Bu yılın üç Satürn-Uranüs karesinden ilkinin başlattığı çağa ayak uyduramayan Eski ile yaklaşmakta olan Yeni arasındaki savaş, 2021’in geri kalanı boyunca gerçekleşecek olan devrimi ateşleyecek. 

Bu hafta Merkür’ün Satürn ile Jüpiter arasındaki 11° Kova burcundaki ileri hareketi ve Frekans Bölgelerini yeniden ayarlayan bir G1 Jeomanyetik fırtına ile başlıyor. Seçeneklerinizi değerlendirin ancak önemli bir şey yapmadan önce Düzenbaz fırtınanın yatışması için birkaç gün bekleyin.

Venüs ayın 25’inde Balık burcuna geçmeden önce Pallas (stratejik bilgeliğin arketipi) ile birleşirken Cumartesi  günkü Başak dolunayına kadar anlaşmazlıkları giderin. Geçen haftaki Satürn-Uranüs karesinin iç zıtlıkları ve çarpıklıklarından sonra Toprak enerjisinin içeriye akışı denge, istikrar ve topraklamanın hoş karşılanmasını sağlayacak. Şubat ayında Kova’daki parazit yüklenmesinden sonra fiziksel, duygusal ve enerjik olarak kendi hızınıza yetişme fırsatını değerlendirin. 

Mart, çok önemli bir yıl içindeki çok önemli bir ay olacağı için bu durum daha da önemli olmaktadır. Eski dünya, yani Çorak Arazi dışında bir kılavuz bekliyorsanız ya da buna özlem duyuyorsanız, Mart ayında Kova burcundaki Satürn ve Jüpiter’in yeni 20 yıllık döngüsünde gerçekleşecek olan ilk Koç Ekinoksu, tamamen yeni bir gündem ile birlikte yeni gerçeklikleri ortaya çıkaracaktır.

Koç burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

15-21 Nisan arasında doğduysanız, yeniden keşfetme tanrısı Plüton kariyerinizi ya da toplum içindeki statünüzü yeni baştan değiştiriyor. Kendi gücünüzün farkına varıyor ya da sizi mikro düzeyde yönetmeye çalışan ve hatta her fırsatta sizi engelleyen biriyle yüzleşiyor olabilirsiniz. Bu durum nasıl sonuçlanacak olursa olsun, kendinize seçimlerinizin kontrolünün elinizde olduğunu ve bunun kendi başınıza keşif yapmanız için ele geçecek nadir bir fırsat olduğunu hatırlatın. Yalnız değilsiniz; başkalarının desteği çok önemli olacağı için ekip çalışması becerilerinizi geliştirin. Haftanın sonunda dolunay 6. eviniz olan sağlık evinizdeyken fiziksel ve duygusal sağlığınızı gündeminizin ilk sırasına koyun.

Sakin olun, yıpranmayın.

Boğa burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

İçinde bulunduğunuz koşullar nasıl olursa olsun, size her şeyi net bir şekilde görme ve Satürn ve Jüpiter ile birlikte haritanızın zirvesindeki Pallas’ın stratejik bilgeliği veriliyor. Pek çok insan hala günlük şeylere odaklanırken siz önünüzde neler olduğuna dair geniş bir bakış açısı elde etmektesiniz. 2021 ilerledikçe rehberliğiniz başkaları için paha biçilmez bir şey olacağından dolayı sezgilerinizi görmezden gelmeyin. Bu hafta yöneticiniz Venüs, Balık burcuna girerken topluluklarınızla, ağlarınızla ve arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kuracak ve Cumartesi günkü Başak dolunayının burcunuzdaki Büyük Uyandırıcı Uranüs tarafından harekete geçirilmesinden sonra paylaşılacak çok fazla şey olacak. Gerçekçi bir vizyona sahip olmanızın zamanı geldi.

Ortadan kaybolmadan önce her içgörüyü, ipucunu ve sezgiyi yakalayın.

İkizler burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Haftalarca kendinizi elementinizin dışında hissettikten sonra Güneş ve Venüs’ün 10. evinizde Neptün’e katılmasıyla kendinizi tekrar evinizde hissetmeye başlayacaksınız. Odak noktanız kariyerinize, hizmetinize, işinize veya gönüllü faaliyetlerinize hız kazandırırken geriye bakmak yerine ileriye bakmaya ve geçen yıl rafa kaldırdığınız planların ve projelerin üzerindeki tozları kaldırmaya teşvik ediliyorsunuz. Cumartesi günkü dolunayın haritanızın köklerindeki Başak burcunda olması size dünyadan bir adım geri çekilirken ihtiyaç duyduğunuz sığınağın eviniz ve topluluğunuz olduğunu hatırlattığı için hızlıca ilerlememeye dikkat edin. Aidiyet duygunuz ne kadar güçlüyse içsel varoluşunuz da o kadar güçlü olur.

