© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Ruh halinize iyi gelecek 7 kristal

Ruh halinize iyi gelecek 7 kristal

Image Bu yazıyı 3 dakika 15 saniyede okuyabilirsiniz.

Antik zamanlardan bu yana kristaller güçlü enerjik iyileştirme özellikleri nedeniyle kullanılıyorlar. Kristaller derinlerde yatan problemleri iyileştirmeye yardımcı olabilir, iyi bir sağlık ve mutluluk getirebilirler. Her kristalin kendine özel iyileştirici özellikleri var. Bazıları bolluk ve bereket için uygunken, bazıları aşk, ilişkiler ve uyum, ve hatta korunma için bile kullanılabiliyorlar.

Aşağıdaki en iyi 7 kristal daha mutlu bir yaşam sahibi olmanızı sağlayacak.

1- Temiz Kuvars

Temiz kuvars, iyileştirme uzmanı olarak bilinir. Her şey için kullanılabilir. Temiz ve şeffaftır, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal düzeyde problemleri iyileştirebilir. Yüksek çakralar ile benzer frekansta titreşir, kutsal beyaz ışığı getirir ve kendinize, bilincinize dair daha yüksek bir seviye sağlar, bilgelik getirir ve koşulsuz şartsız saf aşkı sağlar. Temiz kuvars geçmişinizden gelen herhangi bir probleme karşı bir şifacı tarafından programlanabilir.

2- Ametist

Ametist çok amaçlı taş olarak bilinir. Onu farklı ton ve açık mor tonlarında bulmak mümkün. Sahasrara çakrası ile uyumludur ve Ajna, yani üçüncü göz çakrasıyla da uyum sağlar, böylece ilahi bilince bir geçit açar ve daha fazla önsezi sağlar.

Zihinde karışıklık olduğunda açıklık sağlar, stres ve anksiyetenin giderilmesine yardımcı olur. Ametist hücre yenilemesine, uykusuzluğa, ruh hali değişimlerine ve bağışıklık sistemine de yardımcı olur. Seyyahın taşı olarak da bilinir çünkü yolda olduğunuzda, yeni yerler keşfettiğinizde fazladan koruma sağlar.

3- Gül Kuvars

Bu pembe kristal, yatıştırıcı ve sakinleştirici etkiler yaratır. Aşk ve uyumu sembolize eder. Kalbinizi aşkı almaya ve vermeye açar. Başkalarını ve özellikle kendinizi affetmenizi sağlar, böylece hayatınıza devam edebilirsiniz. Aşk, uyum ve barış duygularını yayar.

Gül kuvars ilişki problemler, duygusal travmalar, iç çocuk karması ve diğer duygusal problemmleri iyileştirmek için kullanılabilişr. Onu takabilir veya duygusal problemleriniz olduğunda elinizde tutabilirsiniz. Yatıştırıcı ve sakinleştirici etkileri barış ve huzur duygularını getirecektir. Onu evinize veya iş yerinize koyarak ortamın uyumlu, huzurlu kalmasını sağlayabilirsiniz.

4- Sitrin

Bu altın rengi, sarı kristal, tüm kristaller arasında en sevilenlerden. Herkes sitrini güzelliği ve iyileştirici özellikleri nedeniyle sever, özellikle de yaşamlarına gelişim ve bolluğu getirmek isteyenler.

Tüccarın taşı olarak da bilinen sitrin, finansal sorunları ortadan kaldırarak daha fazla para elde etmenizi sağlar ve yeni fırsatları da beraberinde getirebilir. Korunma ve kilo verme için en iyi taşlardan birisi olarak düşünülür. Bolluk ve gelişim için onu takı olarak takabilir, cüzdanınızda tutabilir, ev veya ofisinizde bir kutu içerisinde yahut kasada saklayabilirsiniz. İstediğiniz kadar yaratıcı olun.

Aura koruması için onu takı olarak kullanın veya cüzdan ile cebinizde tutun. Onu evinizin dört köşesine de yerleştirebilir veya çok bulunduğunuz odalarda tutabilirsiniz. Kilo verme özelliği için onu hedeflerinizi gözünüzün önüne getirirken her gün 20 dakika

Manipura çakranızın üzerine koyabilirsiniz.

5- Siyah Turmalin

En favori taşlardan birisi olan siyah turmalin, auraya yakın tutularak koruma özelliği sağlar. En koruyucu taşlardan birisidir ve çevrenizdeki zararlı elektromanyetik alanlardan korunmak için bir topraklama işlevi görür.

Elektromanyetik dalgalardan korunmak için onu elektronik cihazlarınızın yakınlarına koyabilirsiniz. Başkalarından gelen negatif titreşimlerden veya size karşı doğrultulmuş olan potansiyel zararlı niyetlerden korunmak için evinize veya iş yerinize koyabilirsiniz. Negatifliği emmek ve onu pozitif enerjiye çevirmek için yanınızda taşıyabilirsiniz. Eğer dileklerinizi ortaya koyma konusunda sorunlar yaşıyorsanız, niyetlerinizi bir kağıda yazıp onu da siyah turmalinin altına yerleştirin. Böylece dileğinizle ilgili enerjik veya psişik blokların kalkmasına yardımcı olabilir, onu pozitif enerji ve bolluk ile doldurabilirsiniz.

6- Akik

Bu taşın rengi açık turuncudan kırmızımsı kahverengiye kadar değişir. Bu taşı çevrenizde tutmak sizi motive, ilhamlı ve emin tutacaktır. Zorlu durumlardan kaçmamak için ihtiyaç duyduğunuz azmi size verecektir. Akik saf olmayan ve mahsur kalmış enerjileri yakarak keyif ve enerji yayar.

Bu taş Svadhisthana çakrasını temsil eder ve böylece bağımlılıklardan kurtulmaya yardımcı olur ve şehvetiniz ile yaratıcılığınızı körükler.

7- Yıldıztaşı

Yıldıztaşı yeşil, kırmızı, mavi ve pek çok diğer renkte olabilir. Gerçek aşkı, gerçek arkadaşlığı ve uzun süreli ilişkileri kendine çeker. Yeşil yıldıztaşı şans taşı olarak da adlandırılır ve iyi bir talih ile fırsatları kapınıza getirir.

Kendinize güven ve saygınızı da arttırarak kişisel gelişiminize katkı sağlar. Yıldıztaşı kalp konularında ve duygusal problemlerde de kullanılabilir, çünkü kalp çakrasının rengini temsil eder. Bu taş ile alerjilerinizden, uyku bozukluklarından, bağışıklık sistemi problemlerinden kurtulabilir ve tansiyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

İyileştirici özellikleri olan sayısız kristal var ve her birinin rengi, tonu ve gölgesi farklı. Sizinle en uyumlu olanını seçin ve onu daha mutlu, sağlıklı bir yaşam için yolculuğunuzda birlikte taşıyın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir