© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Yaz sezonunda en çok tercih edilen göz farı paletleri

 

Sıcak hava, buzlu bir kahve, uçuşan elbiselerle dolu bir gardrop ve hafif bronz tenler! Yaz hiç bitmese değil mi? Biz yine doğal güzellikler peşinde, fazla makyaj değil güzel dokunuşlarla size öneriler vermek istedik. Aklımıza birbirinden hareketli renkli canlı far paletleri geldi. İşte size doğal renklerden oluşan far paletleri önerilerimiz geliyor.

1) Urban Decay Naked 2 Palette

Aydınlık ve ışıltılı renklerden, en pürüzsüz matlara kadar, Naked 2’de tam 12 adet toprak tonunda renk var. Heyecanlı nude bakışlar elde etmenin en dramatik paleti Naked 2, son dönemde oldukça popüler. Kutusu da içi kadar fenomen oldu. Profesyonel kalitede, bitkilerden üretilen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir marka olduğu için de ayrıca kalbimizi kazanıyor. Naked ve Naked 3 far paletleri de gerçekten gözden kaçmıyor.
https://www.urbandecay.com.tr/naked-2-palette-far-paleti–12-toprak-tonu
2) Urban Decay Jean-Michel Basquiat Tenant Far Paleti

Yine Urban Decay. Çünkü far paletleri konusunda gerçekten sıradışı ürünlere imza atıyor. UD Jean-Michel Basquiat koleksiyonunun bir parçası olan Tenant Eyeshadow Palette çığır açan sanatçının çalışmalarından esinlenen sekiz tona sahip. Bu özel işbirliğinde tasarım ön plana çıkıyor. Geleneksel olmayan yapıyı, aykırılıklarla resmetmeyi seven artistin grafittilerine adayan Urban Decay, tuval kutusu ile de çok farklı.

https://www.urbandecay.com.tr/ud-jean-michel-basquiat-tenant-far-paleti–8-canli-ton
3) NYX Butt Naked – Underneath It All Palette

Bu göz alıcı toprak tonları renklerden oluşan koleksiyonla doğal görünümünüzü ortaya çıkarmak sizin elinizde. Favori Butt Naked palet serisinin son ürünü olan Underneath It All, 15 dikkat çekici ve sıcak far, dört ipeksi allık ve üç ışıltılı aydınlatıcı içeriyor. Daha yumuşak renk tonu ile doğal görünümünüzü koruyabilir veya daha fazla yoğunluk elde etmek için cesur bir renk dokunuşu uygulayabilirsiniz.

https://www.nyxcosmetics.com.tr/butt-naked-underneath-it-all-palette
4) Too Faced Cosmetics Chocolate Bar Palette

Çikolata tutkusu Too Faced Chocolate Bar far paleti ile gözlerinizi de parlatacak. Çikolata ve gerçek kakao tozu ile formüle edilen 16 renk göz farı ile nihayet suçluluk duymadan çikolatanın zevkine varabiliriz. Gölge aralığı kaş kemiğinizi aydınlatan ışıltılı bejden harika dumanlı gözler oluşturmamızı sağlayan mat siyaha kadar renkler sizi bekliyor. Bu küçük karelerdeki renkler ile makyaj hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Çikolata kokusuna dayanamayabilirsiniz, paleti ısırmayın! Çok kısa zaman önce Sephora’da satılmaya başlanan ürün için fırsat derim!

http://www.sephora.com.tr/chocolate-bar-far-paleti/cid16125.html
5) MAC Eye Shadow x15: Warm Neutral

Gözlerde özel görünümler yaratabilecek şekilde dikkatle seçilmiş uyumlu 15 sıcak renkten oluşan bir palet ile sırada Mac var. Bu yüksek pigmentli pudra formül eşitçe yayılıyor ve güzelce dağılıyor. Parmak uçlarınızla, fırça veya sünger uçlu aplikatör kullanarak göz kapağına çok rahat uygulayabilirsiniz.

http://www.maccosmetics.com.tr/product/13835/28062/urunler/makyaj/goz/goz-paletler-kitleri/eye-shadow-x15-warm-neutral
6) Chanel Les 4 Ombres-Tisse Venitien

Chanel’in olağanüstü tonlarına kayıtsız kalamadık. Mat, donuk ve saten gibi farklı görünümler yaratmak için kuru veya ıslak uygulanan, uzun süre dayanıklı göz farı paleti ile şıklık mini boyda çantanızda olacak.

https://www.lidyana.com/chanel-4-lu-far-les-4-ombres-tisse-venitien?gclid=Cj0KCQjw8b_MBRDcARIsAKJE7lklAsnWOvw-NHCqQ2z6lxkwC_fvawlilM97q5vC2QTi3xjkAh4XRzIaAgEaEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
7) Bobbi Brown Eye Shadow Trio – Beach

Bobbi Brown göz farı paletleri 3’lü özel renklerden seçilmiş ister mat ister ışıltılı bir görünüm için sizleri bekliyor. Pudramsı yapısı ama göz kapağında dağılmayan dokusu ile farklı. İster parmak uçlarınızla isterseniz fırça ile kullanın her şekilde aynı doğallığı yakalayacaksınız.

http://www.bobbibrown.com.tr/product/2330/49550/makeup/eyes/far/eye-shadow-trio–beach/fh17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir