© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Yatak odası dışında seks yapabileceğiniz yerler

Yatak odası dışında seks yapabileceğiniz yerler

Kokulu mumlar yakabilir, yatağa saten çarşaflar geçirebilir, büyüklü küçüklü her boydaki yastıklara yatırım yapabilir ve ruh halinize göre çalma listesini lüks hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. Aslında en duygusal yatak odası bile sizin ve eşinizin sürekli seks yaptığı ana mekan orasıysa sıkıcı gelmeye başlayacaktır.

Çözüm yatak odasından çıkmak olabilir mi? Elbette, yatak odasından çıkın ve evinizin geri kalanında farklı odalarda veya dışarda her yerde heyecanı ve yenilik yaratmayı düşünün. Yeni bir yer, bir çiftin daha yaramaz olmasını, belki de her zaman keşfedilemeyen bazı arzulara dokunmalarını ve birbirlerinin durumunun ne olduğuyla ilgili bir konuşma başlatmalarını teşvik edebilir.

Yazımızda seks terapistleri, yatak odası dışında seks yapmak için farklı farklı 7 yer paylaşıyor ve bu yerlerin neden bu kadar seks açısından değerli olduğunu ve her birinde denemek için belirli seks pozisyonlarını açıklıyor olacak. Bir daha asla mutfak tezgahına ya da çamaşır makinesine aynı şekilde bakamayacaksınız.

Mutfak!

Masa ve tezgah, farklı açılar ve pozisyonları test edebileceğiniz, değişen yükseklikte destekleyici yüzeyler sunar. Mutfak da evin en sıcak noktasıdır, bu yüzden elbiselerinizi orada çıkarmak isteyeceksiniz. Ve buzdolabından, çırpılmış krema ve çikolata gibi ön sevişme için eğlenceli şeyler alabilirsiniz.
Tezgahın üzerine çıkın ve partnerinizi kendinize doğru çekin. Bacaklarınızı ona dolayın. Ayrıca partneriniz ayakta durduğu ve ittiği gibi içeri girebilir. Mutfak tezgahında kalça pelvisi yükseldiğinden, bu, g noktasının uyarılması ve derin penetrasyon için mükemmel bir yerdir.

Kanepe!

Çoğu kanepe iki kişinin yatması ve vahşi pozisyonlar alması için çok dar. Bu darlık, eşinizle takılmak, çok çeşitli vücut temasıyla misyoner pozisyonunda ya da arkadan süper yakın seks keyfini çıkarmak için harika bir yer olmasını sağlıyor. Kanepede otururken seks yapmak için de ideal bir yer. Partneriniz yayılmış otururken onun üzerine çıkabilir ve seksi başlatabilirsiniz. Ayrıca oral seks için de uygun olabilir.

Dolap!

Dolaplar genellikle sınırlı bir alana sahiptir, bu nedenle çiftleri daha yaratıcı şeyler yapmaya özendirir. Ayrıca kemer ve kravat gibi gözleri veya elleri bağlamak için kullanılabilecek çok sayıda eşya da var. Işıkları kapatmak da çiftlerin görememesine neden olarak birbirlerini hissetmek zorunda kaldıkları için tamamen duyusal bir deneyim kazanmalarına izin verir.
Dolabınızın boyutuna bağlı olarak, ayakta durabilir veya duvara yaslanabilirsiniz. Ancak eğer dolabın içine uzanabiliyorsanız ya da yukarıya tutunabiliyorsanız, eşiniz otururken askıdan tutup üstüne çıkabilirsiniz, dolabın içine eğilerek eşinizin arkaya geçmesine imkan yaratabilirsiniz. Bu pozisyonlar pelvisin eğik olmasını sağlar ve klitoral uyarılma ve orgazm için şaşırtıcı sonuçlar yaratır.

Duş!