İçimiz neyse dışımız da odur.

Yengeç burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Hem Venüs hem de Güneş Neptün’e katılmak üzere Su burcu olan Balık’a geçerken düşünceleriniz geleceğe, zihinsel ve fiziksel ufkunuzu genişletmenin yeni yollarını bulmaya doğru kayıyor. Bunun üzerinde diğer insanların daha büyük bir rolü olacaktır. Bu dönemde iş arkadaşlarınızla daha aktif bir şekilde ilişki kurmanız şaşırtıcı faydalar sağlayabilir. Mars’ın Boğa burcunda olduğu Mart ayının başlarına kadar dikkatlice ilerleyin ve konuştuğunuzdan daha fazlasını dinleyin. Sorun çıkaran olmak yerine takımın arabulucusu olun. 28 Şubat’taki Başak dolunayı eski arkadaşlar ve aile üyeleriyle yeniden bağlantı kurmak ve uzakta olsalar bile onlarla olan bağları güçlendirmek için mükemmel bir zamandır.

Diplomasi, anlaşmazlıktan daha iyidir.

Aslan burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Güneş ve Venüs 7. eviniz olan ilişkiler evinizden bir yıl için daha ayrılırken geçtiğimiz ayın iletişim tarzınız hakkında size neler gösterdiğini düşünün. Yakın ilişkilerinizi güçlendirdiniz ve önemli sözleşmeleri yeniden onayladınız mı yoksa sizi küçük düşürenlere ve eleştirenlere mi odaklandınız? Savaşçı Mars haritanızın en üst noktasında yer almaktadır, ancak umarım savaş arabanızı başkalarının görüşleri üzerine çok sert şekilde sürmemişsinizdir. 28 Şubat’taki Başak dolunayında mali durumunuz ve kaynaklarınız ön planda olacak. Tasarruf etmenin yaratıcı bir yolunu bulmanız mümkün olabilir. Büyük olasılıkla gelirinizi artırmaya, değerinizin karşılığını almaya ve az kazanmaya son vermeye odaklanacaksınız.

Diğerleri sizi olduğunuz değerde görecek.

Başak burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Sonunda Venüs ve Güneş’in zıt burcunuz olan Balık’a geri dönmesiyle kendinizi yeniden evinizde hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel ve mesleki her türlü ilişki daha kolay ilerleyecek ve sorunlar diplomasi yoluyla çözülebilecek. Bu hafta, özel bir ilişkiyi güçlendirmek için Sevgililer Günü’nden bile daha iyi olan mükemmel bir zaman olacak. 27 Şubat’ta Başak’taki dolunay başkalarının sizi ne kadar takdir ettiğini ve desteklediğini gördüğünüz için bir festival olabilir. Son birkaç aydaki tüm sıkı çalışmalarınızdan ve öz disiplininizden sonra hak ettiğiniz molayı verin.

Yavaşlayın ve gülleri koklayın.

Terazi burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Son üç haftadır Kova burcunda toplanmış olan tüm gezegenler size yaratıcılık, kendini ifade etme ve eğlence patlaması yaşattı. Umarım ki tüm bu yenilikçi fikirleri havaya karışıp gitmeden önce yakalamayı başarmışsınızdır, çünkü bu hafta hem Güneş’in hem de Venüs’ün 6. evinizdeki Balık burcuna geçmesiyle günlük iş, hizmet ve rutinler için gerçeklik kontrolü yapmanızın zamanı geldi. Başkalarına değer katmak için tüm zamanınızı, becerilerinizi, deneyimlerinizi ve zihniyetinizi yeni gelir akışları için denetleyerek son zamanlardaki uçsuz bucaksız fikirlerinizi işinize veya uygulamanıza nasıl dayandırabileceğinizi düşünmeye başlayın. Haritanızın merkezinde bulunan Cumartesi günkü dolunay yeni bir plan hayal etmek için mükemmel bir zamandır.

Farklı bir gelecek kuluçkaya yatırılıyor.

