Yay erkeğiyle birlikte olmak bir maceradır. Ateş burcu olması, yaratıcı, maceracı, iş bilen ve duygularını ifade edebilen bir insan olması anlamına gelir. Adeta modern bir kaşif gibidir.

Onun bu şekilde tanımlanmasının sebebi, maceracı doğası ve sağlam zekasıdır ve bu nedenle çok direnilmez hale gelirler. Kim eğlenceli ve akıllı birisiyle bir ömür sürecek bir maceraya katılmak istemez ki?

Kaderin sizi bir yay erkeğine yakınlaştırdığını hissediyorsanız, muhtemelen onda çok yaygın görülen bu şeyleri hissetmeye başlamışsınızdır.

Yay en çok diğer yay erkek ve kadınları ile uyumludur. Benzer kişilik özelliklerine sahip olma eğilimleri vardır.

Yay Erkeğinin Kişiliği

İyimserdir

Yay erkeği daha önce tanıştığınız kimseye benzemez. Hayatı sever ve onu tüm potansiyeliyle yaşar. İnsanların iyi yanlarını gören çok pozitif bir insandır. Örneğin, ikiniz çok huysuz birisiyle karşılaşırsanız, yay muhtemelen bunun kişinin çok yorgun olmasından veya insanlardan hoşlanmamasından kaynaklandığını düşünecektir.

Her şeyin iyi yanını görür ve insanlara yardımcı olmaktan keyif alır. Bu adam, ona müsaade ederseniz kendinizin en iyi halini keşfetmenizi sağlar. Umut dolu bir tavrı, güçlü değer ve inançları vardır. Pozitif yaklaşımından dolayı genelde neşelidir. Eğer sizin yapabilirim yaklaşımınız yoksa, yayla uyumlu olmama ihtimaliniz mevcut.

Kendi gibi olan, dünyanın iyi yanlarını gören insanlarla birlikte olmayı sever. Eğer böyle bir erkekle çıkıyorsanız, iyi olan yanı affedip unutmasının çok hızlı olmasıdır. Çok uzun süre kızgın kalmaz çünkü hayat ona göre küçük şeyler üzerine tartışamayacak kadar kısadır. Mutlu olmayı tercih eder ve bunu gülümsemesi ile gösterir.

Hırslıdır

Erkeklerde aradığınız özelliklere dair bir listeniz yoksa, bir liste yapmanızı öneririm. 

Çünkü hırs benim listemdeki en önemli özelliklerden birisidir. Bir işte tutunamayan bir erkek istemezsiniz değil mİ? Kendini derli toplu tutmak için size bağlı olan erkeklerden uzak durun. Bunun yerine doğası gereği hırslı olan yay ile birlikte olmayı tercih ederim.

Yay erkeği biraz kaygısız ve maceracı olabilir ancak kariyerlerinin zirvesinde olmalarıyla bilinirler. Kendilerini şirketlerinde yükseltmek için yöntem ararlar veya kalp ile zihinlerini bir yarışa sokacak fırsatlar ararlar. Mücadeleleri severler ve bu nedenle onlar için başarı kolaydır.

Yaratıcıdır

Akıllı ve yaratıcı erkekler ilgi çekerler değil mi? Kim, işleri kendi kendine çözebilen bir erkek istemez ki? Bu burç en yaratıcı olanlardan birisidir. Her zaman yeni maceralar arar ve tüm planları kendi yapıp maceraya da tek başına atılabilir. Sadece dışarı çıkıp bir şeyler yapma peşindedir.

Macera aradığı ve hayal gücü yüksek olduğu için, kendi kendine ava veya balığa çıkabilir. Bazen sanatçı yönü de ortaya çıkabilir. İşleri tamamlamak için her zaman yeni, daha etkili ve maceralı yöntemler arar.

Yay ufkunu genişletmekten hoşlanır ve daha etkili yollar arar. Çeşitli kişiliklere sahip farklı insanlar ile etkileşime girmekten hoşlanır. Herkesle sohbet etmeyi sever ve farklı konularda insanlarla konuşmak için yeni yöntemler bulur. Zekası yaratıcı doğasını gösterdiğinde ortaya çıkar.

Akıllıdır

Erkeğiniz iyi eğitimli veya doğrudan akıllı olabilir. Akıllı olan erkeklerle birlikte olmayı seviyorum. İyi eğitimli olduğum için bana yönler veya mantıklı olan şeyler konusunda yardımcı olabilecek bir erkeğe ihtiyacım var. 

Yay çok hırslı olduğu için her zaman yeni şeyler öğrenmeye çalışıyordur veya bir şekilde ufkunu genişletiyordur. Çok becerikli olduğu için yardıma ihtiyacınız olduğunda aramak istediğiniz insan olacaktır. Çok mütevazidir. Bunun sebebi dışarı hayatı ile bağ kurabildiği maceracı tarafıdır.

Gerçekten kendini iyileştirmek ister. Kendini olabildiğince daha iyi bir hale getirmeye çabalar. Pozitif yaklaşımı ve zekası onu genelde bir koç veya diğer takım üyelerini motive eden bir insan haline getirir. İyi ruh halini diğer insanlarla paylaşmak ister.

Özgürdür

Bu adamı kapmak istiyorsanız bu sorun olabilir. Özgürlüğünü sever ve her zaman hayatını tüm potansiyeli ile yaşamak ister. Oturmayı sevmez, sıkılır. Bunun yerine arkadaşlarıyla buluşur, kaya tırmanışı yapar, macera arar.

Yay duyguları konusunda çok hassas ve ifade edici olabilir ancak diğer burçlar gibi değildir. Daha özgür bir burçtur ve kendini akışa bırakmayı sever. Keşif ve yeni deneyimlere aç olduğu için, onu sabit tutmak en zor işlerden birisi olabilir.

Yay erkeği ormandaki vahşi çocuklar gibidir. Eğlenceyi seven, heyecanlı, hayat tutkusu olan insanlardır ve bu aynı zamanda çok bağımsız oldukları anlamına gelir. Bu erkekler kapana kısılmış hissetmekten hoşlanmazlar ve bu nedenle onlara özgürlük vermeleri, kendileri olmalarını sağlamalısınız. Bunu yaptığınız için bonus kazanacaksınız ve kalbini de kazanabilirsiniz.

Esnektir

Yay erkeği macera ve özgürlük isteyebilir ancak aynı zamanda kendini akışa da bırakır. Kolay geçimli varlıklardır. Eğer işler plana göre gitmezlerse, değişimleri sorun etmezler. Onu kural ve sınırlar ile kafeslemeye çalışmayın. Eğer bir ilişki için zorlarsanız kolayca korkutabilirsiniz.

Cinselliği de severler. Yatak odasında açık ve tutkulu olmasını bekleyebilirsiniz çünkü açık fikirlidirler. Yeni şeyler denemeyi severler ve kıvılcımı aktif tutarlar. Eğer yay erkeğiniz varsa yatak odasında yeni bir şeyler denemeyi deneyin.

Maceracıdır

Yay erkeği en atletik burçlardan birisidir. Bu yönleri ile bilinirler. Spor yapmayı, yolda olmayı, akışa uymayı severler. Eğer siz de buna katılırsanız, onu boğmayın. Bu erkeklerin nefes almaya ihtiyacı vardır ve bu nedenle ona alan bırakmalısınız.

Yay erkeği için her an yeni bir macera, yeni bir şey öğrenme fırsatıdır. Çok fiziksel ve aktif bir insandır. Sürekli ihtiyaç içinde gibi görünmeyin ancak arada bir başınız dertte gibi olursa ona üstesinden gelecek bir zorluk verirsiniz.

Bu erkeğin insanlara yardım etme tutkusu vardır ve çok beceriklidir. Onunla birlikte olmak biraz da kendisi olmasına izin vermeyi gerektirir. Onu mükemmel küçük bir kutuya kapatma fikrini bırakın. İstediği gibi dolansın. Onu uzun süre kontrol altında tutamazsınız.

Yay Erkeği Size Uygun mu?

Yay erkeğinin nasıl olduğuna yakından baktık. Şimdi onu sakinleştirmenin mümkün olup olmadığına bakmak gerek. Onun sürekli olarak uyarılması gerektiğini fark etmişsinizdir ve bu sadece fiziksel uyarım da değildir. Zihninin de uyarılması gerekir. Yayı ehlileştirebildiyseniz tebrikler. Şimdi, onu elinizde tutmak için unutmayın ki macera ve heyecanları seviyor.

Onun bağlanmasını sağlamak biraz zor olduğundan ilgi duyduğunuz erkeğin artı ve eksilerini değerlendirmeniz gerekiyor. Onun sürekli olarak uyarılma, heyecan duyma ihtiyacını kabullenebilecek misiniz? Eğer yapabilecekseniz onu elinizde tutabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yay erkeği nasıldır?

Yay erkeği özgür bir ruhtur. Çok pozitif bir insandır ve insanların iyi yanlarını görür. Çok miktarda entelektüel, duygusal, fiziksel ve mental uyarım ihtiyacı vardır ve bu nedenle onu heyecanlandırmak gerekir. Sizin için heyecanlanmalı ve onun fiziksel aktivitelerine uyum sağlamanız gerekir.

Yay nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Yay iyimser ve yaratıcı bir insandır. Her durumun pozitif yanlarını görür ve yaratıcılığı nereye giderse gitsin yeni fırsatları görmesini sağlar. Yeni bir şey öğrenme şansını deneyecektir ve hayatındaki problemleri iyileştirmeye çalışacaktır. Çok maceracıdır.

Yay erkeği hangi burçla evlenmeli?

Yay erkeği diğer burçlar ile uyumludur ancak her burçla iyi geçinmez. Başka bir yay en iyisidir çünkü hayata bakış açıları ve hedefleri benzer olacaktır.

Yay erkeğine güvenebilir miyim?

Aldatması ile bilinmese de bağlanmış veya sıkılmış hissetmek de istemez. Bunun yerine biraz kendi başına takılabileceği, spor ve fiziksel aktivite yapabileceği ve hayattaki küçük şeylerde anlam arayabileceği biraz özgürlüğe ihtiyacı vardır. Yine de dikkatli olun.

Yay hızlıca aşık olur mu?

İlla ki değil. Size aşık olmadan önce doğru kadın olup olmadığınızı bilmek isteyecektir. Size aşık olmasının işaretleri arasında destekleyici olması, dürüstlüğü ve yakınlığı bulunuyor. Size en derin, gizli sırlarını açacaktır.