© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Yaz mevsimini renklendirecek muhteşem saç modelleri

Yaz geliyor, saçlar şenleniyor. Tüm kış boyunca saçlarımızı berelerin altında sakladık artık onları gün yüzüne çıkarmanın zamanı geldi. Yaz mevsiminin ruhuna yakışan farklı modelleri sizler için derledim. Hollywood ünlülerinin yaz modelleri sizi bekliyor!

Blake Lively


At kuyruğu, herkes için çok popüler; hem yaz sıcağından bunalmamak için hem de saçlarınızın hafif hafif esen rüzgarda dağılmaması için gece ve gündüz uygulayabileceğiniz bir saç modeli. Saçlarınızı tepeden toplayın ve bir at kuyruğu yapın. Ardından bir kurdeleyi saç lastiğine sabitleyin ve örgü tutamı içine alarak, bu şekilde saçınızı örebilirsiniz. İster kılçık örün ister klasik örgü, gerisi size kalmış.

Priyanka Chopra

Doğal dalgalar hem özenilmemiş gibi hem de çok şık duruyor. Bunun için eğer temizse saçlarınızı kuru şampuanla biraz kirletin ve büyük tutamlar haline ayırın. Geniş çaplı bir saç maşası kullanarak, saçlarınızın bir kısmını içe bir kısmını dışa doğru gelişigüzel kıvırın. İsterseniz bazı tutamların üstüne başka altını başka yöne yapabilirsiniz. Olay tamamen yapılmamış gibi durmasında! İşiniz bittiğinde hafifçe spreyleyebilir ve tekrar dağıtabilirsiniz.

Tyra Banks

Aslında çok karmaşık görünüyor ama durum tam da öyle değil. Eğer saçınız düzse bu modeli uygulamak daha kolay. Sadece tek bir tarafında, iki saç örgüsü yapacaksınız ve saçınızın üstüne dolayıp öbür tarafına tutturacaksınız. İsterseniz saç uçlarına maşa yapabilirsiniz.

Ashley Graham

Islak saç her senenin yaz modasına damga vuruyor. İster kısa olsun ister uzun, yıkamış da çıkmış gibi duran saçlar her zaman seksi ve kullanışlı. Önemli olan ıslak görünüm için su kullanmamak; küçük bir parça ıslak saç jölesi ile başlayın. Gerektikçe artırarak devam edin. Saçınızı ortadan değil, dilediğiniz bir tarafa ayırırsanız; daha seksi bir görünüm elde edersiniz.

Gigi Hadid

Eğer saçınıza düşen saçlarınızdan sıkıldıysanız ve saçınızla uğraşmak için pek de vaktiniz yoksa; o zaman renkli tel toka imdadınıza yetişebilir. Saçlarınızı geriye doğru tarayın ya da fotoğraftaki gibi ortadan ikiye ayırın. Ve yanlardan tutturun. Hem 90’lar havası yakalayacaksınız hem de farklı bir tarz koyacaksınız ortaya!

Lucy Hale

Önden bakıldığında net bir at kuyruğu gibi duran model, arkasında büyük eğlence barındırıyor. Saçlarınızın boydan üçe ayırın ve yanlardaki tutamları örgünün içine karışmaması için kenarlara sabitleyin. Ortadaki tutamı, balık sırtı örün ve daha sonra yanlardaki tutamları da açıp, ensenizde sıkıca sabitleyin. Bu modeli şık davetlerde de kullanabilirsiniz.

Kat Graham

Bu yaz doğal buklelerinizi korkmadan kullanabilirsiniz. Düz saçlıysanız geniş bukleler yapmak için saç maşası kullanın ve ve saçınızı ikiye ayırıp, öndeki perçemleri serbest bırakın. Arkadaki tutamı ise ense üstüne gelişigüzel toplayabilirsiniz. Fotoğrafta görüldüğü gibi büyük bukleler elde etmek için geniş çaplı bir maşa kullanın.

Mandy Moore

Saçlarınızın doğal olarak kurumasına izin verin ve ortadan ikiye ayırıp, kulaklarınızın arkasına alın. İşte bu kadar kolay! Eğer saçlarınız çabuk elektrikleniyorsa, wax kullanarak yatıştırabilirsiniz.

Ciara

Aslında hem günlük hem de şık olan bu saç modelini uygulamak çok basit. Ancak kahküllere ihtiyacınız olabilir. Yanlardan perçemler bırakın ve geri kalanını tam arkadan, toplayın. İster at kuyruğu olarak bırakın, ister ufak ve salaş bir topuz yapın. İşte hepsi bu kadar!

Karrueche Tran

Belki de en kolay saç modellerinden beri. Önemli olan saçların jilet gibi sıkı toplanması. Arkada topladığınız saçlarınızı, kendi etrafında çevirin ve uzun bir topuz olunca sabitleyin. İster kot ceket ve tişörtle kombinleyin, ister şık bir davete gidin. Her duruma uygun ve yaz mevsimin sıcağından bunalmayacağınız bir model!

Jessica Alba

Örgü aşığı mısınız? Eğer öyleyse bu model tam size göre. Saçınızı belirgin bir şekilde, bir yandan ayırın. Az kalan tutamı, çapraz şekilde balık sırtı örün ve ensede sabitleyin. Saçın geri kalanını da örgü ile birleştirin ve saç lastiğiyle sabitleyin. Daha sonra, saçın içinden ayırdığınız tutamla lastiğin üstünü örtün ve tel tokayla içeriye tutturun. İşte bu kadar! Sprey kullanarak sabitleyip, davetlerde de kullanabilirsiniz.

Anne Hathaway

Orta boy saçlar için, hafif ve süper yumuşak dalgalar; hem şık hem de çok seksi! Dramatik bir etki yaratmak için, saç balsamı kullanarak buklelerinizi netleştirin, böylece birbirine uyum sağlamış olur.

Brie Larson

Saçlarınız dalgalıysa hiç zorlanmayacaksınız. Ayrıca düz saçlar için de uygulanabilir. Yaz aylarında saçlarınızın yüzünüze yapışmaması için, harikadır. Saçlarınızın önündeki tutamı, balık sırtı örebilirsiniz ya da örgü bilmiyorsanız sadece çapraz şekilde bükerek, kulak üstünde tel tokayla sabitleyebilirsiniz.

Kate Middleton

Klasik bir model arıyorsanız, yarı gevşek bir at kuyruğu yapın ve saçınızın tam arkasında saç lastiğiyle sabitleyin. Lastiğin üzerini geniş bir tutamla çevirin. Gece şık bir davete gidebilirsiniz ya da öğle vakti bir kafede arkadaşlarınızla buluşurken kullanabilirsiniz.

Lindsey Vonn

Dalgalı saçlarınızı ense üstünde salaş bir topuz haline getirin, eğer saçlarınız yeterince uzunsa balık sırtı örüp, etrafına dolayabilirsiniz. Saçlarınızın önünden birkaç perçem bırakın. Hem doğal hem romantik hem de her yere giderken kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir