© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Serviks orgazm nedir? Siz nasıl orgazm olursunuz?

Serviks orgazm nedir? Siz nasıl orgazm olursunuz?

Image Bu yazıyı 0 dakika 47 saniyede okuyabilirsiniz.

Bu yazımda, nasıl serviks orgazmı olabilirsiniz, serviks orgazmı nedir bunları konuşacağız. Serviks orgazmları vücudunuzu iyileştirir ve stres hormonlarınızı azaltır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Merak etmeyin, benim size önerimlerim var. Serviks orgazmı olmak istiyorsanız bunun yolları var.

Meditasyon yapın

Düzenli olarak meditasyon yaptığınız zaman, serviks orgazmına ulaşabilirsiniz. Serviks orgazmları vücudunuzu iyileştirir ve stres hormonlarınızı azaltır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bu yüzden meditasyon yaparak vücudunuzu iyi tanıyın, daha sonra orgazmın keyfini çıkarın.

Zamanlamayı ayarlayın

Araştırmacılar serviks orgazmına sahip olmak için en iyi zamanın regl olmadan bir kaç gün öncesi olduğunu belirtirler. Eğer derin bir birleşme istiyorsanız, misyoner pozisyonunu ve doggy tip cinsel birleşmeyi deneyebilirsiniz.

Partnerinizle anlaşın

Partnerinizle derin bir bağ içine girin, cinselliğin ve cinsel birleşmenin sadece temastan ibaret olmadığını, iyi anlaşma ve bağ kurmayla da ilgili, ruhsal, manevi deneyim olduğunun daha çok farkına varın.

Eğlenin

En önemli şey iyi anlaşmayı bilmenizdir. Stres sizi rahatsız eder ve doğru orgazma ulaşmanızı engeller. Bu yüzden eğer orgazm olmak ve meraklı ve açık olmak için stressiz olmanız gerekir.

Serviks orgazm nedir? Siz nasıl orgazm olursunuz?” yazısı için 2 yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İzzet yiğit dedi ki:

  Bende süreklı gaz var ve geğirme devam ediyor 3 yıldan beri var çoook doktora gittim bi çaresini bulamadılar cooook tahlil yaptılar temiz çikiyor

  • mm Ayşe Tolga dedi ki:

   İzzet Bey
   Beslenmenizden acile tüm süt ürünlerini çıkarmanızı öneririm. Süt ürünleri ozellikle peynir ve süt laktoz içerdiğinden gaz problemi yapmaktadır. Ayrıca nişasta un seker gazlı icecekler coca cola gibi yine zararlıdır Bunları azaltıp bakın sorun çözülürse bunlardan kaynaklı oldugunu anlarsınız, ayrıca yürüyüş az yapıyorsanız bu da gaz yapacaktır