Yükselen buhar neredeyse vücudunuzu maskeleyebileceği için gizem yaratır. Bu arada, cildinizden aşağı akan sıcak su damlaları duyumlarınızı yoğunlaştırır ve klitorisinize yakın tutulan esnek bir duş başlığı orgazm tetikleyicisi olabilir. Çoğu insan duşta seksi son derece erotik buluyor. Kirliyken iki kişi de temiz oluyor ve birlikte temizlenme duygusu çiftlerin hoşuna gidiyor. Sıcak su, kabarcıklar ve birbirinizi köpürtmek çok şehvetli bir zaman kazandırıyor. Yalnız küvet kaygan olduğundan dikkatli olun.
Sadece suda seks yapmanın doğal yağlamanın bir bölümünü akıtabildiğini unutmayın; bu nedenle, eczanelerden bir kayganlaştırıcı almayı düşünebilirsiniz.

Araba!

Retro bir fikir gibi görünebilir, ama biraz laf dinleyin. Ayarlanabilir koltuklar kucakta öpüşme ve ön sevişme için mükemmeldir. Müziği açabilir ve kimseyi rahatsız etmezsiniz. Artı, park edilmiş bir arabada fazla yer yoktur, bu nedenle arabada seks yapmak için birbirinizi cesaretlendirmeniz de gerekiyor. Koltuğu yatırabilir ve partnerinizin kucağına oturabilirsiniz. Ya da arka koltuğa geçebilir ve onu üstünüze çekebilirsiniz. Ayrıca oral seks yapmak belki de daha cazip olabilir. Kendinizi genç hissedecek ve kanınızda erotizm aktığını göreceksiniz. Böyle bir yerde seks yapmak arzuyla dolmanızı sağlayabilir. Bir garaja park edilen arabadaki seks, içinizdeki maceraperesti kışkırtabilir ancak kafanızı çarpmamaya veya belinizi incitmemeye dikkat edin.

Hol!

Garip bir fikir gibi gelebilir ancak hem evinizin içinde hem de dışındaymış gibi hissetmenizi sağlayabilir. Partneriniz kapıdan içeri girer girmez, seks yapmak onun da hoşuna gidecektir. Kapının önünden geçenlerin sesinizi duyabilecek olma ihtimali duruma bir macera duygusu da ekleyecek ve daha da zevk alacaksınız. Partneriniz sizi kaldırıp kapıya dayayabilir ya da siz arkanızı dönüp kapıya dayanabilirsiniz. Oral seks için de gayet uygun olabilir.

Masa ya da Sehpa!

Misafir ağırladığınız veya misafire çay ikram ettiğiniz sehpalara artık daha farklı bir gözle bakmaya hazır mısınız? Eşiniz sizi çevirip masaya yatırabilir ve kendine çekebilir ya da siz masaya oturup bacaklarınızı ona dolayabilirsiniz. Ayrıca ellerinizle sehpadan destek alıp belinizi kaldırıp, bacaklarınızı eşinize dolayabilirsiniz. Sehpayı bir sandalye gibi kullanabilirsiniz. Her iki pozisyonda da pelvik kaslarınızla eşinizi daha çok sarabilirsiniz. Böylece aldığınız haz artacaktır.

Teras ya da Balkon!

Açık havada seks herkesin isteyip de cesaret edemediği bir olaydır. Aslında genel olarak bakıldığında çoğunlukla çiftler bundan bahsedildiğinde heyecan duyarlar. Özellikle teras çok görülmeyen bir konumdaysa ya da balkon kapalıysa arzu dolu bir seks ortamı bulmuş olabilirsiniz. Şehir ortamında pek kullanışlı olmayacaktır kabul ediyorum. Ama denemeyi düşününler mutlaka çıkacaktır. Bütün pozisyonları deneyebilirsiniz ama özellikle misyoner veya oral seks daha güvenli olabilir. Terasta ya da balkonda seks yapmayı düşünenler zemine yumuşak bir battaniye sermek isteyebilir, böylece seks sırasında oluşabilecek kazaları ve cilt tahrişlerini önelmiş olurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir