz olduğunuzu düşünecektir.

Morali Bozulur

Oğlaklar kötümser ve morali bozuk olmaları ile bilinirler. Geçmişte yaşama eğilimleri vardır ve geleceğe iyimser bakmakta zorlanırlar. Satürn tarafından yönetilenler bazen dünyanın omuzlarındaki bir yük olduğunu düşünürler. Ona trip atarsanız onun bu kötümserliğini tetikleyebilirsiniz.

Onu Nasıl Etkilediğini Söylemez

Satürn aynı zamanda gizli kapalıdır ve bu nedenle fikirlerini kendine saklar. Bu nedenle sorunlarını açıp paylaşmak yerine duygularını hiç bir zaman bilmemenizi sağlar. Özellikle de onu etkiliyorsanız. Bu sırrı mezara götürecektir.

Fark Etmeyebilir

Bu erkekler genelde kendilerine odaklanırlar ve bu nedenle trip atmak ters tepebilir. Onu beklediğinizden daha uzun süre görmezden gelmeniz gerekebilir. Unutmayın ki tüm burçlar arasında en mütevazi olanlardan birisidir.

Onu Rahatsız Etmez

Oğlak erkeği sinirlenmek ve duygusallaşmak ile bilinmez ve bu nedenle onu görmezden gelmek en iyi taktik değildir.

Bazıları duyguları ile yönetilirler, dürtüseldirler ve içgüdüleri ile hareket ederler. Bazıları ise ölçülü ve mantıklı davranırlar. Oğlağın bu yönünü unutmayın.

Çocuklaştığınızı Düşünecektir

Oğlak erkeğine trip atmanız bunun ters tepmesine sebep olabilir. Oğlaklar yaşlı doğarlar. Bu nedenle birisine trip atmak gibi oyunlara anlayışla yaklaşmazlar. Size yeni bir ışık altında bakacaktır ve bu iyi olmayacaktır.

O da Sizi Görmezden Gelecektir

Bu erkekler akıl oyunlarını sevmezler ve bu nedenle kendileri de yapmazlar. Onu görmezden geliyorsanız biraz yalnızlığa ihtiyacınız olduğunu düşünecektir ve bunu size verecektir.

Ona diğer burçlara yaptığınız gibi muamele edemezsiniz. Kurnaz değillerdir, ileriyi düşünmezler ve kafaları daima geçmiştedir. Onu görmezden gelirseniz meşgul olduğunuzu ve iletişime geçecek zamanınız olmadığını düşünürler.

Sizi Kendi Oyununuzda Yenecektir

İnatçı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman tam bir oğlak erkeği ile tanışmamışsınız demektir. Koç veya boğanın sahip olduğu inat bellidir ama bir de keçininkini düşünün.

En zorlu arazileri tırmanır. İnanılmaz yollardan gider. Sonrasında en küçük taşın üstünde saatlerce denge kurarak durur. Bu inatçılıktır. Sizi bir güç savaşında inadı ile yenecektir.

İlişkiyi bitirir

Ona trip atarsanız ilişkiyi doğrudan bitirebilir. Oğlaklar düz insanlar oldukları için insanların neden böyle olmadıklarını anlayamaz. Pasif agresif davranışlardan da hoşlanmaz.

Bu erkekler sadece gerçekleri isterler ve böylece hayattaki önemli şeylere odaklanabiliriler.

İlişkiyi bitirmek istediğinizi düşünecektir

Oğlak akıl oyunlarına gelemez veya dahil olmaz. Çok uzun süredir etrafta olan yaşlı ruhlar gibidirler. Yapacak daha iyi şeyleri vardır. Bu nedenle dikkatini çekmek için onu görmezden geldiğinizi fark etmeyebilir.

Sık Sorulan Sorular

Oğlak erkeği sizi görmezden gelirse ne anlama gelir?

Oğlak erkeği alçak gönüllü, düz konuşan bir insandır ve anlaşmazlıkların hızlıca çözülmesini ister. Bir problem olduğunu biliyorsanız size trip atabilir çünkü nasıl hissettiğinden emin olamaz ve zamana ihtiyacı olur.

Oğlak erkeği sizi özler mi?

Sizi özleyebilir ancak duygularını göstermeyi zor bulduğu için bunu hiç bilemeyebilirsiniz. Oğlak duygularını partnerine açmak konusunda ciddi anlamda çekimserdir. Sizi sevdiğini söylemesi için size gerçekten güvenmesi gerekir.

Kızdığı zaman oğlak erkeğiyle nasıl başa çıkmalı?

İlk olarak, oğlak erkeğini kızdırmak çok zordur ama bu durumda sakinleşmesi için ona mekan ve zaman vermelisiniz. Ardından içten bir özür ve güvenini tekrar kazanmayı öneririm. Bu burcun duyulması gerekir. Onu konuşturun ve gerçekten dinleyin.

Ayrıldıktan sonra oğlağın sizi özlemesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Ona yakın durmaya çalışın çünkü oğlak için gözden ırak gönülden de ıraktır. Metanetli bir yapısı olduğundan ilişkinin sona erdiği gerçeğini kolay kabullenir. Aşk için uygun olmadığınıza kendini ikna eder ve kalp kırıklığını sırtında taşır.

Oğlağın sizinle ilgilenmediğini nereden bilebilirsiniz?

Oğlağın çok kuru bir espri anlayışı vardır. Onu şakalarınızla güldürebiliyorsanız veya tutkulu olduğunuz bir konuda etkileşime girebiliyorsanız, sizinle ilgilendiğini bilirsiniz. Oğlak küçük sohbetlerin insanı değildir. Bu nedenle ilgi göstermiyorsa onunla sohbeti sürdürmekte zaten zorlanırsınız.