Akrep burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Son zamanlarda sizin için stresli bir dönem oldu ve baskıdan kurtulmaya ihtiyacınız var. Neyse ki hem Venüs hem de Güneş şimdi haritanızın hassas köklerinden bir diğer Su burcu olan Balık burcuna geçti. Bunun, sizin 5. eviniz olan eğlence ve yaratıcılık evinizde gerçekleşmesiyle rahatlamak, eğlenmek ve gevşemek için bu nadir fırsatı kaçırmayın. Dizginleri sıkı bir şekilde tutmayı bırakın; bıraktığınız şeyler duygusal ve fiziksel olarak tazelenmiş şekilde geri döndüğünüzde yerli yerinde olacak. 27 Şubat’ta topraklanmış olan Başak burcundaki sevgili dolunay dostlukları, ağları, grupları ve toplulukları aydınlatıyor. Yeni bir projeye katılmaya veya bir kulüpten veya siyasi partiden ayrılmaya karar verebilirsiniz.

Yetenekleriniz için yeni yollar bulun.

Yay burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Bir Yay olarak bu hafta hem Güneş’in hem de Venüs’ün ev ve aileyle ilgili olan 4. evinizi harekete geçirmesiyle ilkbahar temizliği yapmak ve dağınıklıkları gidermek için enerjide bir değişim hissedecek ve sığınağınızın ve topluluğunuzun ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Çevrenizi güncelleme veya yeniden dekore etme ihtiyacı hissetmeniz halinde sizi rahatlamaya teşvik edecek yatıştırıcı renkler arayın. Cumartesi günkü dolunay dikkatinizi kariyerinize ve sizi çağıran şeyi takip etmeniz için size motivasyon verecek güçlü temellere sahip destekleyici bir merkez oluşturma ihtiyacınıza getiriyor. Etrafınızdaki ailenize, topluluğunuza ve arkadaşlarınıza bakmanız ve sahip olduklarınıza değer vermeniz gerektiği hatırlatılıyor.

Kalbiniz neredeyse eviniz oradadır.

Oğlak burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Merkür’ün 21 Şubat Pazar günü yeniden ileri harekete geçmesiyle mali durumunuz ön planda olacak. Önemli bir karar vermenize yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgiler geliyor. Bunlar sözlü veya sezgisel olarak ulaştığı zaman hemen harekete geçin. 2. eviniz tamamen kazandığınız gelirle ilgilidir, bu nedenle şimdi becerilerinizi ve deneyimlerinizi kullanmanın yeni yollarını düşünmenizin tam zamanı. Şu anda yaptığınız şeyi bırakmadan ek koşuşturmalar yaratmanın pek çok yolu bulunuyor. 27 Şubat’taki Başak dolunayı fikirlerinizi elinizden geldiğince ortaya çıkarmanız için sizi dürtüyor.

Sizin için uygun olan bir platform bulun.

Kova burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Bir Kova olarak sizin için Şubat içgörüler, ilhamlar ve taze fikirlerle dolu bir ay oldu. Umarım havada kaybolup gitmeden önce mümkün olduğu kadar çok fikri yakalamışsınızdır, çünkü bunlar yılın geri kalanında ve sonrasında yapacağınız yeni keşfinizin yakıtı olacaklar. Bu hafta Güneş ve Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle odak noktanız mali durumunuza ve kaynaklarınıza kayıyor. Tüm olası gelir akışlarını en üst düzeyde kullanıyor musunuz, yoksa gereğinden daha az mı ücret alıyorsunuz? Elde etme şansını kaçırdığınız deneyimler, beceriler ve bilgiler neler? Ayın 27’sindeki Başak dolunayı, ışıldama konusundaki isteksizliğinizi bırakmanın tam zamanıdır.

Kendinizi gerçekçi bir vizyoner olarak tanımlayın.

Balık burcu haftalık tahmin: 22-29 Şubat 2021

Güneş ve Venüs bu dünyayla ilgili olmayan 12. evinizden ayrılır ve burcunuzu aydınlatmak için geri dönerken gerçeğe yeniden hoş geldiniz. Doğum tarihiniz ne olursa olsun, bu sizin kişisel yeni yılınız ve bunu kutlamaya değer. Balık burcundaki Venüs, sağlığınızı ve öz bakımınızı tamamen başka bir seviyeye taşımakla ilgilidir. Bunu narsisizm ya da bencillikten değil, zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun geçen yıl katlandığı tüm şeyleri takdir etmek için gerçekleştirmelisiniz. 27 Şubat Cumartesi günü zıt burcunuz olan Başak burcundaki sevgili dolunay sevildiğinizi ve gerçekten desteklediğinizi hatırlatıyor. Verdiğiniz tüm sevginin karşılığı veriliyor.

Kendinize şunu sorun: Şu anda yapabileceğim ve bana daha fazla huzur verebilecek tek değişiklik nedir?