Victoria Beckham hakkında merak ettikleriniz

Victoria Beckham hakkında merak ettikleriniz

Çoğumuz Victoria Beckham’ı Spice Girls’ten tanıyoruz. Müzik grubunda yer aldığı zamanlar lakabı ‘havalı, şık’ anlamına gelen ‘Posh’tu. Spice Girls’ün en şık giyinen üyesi olan Victoria şarkıcılık dönemlerinde de tarzını yansıtmayı başarmış.

Victoria, şarkıcılık kariyerine devam ettiği sıralarda ünlü futbolcu David Beckham’la tanışıyor. Victoria, yaptığı açıklamalarda David’e ilk görüşte aşık olduğunu söylüyor. Daha sonrasında David’le evlenen ve dört çocuk sahibi olan Victoria, sonrasında kariyerine moda alanında devam etmeye karar verdi. Bu alanda kararlı olan Victoria, kendi markasını da yarattı. Uzun zaman boyunca Spice Girls’ün eski üyesi olarak bilinen Victoria’nın kendine yarattığı yeni kariyer kuşkusuz ki şarkıcılığının önüne geçmiş durumda. Muhteşem dizaynlara imza atan Victoria’nın moda endüstrisinde sergilediği yeteneklerle daha uzun yılalr boyunca kendinden söz ettireceğe benziyor. Hareketli ve şöhret dolu hayatında Victoria’nın bilmediğiniz ve öğrenmeniz gereken taraflarına birlikte göz atalım.

  • Spice Girls seçmelerinde aykırı bir tavır sergilemiş.

Bir pop grubu için seçmelere katıldığınızda muhtemelen en sevdiğiniz pop şarkısını söylemeyi tercih edersiniz. Ancak Victoria, Spice Girls için seçmelere katıldığında kendini farklı kılacak bir yaklaşım sergilemeyi tercih etmiş. Herkesin seçmelere pop şarkısıyla katıldığını söyleyen Victoria, müzikal bir oyunca yer alan ‘Mein Herr’ şarkısını söylemiş ve böylece tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmiş.

  • Spor, hayatının önemli bir parçası.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria Beckan, spor yapmadan fit kaldığını söyleyen ünlülerin aksine günde iki saat spor yaptığı gerçeğini saklamıyor. Spor sayede fiziksel ve ruhsal sağlığını koruyan Victoria, sabah kalkıp ilk iş bir saat spor yapıyor. Daha sonra çocuklarını okula bırakıp eve dönünce yine bir saat spor yapıp ordan işinin başına geçiyor. Spor salonunda olduğu zamanları kendine özel zamanlar olduğunu ve buna ihtiyaç duyduğunu söylüyor.

  • Resim koleksiyonculuğuyla ilgileniyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Bildiğiniz gibi Victoria Beckham moda endüstrisinde kendini kanıtlanmış bir isim. Son derece yetenekli olan güzel modacının yaratıcılığını yansıttığı başka alanlar da var elbet. Hobi olarak resim koleksiyonu yapmayı seviyor. Özellikle modern sanatlarla ilgilenen Beckham çifti, Japon sanatçıların eserleriyle ilgileniyor.

  • Gençken aknelerle başı beladaymış.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria Beckham’ı bugünlerde kusursuz ve pürüzsüz cildiyle görüyoruz. Ancak çocukluğunda durum hiç de böyle değilmiş ve sıkça akne problemleri yaşarmış. Victoria sivilceleri yüzünden kendini o dönemler çok kötü hissettiği için okula gittiği günlerde sivilce izlerini kapatmak için makyaj yaparmış. Victoria’nın aksine kız kardeşi Louise’nin kızıl saçları ve pürüzsüz cildi varmış ve bu durum Victoria’nın kendinin daha da güvensiz hissetmesine neden oluyormuş.

  • Küçükken fazla kilolarından dolayı kendine güvenmiyormuş.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria’nın günde iki saat spor yaptığından bahsetmiştik. Bunu yapmasının iyi bir sebebi var çünkü küçüklüğünde fazla kilolarıyla başı dertteymiş. Ancak sonradan Victoria’nın kilolarının bir hormon bozukluğundan kaynaklandığı anlaşılmış. Fazla kilolarının üstesindem taze sebze-meyve yiyerek ve spor yaparak gelen Victoria için formunu korumak çok önemli.

  • Favori rengi gün batımı turuncusu.

Victoria Beckham’ın kıyafetlerini incelediğimzde daha doğal ve abartıya kaçmayan renkler kullandığını görürüz. Yıllar geçtikçe ve olgunlaştıkça daha da minimalist kıyafetler ve renkler tercih eden Victoria’nın favori rengi beklediğiniz üzere siyah, beyaz ya da bej gibi renkler değil, aksine son derece canlı bir turuncu. Victoria özellikle gün batımı turuncusunun büyük bir hayranı.

  • Mottosu az ve öz giyinmek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria 20 yıldan fazla bir süredir tanınan bir isim ve ilginç moda tercihleriyle bunca zamandır konuşuluyor. Her zaman modaya düşkün ve kendi tarzını yaratabilmiş olan Victoria’nın yıllar boyunca öğrendiği tek bir gerçek daima işine yaramış. O da az ve öz giyinmek. Victoria aksesuarlar ve kıyafetlerinde ilginç detaylar kullanarak farklı görünmeyi başarsa da hiçbir zaman abartıya kaçmıyor ve her zaman minimalist takılmayı tercih ediyor.

  • David Beckham’la tam 20 yıldır evli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Ünlülerin evlilikleri genelde ya kısa ya da sık sık ayrılıp barışmalarla sürer. Magazincilerin devamlı peşlerinde dolaştığı ünlü çiftler için her fotoğraf karesi, her an bir spekülasyona neden olabilir. Bu baskıyı kaldıramayan ünlü çiftler ise genelde yollarını ayırmayı tercih ederler. 10 yılın üzerinde süren evliliklere rastlamanın zor olduğu ünlüler dünyasında Beckham çifti tam 20 yıldr evli. İlişkilerinin bunca yıl yıkılmadan ayakta durması günümüz dünyasında takdire şayan bir durum.

  • Ailesine son derece düşkün.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria Beckham yoğun bir iş kadını olsa çocuklarıyla bir bakıcının ilgilenmesi yerine kendi ilgilenmeyi seviyor. Victoria için ailesi çok önemli. Bunu sosyal medya hesaplarından da takip edebiliyoruz. İş yerinden paylaşımlar yapmayı seven Victoria sık sık da ailesiyle birlikte geçirdiği zamanları sosyal medyada paylaşıyor. Ailesine gereken zamanı ayıran Victoria aile üyelerine her zaman destek veriyor.

  • David’e olan aşkını dövmelerle anlatıyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria’nın eşi David Beckham’a olan aşkını hepimiz biliyoruz. Çift birbirlerine duydukları büyük aşkla birlikte peri masalı gibi bir düğünle gösterişli bir kalede evlenmişlerdi. David’e olan sonsuz aşkını göstermek için Victoria vücudunda iki yere dövme yaptırmış. Bir tanesi sol bileğinin iç tarafında yer alıyor ve David’in adının ilk harfi yer alıyor. Diğeri ise sırtının alt tarafında yer alan bir yıldız ile eşine olan aşkını simgeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir